Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Azi czemu mam trollowac, to moja opinia. Wyraź swoją :)
5
Nie wiem, jak mozna mieć pretensje do Lapcia, jakby nie jego działania, to od 4 lat nie moglibyśmy żadnego transferu przeprowadzić przy Tebasie.
Za uszami nasz prezydent ma dużo, ale robi co może by ratować klub, trzymając go na wysokim poziomie jednocześnie.
27
Co za dziwne czasy, tak naprawdę teraz nie można się cieszyć z samego transferu piłkarza, bo jeszcze długa droga zanim będzie pewność... :P
Witamy Joan!
0
@4drian0 wypuścili naraz sezon czy po odcinku? Nie chcę mi się sprawdzać, a jak po odcinku to zaczekam do końca :P
3
@Goralkov wrzucasz post, po czym piszesz, że liczby nieprawdziwe.
To po co umieszczasz coś takiego? Samo atletico na Alexa Baene wydało 42 mln. Nie mówię o Cardio, Almadzie i innych.
RM też wydał już trochę.
Wystarczy chwilę wysiłku, by coś zweryfikować
4
@novy1899 nie zgodzę się, kluby LL świetnie się prezentują na arenie międzynarodowej. Nie mówię tylko o LM ale i niższych poziomach jak LE czy LK. Gdyby miały do tego fundusze, by uzupełniać braki dobrymi graczami spoza swoich szkółek, to byłoby pięknie.
19
Nie rozumiem tego kompletnie. Nie znam się na tym, ale takie działanie tylko osłabia cała ligę.
Jakby nie doskonale szkolenie w Hiszpanii to kluby by nie mogły rywalizować na arenie międzynarodowej poza Realem czy Barca.
Trochę przegina Tebas...
0
@Nightraider ja całkiem zapomniałem o Romeu :P
0
@KrwawiaceoczyVEB ale Ferran takich pełno ma :P
4
Lewy w tej sytuacji zawiązuje sobie oczy opaska i pyta bramkarza, w który róg :P
0
Hahahahha Ferran chłopaku :D
2
@Comentateiro niech po prostu 9 będzie na miejscu :)
2
Rash hahahahah zrobił 99% idealnie wszystko :P
1
@MesQueUnClub_87 no zdecydowanie, z jego kopytem i odejściem to tylko skrzydło.
4
Co wy od Yamala chcecie, mają ćwiczone na treningach schematy i w tym miejscu powinna być 9. Czekać na dogranie skrzydłowego.
Yamal mega
0
Ten dzieciak jest szalony :P
0
Rash ale poszedł :O
3
Ale przymierzył :O
2
Ale Yamal ma łatwość dryblingu i mijania rywali... Jak Ney, ale z taką dojrzałością w wieku 18 lat :O
0
Cześć pewnie sobie myśli: pewne rzeczy się nie zmieniają... :D
Teraz wie jak się czuły drużyny, które grały przeciwko Barcy, gdy bronił jej barw
3
@Szymemdymek bardzo dobrze, ale niech nie podaje na wolne pole :D
2
Termin naprawdę dużo bardziej mnie przekonuje przez cały oresezon niż Olmo. Niech gra i się rozwija!
2
@Cules69 godzina rozgrywania meczu spoko
1
@kacperFCB_ czemu FFP mi zmienil słownik na TVP to nie wiem :D
Ale racja, dla nich tyle co kot napłakał
16
Ludzie, 34 lata, przyszedł za darmo, młodszy nie będzie, może wymagał tego przy podpisywaniu. Kontrakt to kontrakt, klauzula jest wiążąca.
Zwolni dużo w TVP i dodatkowo i tak był przesyt obrońców.
Chce zarobić dużo więcej na emeryturę i tyle.
Dzięki Inigo!
18
Przed kontuzją, osobiście mi imponował bardziej niż Pedri i większe w nim nadzieję pokładałem, teraz nie wyobrażam sobie Barcy bez Pedriego, ale jak wróci Gavi na swój poziom, to... Można powiedzieć że mamy ogromny transfer do środka pola. I oby tak było.
2
@Who_you_mam kolega nie wraca, więc pomogło widocznie
0
Ale już widać lepsza motorykę u naszych. Widać treningi, schematy coś też zaczynają być widoczne, super :)
1
@Astad głupota j zabicie gospodarki. Chiny, ogólnej Azja już nas wyprzedza a to już będzie nie do odrobienia. Chore.
Zajmują się "ratowaniem" Europy a wbijają jej kolejne noże w trumne. Chore.
0
@Goldenretriever1899 ale z drugiej strony, na co i kogo te kluby wydają? Tak naprawdę z wielkich transferów to Wirtz poszedł do Live. Te kluby płacą sobie miedzy sobą za słabych graczy.
Ile z tych angielskich klubów w ostatnich latach wygralo europejskie puchary?
Dla mnie kwota transferu nie ma nic do jakości piłkarza. Takie kluby hiszpańskie, portugalskie czy francuskie wyłapują perełki.