Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przecież kolano mu walnął, karny i tyle co Wy gadacie?
2
Zamiast być 2:0 to jest nerwowka
2
Eric sabotuje dzisiaj :/
0
Garcia dzisiaj do zmiany totalnie
7
Zaskoczony obrona, oby bez kontuzji na takiej murawie i jazda, fajny skład :D
0
No trzeba przyznać że petarda interwencja :O
0
@Gosciuu nieprawda, mozna naciskać drużynę, akcja za akcja i coś wchodzi. Real tego nie robi. Nie ma pomysłu na grę, co cieszy :P
5
Mimo tych bramek, real absolutnie nie przekonuje. Błędy Mallorci i tyle, z gry nic.
0
Cieszę się że Rodrygo poszedł w odstawkę bo dla mnie to najlepszy skrzydłowy Realu tylko wystawiany na złej pozycji. Chciałbym go u nas na lewe skrzydło.
0
@PatrykBarca ale chyba rok czy dwa temu punktowali na początku pięknie i realnie się ich obawiałem, a tu jednak wtopa za wtopa na początku.
0
@esem91 Rapha?
0
@AlphaNumeric Na pewno mi się gavi duzo lepiej przed kontuzją zapowiadał, chciałbym by wrocił do tej dyspozycji, jesli tak będzie to przyznam rację, że jest dużo lepszy od Fermina.
0
@Borneo Cubarsi jest jeszcze młodziutki, on się jeszcze będzie uczył i poprawiał swoją grę, a często już w takim wieku dyryguje obroną. Zniżka formy jest rzeczą naturalną, szczególnie u obrońcy w klubie jak Barcelona, gdzie najważniejsza jest pełna koncentracja 90minut. A młody jej jeszcze nie ma.
1
@Destroyer_of_Worlds Z takiego, że jak złapał formę na drugą część zeszłego sezonu, to był wiatr na lewym skrzydle i świetna obrona. Jak jego zabrakło, to był dramat z Martinem.
0
@AlphaNumeric jest słowo "lub", dlatego właśnie jeden z nich musi zostać. DeJong jest nie do ruszenia dla Flicka.
1
Dla mnie jedynymi nietykalnymi w Barcy są obecnie Yamal, Pedri, Cubarsi, Balde, Kounde i bramkarz.
W pomocy jest przesyt i ktoś z trójki Gavi, Olmo lub Fermin przy korzystnej ofercie powinien odejść. Musimy patrzyc w przyszłość, Barca ogromnie potrzebuje kasy w tym momencie i wpływ na poziomie 60+ mln to jest jak tlen.
Nie da się wszystkich trzymać a później mieć pretensje, że nie mamy kasy bo nie sprzedajemy nikogo. Tym bardziej, że taki Fermin to nie jest podstawowy gracz a w sumie rezerwowy.
0
@maroon też bym wolał, ale DeJong jest bardzo ważnym graczem dla Flicka, a mamy przesyt w pomocy. Nie możemy zawsze bać się kogoś sprzedać, tym bardziej mając kim go zastąpić.
0
A ja tam bym chciał w sumie, by wreszcie jakiś gracz odszedł za dużą kasę, by zobaczyli, że Barca już wraca na właściwe tory i trzeba za dobrego gracz zapłacić dobre pieniądze.
Nie mówie, że to musi być Fermin, ale Pedri, DeJong, Casado, Bernal, Gavi i Okno, do tego Rapha też na SPO może grać. Trochę dużo, a 70+ mln będzie darem.
3
@Aveiro to jedź z otwartą mordką to na obiad nie będziesz musiał się zatrzymywać :D
Powodzenia!
0
Jak Pedri ma asysty nabijać? W jakiś sposob
0
Nie mogę patrzeć na taki autobus... Po prostu dramat, muszą coś wcisnąć
0
@FcPortoFan1999 niby Tułacz a osiadł :P
1
Wiem że to pierwszy mecz, ale więcej ruchu w Realu było za Carlo w takich meczach, a tu taki stojanov.
16
Ja tam i tak uważam, że to założenie trenera było po przerwie by odpuścić. Mając 2 w przewadze, po co grać na intensywności jak w pierwszej połowie przy prowadzeniu 2:0?
Oni w drugiej wyszli na 50%.
0
@Gaz to był jego pierwszy hattrick, wypracowany mocno z pomocą kolegów, w dodatku nie był wtedy tak magiczny jak obecnie jest Yamal. Trochę inne typy piłkarzy, jednak Lamine w swoim wieku jest wyżej niż Messi.
Ale żebyśmy się zrozumieli, Jak Lamine choć trochę zbliży się poziomem do Leo to dla mnie będzie to już geniusz. Obecnie jest, ale dopiero rozpoczyna karierę. Oby podołał.
1
Właśnie mi się przypomniało, jak tu niektórzy pisali jak to Yamal straci na zwinności przez swój wzrost :D
Fajny meczyk, bez kontuzji i na trybie eco. Widać, że Flick w przerwie kazał im nie szarżować.
0
@Gaz nie zgodzę się, jak Messi wchodził to wiele miał podobnych akcji i złych decyzji. Dopiero mając 21/22 Leo wszedł na niesamowity poziom rozgrywania i wykańczania akcji
1
Po co mają cisnąć, tam jest teraz odczuwalna 33 stopnie :P
Pięknie zaczęli i tyle, na lajcie bez kontuzji!
2
Dlanie to błąd piłkarzy Mallorci, bo jest prosta zasada: gra się do gwizdka. Po prostu.
Czy arbiter popełnił błąd - nie ma znaczenia.
Jedynie co wiemy to niestety góra głowy jest bardzo miękka i przyjęcie strzału, nawet nie tak mocnego, moze bardzo boleć.
0
@Azi świetnie, merytorycznie i na temat