Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ależ to da wachlarz naszemu treneiro, jak odbuduje Anglika to z Balde na lewym skrzydle będzie popłoch. A jak Herr sam chciał Marcusa to już w ogóle git!
3
Gosc robil robote w AV w tym sezonie. Niesamowity potencjal, nie mamy nikogo na lewe skrzydlo. Moze wypozyczyc by sie dalo? Z dobrymi warunkami wykupu dla obu stron. Gosc mi sie zawsze podobal, a to ze w MU nie wyszlo, to tam nikomu obecnie nie wychodzi, przyklad Sancho czy Anthony'ego najlepiej to pokazuje.
0
@sergio5 chciałbym u nas Wirtza lub Palmeta zobaczyć u boku Pedriego
2
@michal26 i stracilibyśmy doskonałego dyplomate, którego szanują za granicą. Coś za coś.
0
@Comentateiro ludzie nie myślą, absolutnie. Ktoś coś powiedział, chwytają się jednego zdania z całej sentencji. Potem się nie potrafią przyznać do błędu. I tak to leci :P
Uwielbiam czytać tę stronę i widzieć duża czesc użytkowników, którzy nie mają własnego zdania tylko powielają głupoty...
0
@BezglutenowyPedri czeka na sytuację finansową klubu. Na pozwolenie rejestracji i kontrakty, które są priorytetem by przedłużyć.
Co z tego że dogada transfer jak się okaże, że nie możemy zarejestrować piłkarza?
3
@Comentateiro nie przegadasz, szczególnie do kogoś kto po pierwszej kadencji Endrju, głosował na niego ponownie :P
0
@ShawnC tylko że to jest jeden z wielu wywiadów i akurat wybrali taki, gdzie babka lubi go za uśmiech. Nie pokażą wypowiedzi osoby, ktora merytorycznie daje przykłady.
To działa podobnie jak kiedyś w takim programie "matura to bzdura", gdzie pokazywali tylko śmieszne i słabe odpowiedzi. A nigdy nie pokazali tych, gdzie ludzie dobrze odpowiadali na pytania. To są właśnie media.
0
@Starrk no wiem. I tacy ludzie decydują później kto nami rządzi.
To jest chore jak ludzie są ślepi, głusi i bezmyślni.
PiSowcom przed nos się daje dowody kradzieży, oszustw kandydata a Ci na niego głosują.
37
@Frimpong z ciekawości, dlaczego przerosło skoro Warszawa się tak rozwinęła i nadal rozwija? Pytam z czystej ciekawości, bo widzę że pełno ludzi powiela pewne slogany, które są "modne" a nie popiera tego żadnymi faktami. I tyczy to się każdej ze stron.
1
@Filipem śmiali się ze mnie jak rok temu pisałem, że dla mnie to lepsza wersja Pedro.
Też uważam jak ty. Gość zostawia tyle serducho na boisku ze szok.
3
@Barcafan2020 uważam, że nie powinno się porównywać dwóch tak skrajnie różnych gatunków, które są wybitne w swojej dziedzinie :P
0
@Gaucho nieraz są zawodnicy, po których widać brak kompleksów, którzy wchodzą "z buta" i wiesz że jak zdrowie dopisze to będą świetni. Tak miałem oglądając Pedriego, Cubarsiego, Balde czy właśnie Bernala.
4
Ta drużyna tyle doświadczenia nabrała w tym sezonie że głowa mała. Niesamowicie już czekam na nowy sezon a ten jeszcze trwa mimo wszystko. Ależ mi tego brakowało...
Naszym największym transferem będzie powrót Bernala.
Do tego liczę na kogoś na lewe skrzydło i więcej nie trzeba, bo będzie już kim rotować (Rapha może zagrać za Lamine na prawym).
2
Dla mnie to wyssane z palca od dziennikarzyny, który chce zaistnieć.
Skąd niby to wie. Wydaje się, se Yamal ma dość poukładane w glowie więc czekam na oficjalne info ze strony klubu lub agenta i tyle.
0
Jak robben :P z dużo lepszym dryblingiem
0
@Mixtape było widać w meczach z Benfa w tym sezonie, że to doskonały obrońca. Sam pisałem że. Z całej Benfici chciałbym go u nas.
Po cichu liczę że jednak gdzieś tam go w Barcy zauważyli i jest cień szansy. Na prawą obronę, dla mnie, numer jeden.
0
@Arcybiskup ale nie piszr o wygranej, tylko i dojściu do finału. Brakuje mi tego
0
@arasz1819 zgadzam się, ale niedosyt mam i tyle :D dlatego, że zagrali doskonały drugi mecz Z Interem. Wolałbym chyba blamaż 5:0
0
@mekston racja :( no boli no
2
Dla mnie Lapcio kocha klub. Wie co robi. Stworzył jedna wspaniala druzyne lata temu, teraz znów wznosi Barcy ja wyżyny. Wie co robi, wie na ile sobie może pozwolić.
Raz jeszcze: on kocha klub i to widać dlatego ufam temu co robi.
Brawa dla niego!
0
Ramblowicze no... Nie mogę przeboleć tego meczu z Interem.... Normalnie uwielbiam tych chłopaków.
Brakło doświadczenia, by przytrzymać piłkę a Ci w 92 minucie atakowali w 5, gdzie Lamine trafił w słupek... Kurde no! Chce już nowy sezon, od lat nie czułem tego co teraz :D
1
@Ramaj77 dzięki, zamówiłem właśnie :D
Chyba pierwszy raz coś kupiłem, a to za sprawą Herr Flicka i jego podopiecznych, którzy po tylu latach mi dostarczyli takich emocji.
Dzięki za kodzik, zawsze to taniej o te kilka dyszek.
0
@TR3YWAY jaki kod jest?
0
Dawno mi tak Grado nie zaimponował, w sumie chyba pierwszy raz :D
4
Czerwo, oczywiste. Brawo dla sędziego, dawno tego nie pisałem. Chamstwo i tyle.
1
@kuz pomijam oszustwa, bylibysmy na tyle lepsi że i var by im nie pomógł.
Szkoda też że nie wszedł wtedy Andreas zamiast Araujo. Uważam go za dużo lepszego obrońcę, bo myśli na boisku. Jest obrońca w stylu Ferdinanda.
19
Jakbyśmy mieli Balde na drugi mecz z Interem to bylibyśmy w finale :(
0
Taki Nico na drugim skrzydełku z Balde byliby miodzio.
A Eric sobie naprawdę coraz lepiej radzi na prawej obronie i może to będzie zmiennik Kounde.
0
Nie wiem jak skomentować tego gola...