Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MYTO trochę zabrzmiało, jakby się część z nas już miała nie obudzić... ;P
0
@Stinger_ że on nie odszedł z Tottkow dużo wcześniej to mu się naprawdę dziwie
0
@gumaz ale 2 x 0 to wciąż 0 :(
1
Nareszcie! Chciałbym nawet żeby wyszedł w pierwszym na klasyk z Rashem na szpicy.
Z nim nasz pressing jest o poziom jak nie dwa lepszy. On jest tym, który zaczyna i to na takiej intensywności że cała drużyna idzie za nim.
1
@fcbarcafan19 absolutnie nie mam, ale światłowód jest. A mogę znać sama ulice i miasto?
Może jest inne rozwiązanie?
0
@RosjaninBut bo tak jest, ale reszta musi grać na poziomie.
Dzisiaj obrona piach, sporkurowany karny, brak faulu na Juelsie. Do tego słaba gra ogólna.
0
@KrychaFCB ale Olmo rok temu a teraz to dwa inne przypadki... On zachwycał a teraz?
1
I mogło być 2:2 plus widać że nasi zaczęli cisnąć, to Lewy się zaczął bawić z karnym. Chore serio :/ zamiast huknac na siłę gdziekolwiek to się bawi :/ mogliśmy wyciągnąć to jeszcze bo Sevilla siadała, ale karny zadziałał na nad demotywujaco a na Sevillę motywująco, resztą się w głowie rozegrala
0
Bardzo dobrze że przerwy na kadry.
Niestety Lewy już jest cieniem samego siebie. Jeśli kontuzje nas nie będą omijać to słaby ten sezon będzie. Jedynie Rash coś wnosi z nabytków.
Olmo mega słabe wejście w sezon :/
Rapha to jest gość który narzuca pressing, Lamine wiadomo ... Do tego Fermin który doskonale atakuje przestrzenie i nęka notorycznie obrońców.
My bez nich z Lewym i Ferranem z przodu kulejemy
0
@Pnog37 jak tak nie działa? Oczywiście że działa i nie wiem czemu nie wzięli tego pod uwagę
3
Obrona dzisiaj nie dojechała totalnie.
Sędzia słabo - faul na Juelsie to był podręcznikowy to odgwizdania...
W ataku tylko Rash dobrze gra.
Olmo chyba nie wyszedł totalnie bezproduktywne jajo.
1
@RobsonPL nie ma Raphy i tego efekt
4
Balde musi wejść żeby rozruszać coś skrzydło, do tego Roomy który ma jakiś drybling, Ferrana przesunął bym na środek. Za Olmo ktokolwiek, bo tak bezjajeczny jest w tym sezonie ze szok...
Fermin wróć chlopie, bo przynajmniej pressing zawsze robisz :/
1
Obecnie nie wierzę w remontade, bo nie ma błysku żadnego. A nasi główni gracze są kontuzjowani.
Gra taka wysoka obrońa ma sens przy Raphinhi, który zakłada pressing nawet na bramkarzu, a tak nie ma tego kompletnie. Wygląda dzisiaj gra jakby pierwszy raz grali razem.
2
Real ma wygrać ligę w tym roku i tyle
1
Ja pierdziele oczywisty faul na Kounde ja pierdziele no chorzy oni są :/ za położenie ręki wczoraj wyleciał obrońca Villa
0
Miłego seansu Pany z szczęśliwym zakończeniem! Visca!
0
@xavi890 przecież napisane, że klauzula 10mln. Chyba że coś źle zrozumiałem i wygasła.
0
@Andurin dokładnie, ale chodzi o to, że karny ustawił już mecz. Jeżeli się dostaje coś takiego z kapelusza i później wywala zawodnika to w głowach siadają morale i ta chęć dążenia do wyrównania.
Nie zawsze chodzi o wynik
1
Każdy się powtarza, ale się nie da inaczej... Sędziowanie jest tak po Realbw ostatnich latach, że to jest aż niepojęte. 90% sporna sytuacja jest na ich korzyść.
Wczoraj druga żółtą kartką to było takie nieporozumienie, jakich mało.
W meczu z PSG to Mendes powinien bezpośrednia czerwień dostać skoro wczoraj sędzia pokazał żółtko po położeniu dłoni na bark Viniego :P
0
Za pierwszy faul nie powinno być, a za drugi powinno także sędzia odwrócił sobie sytuację :P
2
Nie mogę przeboleć dwóch rzeczy z meczu, które by całkiem inaczej potoczyły losy tego spotkania...
Pierwsza z nich to nie trafienie tej setki przez Olmo, gościa, który ma doskonałą technikę i strzal, który miał czas na spokojne przyjęcie i wybranie sobie jak i gdzie uderzyć.... A ten prosto w środek, w dodatku niemal po ziemi...
Druga rzecz, to brak drugiej żółtej dla Nuno. Przed meczem to jego się obawiałem najbardziej i się nie myliłem. A jego wykluczenie (które powinno być!) by całkiem zmieniło przebieg meczu. To są detalem które na tym poziomie decydują o losach meczu.
0
Ależ świetny mecz, jakby za Olmo był Rapha... Ale oni też mają osłabienia.
Coś pięknego!
2
@MrJanKo dokładnie, w zeszłym sezonie owszem miał wiele wpadek, ale w tym to świetny defensor, niesamowicie podniósł poziom
4
Barca strzały (celne): 22 (12)
RSSS: 7 (2)
Posiadanie: 75 do 25
Dominacja w całym meczu, bramkarz mecz życia. Tu mogło być spokojnie 5 czy 6 goli Barcy.
Ale jednak... takie mecze na styku dają niesamowite emocje do końca :D
1
Jak na debiut na tej pozycji w wieku 17 lat to nie było tragedii. Wręcz przeciwnie, pokazywał się do gry, nie uciekał odnoodan, szukał pozycji.
Zawiodła trochę decyzyjność i szybkość podejmowania decyzji, to wszystko co jest absolutnie normalne. Jak się będzie rozwijał i dostawał szansę to będzie świetny gracz SPO.
0
@Martwy był, pełna kontrola. Jedyne dwie akcje rsss po naszych głupich błędach.
4
Doskonały mecz, świetna nasza gra. Gdyby nie bramkarz to byłby tu ładny wynik. Jednak wygrana najważniejsza.
Cieszy piękny powrót Yamala. Doskonali Pedri z FdJ... Oni są nieosiagalni w tym momencie.
4
Marcuuuus, szybki skubany
0
Frenkie zachwyca nadal również w tym sezonie, a czyta się tu tyle złego na jego temat. On z Pedrim wyglądają bajecznie... A jak do tego Olmo w formie przed nimi to jest taka kontrola... Cudo