0

@MYTO trochę zabrzmiało, jakby się część z nas już miała nie obudzić... ;P

0

@Stinger_ że on nie odszedł z Tottkow dużo wcześniej to mu się naprawdę dziwie

0

@gumaz ale 2 x 0 to wciąż 0 :(

1

Nareszcie! Chciałbym nawet żeby wyszedł w pierwszym na klasyk z Rashem na szpicy.
Z nim nasz pressing jest o poziom jak nie dwa lepszy. On jest tym, który zaczyna i to na takiej intensywności że cała drużyna idzie za nim.

1

@fcbarcafan19 absolutnie nie mam, ale światłowód jest. A mogę znać sama ulice i miasto?
Może jest inne rozwiązanie?

0

@RosjaninBut bo tak jest, ale reszta musi grać na poziomie.
Dzisiaj obrona piach, sporkurowany karny, brak faulu na Juelsie. Do tego słaba gra ogólna.

0

@KrychaFCB ale Olmo rok temu a teraz to dwa inne przypadki... On zachwycał a teraz?

1

I mogło być 2:2 plus widać że nasi zaczęli cisnąć, to Lewy się zaczął bawić z karnym. Chore serio :/ zamiast huknac na siłę gdziekolwiek to się bawi :/ mogliśmy wyciągnąć to jeszcze bo Sevilla siadała, ale karny zadziałał na nad demotywujaco a na Sevillę motywująco, resztą się w głowie rozegrala

0

Bardzo dobrze że przerwy na kadry.
Niestety Lewy już jest cieniem samego siebie. Jeśli kontuzje nas nie będą omijać to słaby ten sezon będzie. Jedynie Rash coś wnosi z nabytków.
Olmo mega słabe wejście w sezon :/
Rapha to jest gość który narzuca pressing, Lamine wiadomo ... Do tego Fermin który doskonale atakuje przestrzenie i nęka notorycznie obrońców.
My bez nich z Lewym i Ferranem z przodu kulejemy

0

@Pnog37 jak tak nie działa? Oczywiście że działa i nie wiem czemu nie wzięli tego pod uwagę

3

Obrona dzisiaj nie dojechała totalnie.
Sędzia słabo - faul na Juelsie to był podręcznikowy to odgwizdania...
W ataku tylko Rash dobrze gra.
Olmo chyba nie wyszedł totalnie bezproduktywne jajo.

1

@RobsonPL nie ma Raphy i tego efekt

4

Balde musi wejść żeby rozruszać coś skrzydło, do tego Roomy który ma jakiś drybling, Ferrana przesunął bym na środek. Za Olmo ktokolwiek, bo tak bezjajeczny jest w tym sezonie ze szok...
Fermin wróć chlopie, bo przynajmniej pressing zawsze robisz :/

1

Obecnie nie wierzę w remontade, bo nie ma błysku żadnego. A nasi główni gracze są kontuzjowani.
Gra taka wysoka obrońa ma sens przy Raphinhi, który zakłada pressing nawet na bramkarzu, a tak nie ma tego kompletnie. Wygląda dzisiaj gra jakby pierwszy raz grali razem.

2

Real ma wygrać ligę w tym roku i tyle

1

Ja pierdziele oczywisty faul na Kounde ja pierdziele no chorzy oni są :/ za położenie ręki wczoraj wyleciał obrońca Villa

0

Miłego seansu Pany z szczęśliwym zakończeniem! Visca!

0

@xavi890 przecież napisane, że klauzula 10mln. Chyba że coś źle zrozumiałem i wygasła.

0

@Andurin dokładnie, ale chodzi o to, że karny ustawił już mecz. Jeżeli się dostaje coś takiego z kapelusza i później wywala zawodnika to w głowach siadają morale i ta chęć dążenia do wyrównania.
Nie zawsze chodzi o wynik

1

Każdy się powtarza, ale się nie da inaczej... Sędziowanie jest tak po Realbw ostatnich latach, że to jest aż niepojęte. 90% sporna sytuacja jest na ich korzyść.
Wczoraj druga żółtą kartką to było takie nieporozumienie, jakich mało.

W meczu z PSG to Mendes powinien bezpośrednia czerwień dostać skoro wczoraj sędzia pokazał żółtko po położeniu dłoni na bark Viniego :P

0

Za pierwszy faul nie powinno być, a za drugi powinno także sędzia odwrócił sobie sytuację :P

2

Nie mogę przeboleć dwóch rzeczy z meczu, które by całkiem inaczej potoczyły losy tego spotkania...
Pierwsza z nich to nie trafienie tej setki przez Olmo, gościa, który ma doskonałą technikę i strzal, który miał czas na spokojne przyjęcie i wybranie sobie jak i gdzie uderzyć.... A ten prosto w środek, w dodatku niemal po ziemi...

Druga rzecz, to brak drugiej żółtej dla Nuno. Przed meczem to jego się obawiałem najbardziej i się nie myliłem. A jego wykluczenie (które powinno być!) by całkiem zmieniło przebieg meczu. To są detalem które na tym poziomie decydują o losach meczu.

0

Ależ świetny mecz, jakby za Olmo był Rapha... Ale oni też mają osłabienia.
Coś pięknego!

2

@MrJanKo dokładnie, w zeszłym sezonie owszem miał wiele wpadek, ale w tym to świetny defensor, niesamowicie podniósł poziom

4

Barca strzały (celne): 22 (12)
RSSS: 7 (2)
Posiadanie: 75 do 25
Dominacja w całym meczu, bramkarz mecz życia. Tu mogło być spokojnie 5 czy 6 goli Barcy.
Ale jednak... takie mecze na styku dają niesamowite emocje do końca :D

1

Jak na debiut na tej pozycji w wieku 17 lat to nie było tragedii. Wręcz przeciwnie, pokazywał się do gry, nie uciekał odnoodan, szukał pozycji.
Zawiodła trochę decyzyjność i szybkość podejmowania decyzji, to wszystko co jest absolutnie normalne. Jak się będzie rozwijał i dostawał szansę to będzie świetny gracz SPO.

0

@Martwy był, pełna kontrola. Jedyne dwie akcje rsss po naszych głupich błędach.

4

Doskonały mecz, świetna nasza gra. Gdyby nie bramkarz to byłby tu ładny wynik. Jednak wygrana najważniejsza.
Cieszy piękny powrót Yamala. Doskonali Pedri z FdJ... Oni są nieosiagalni w tym momencie.

4

Marcuuuus, szybki skubany

0

Frenkie zachwyca nadal również w tym sezonie, a czyta się tu tyle złego na jego temat. On z Pedrim wyglądają bajecznie... A jak do tego Olmo w formie przed nimi to jest taka kontrola... Cudo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?