1

Jak zwykle zdania ekspertów podzielone :P
Ten okres wakacyjno-transferowy co sezon jest coraz lepszy :D

2

Skątowni.

0

Oryginał vs produkt z Temu :D
Vini na pewno by się uśmiał!

https://www.facebook.com/share/p/18vWAwxrTx/

2

@Xawery35 proszę, popraw nazwę klubu.

0

@FcPortoFan1999 absolutnie się zgadzam. Lepiej podać do najbliższego niż próbować zrobić coś kreatywnego bo potencjalna strata.

2

@FcPortoFan1999 najlepszym przykładem są bracia Żuk i wszędzie to podkreślam. Jakiś czas temu wrócili do Polski, chyba do Warty Poznań. Co im powiedzieli? Że są za słabi fizycznie (grali z gośćmi 2-3 lata starszymi) na ligę. Co z tego że technicznie zjadali wszystkich razem wziętych? A teraz są jednymi z większych pereł w LaMasii bo rodzice z nini wrócili do Hiszpanii, właśnie dla nich.
Jak to jest że w Barcy 17-latek ciągnie pierwszy zespół w LM? Że dostał taką szansę? U nas to jest niepojęte.
Nie ma myśli, wciąż brakuje dobrego szkolenia, również dla tych których nie stać by jezdIc na turnieje, gdzie są najlepsi skauci.

1

@Stinger_ bo dużo o nim słyszałem dobrych rzeczy, więc się wydaje ciekawym transferem, Barca też się nim interesowała.

0

Mastantuono jest dobry?
Nie śledzę absolutnie tamtych lig, a ciekawy transfer się wydaje dla RM.

0

@Hosh Pewnie bylo tak:
- Sluchaj Probi, dostajesz dwa mecze, przegrywasz, zwalniam Cie i wyplacam Ci reszte wyplaty, dzielimy sie, ale daje Ci stanowisko w PZPN
- Ok prezi.
Ot, takie mamy realia i tak sie pewnie dogadali.

1

Moze i Diaz to bedzie dobry ruch. Ponoc Flick go chce, jest mega pracowitym skrzydlowym.
Mi sie w nim podoba to, ze jest takim walczakiem jak Rapha, do tego jest obunozny tak naprawde, teoretycznie prawa noge ma lepsza, ale lewa ladne bramy tez laduje.
Jak zmniejsza transfer do takich 50mln i podziela na raty, to moze i nam sie szybko zwroci ten gosc.

0

@Batys wydaje mi się, że bramkarz jak dobrze broni to jest dobry, u bramkarza raczej ciężko z takim jednym sezonem. Dlatego super że do nas trafi.

1

@th@les sponsor, który daje hajs za umowę, to co innego niż właściciele, którzy pompują w klub ile im się podoba, sprowadzają do złotych klatek piłkarzy. Nie porównywalbym tych dwóch przypadków.

1

Chore pieniądze.... Super że się udało rozwiązać umowę, dużo miejsca się w budżecie zrobi.
Porządki są już przy końcu po poprzednim zarządzie.

8

@kondzix2115 o czym Ty mówisz w ogóle? Ludziom się wydaje że rząd planuje wpuszczać arabów by tu budowali meczety i na tej propagandzie strachu, jak od lat, budują swoją politykę.
Jak inni wspomnieli wyżej, nikt czegoś takiego nie chce.

7

@BulaKG im niższa kwota wykupu tym wyższy % po stronie Monaco. A jest całkiem niska, więc może większość opłaci ASM. Oby, w każdym razie nawet odblokowanie połowy jego pensji dużo nam da.

0

@Rifek ale to wybrocy Mentzena i Brauna zdecydowali. To jest głupie społeczeństwo i tyle.
Dla mnnie kandydat KO też nie był marzeniem, ale wybierając między nim a oszustem, kibolem i narodowcem to wybór jest prosty. Potem wielkie halo że nic się nie zmienia w państwie, a jak ma się zmieniać.

2

Ciekawe kiedy redakcja coś zrobi z reklamami, bo generalnie lubię brokuły, ale jak już 10ty raz wyskakuje mi brokuł z prawej strony, to jest to trochę stalking z jego strony...

7

@Trexas no to napisał, Tek to Szczęsny przecież :p

3

Uwielbiam Lucho i szczerze, może kontrowersyjnie, ale uważam go za trenera lepszego od Pepa z perspektywy czasu, bo potrafi dostosować taktykę pod zespół. Pep jest geniuszem, ale wszędzie próbuje na siłę narzucać swój styl piłkarzom i potrzebuje piłkarzy pod swój warsztat. Świetny jest gość, to jak gra PSG w tym sezonie, gdzie nie ma już wiodącej gwiazdy tylko jest zespół, to brawa wielkie. Jak nie osiada na laurach to jest to faworyt do LM za rok.
Wielkie gratulacje dla Lucho.

1

I dobrze. Sympatia do Lucho jest wysoka więc niech wygra chłop. Świetny trener.

6

Gadajcie co chcecie, ale Mike Shinoda daje radę, gość na żywo brzmi tak samo jak w studiu. Słuchałem LP jak miałem 9-10 lat i nadal nieraz sobie puszczam. Co za zespół. Połączenie nowoczesnego rocka z rapem w wspaniały i zbalansowany sposób.

4

@barteq to chyba drugi sezon, w pierwszym grał z Mbappe jeszcze.

0

@mekston ale liczby dużo lepsze miał Rapha, trochę za młody jest Yamal na ZP a mega pompują balonik. Lepiej żeby trochę później wygrał :P
Wszystko zależy od jego głowy, żeby nie spoczął na laurach

0

Z jednej strony niech wygra Lucho LM, bo fajna ekipę zmontował.
Z drugiej nie widzę Dembele z ZP :O

Jak wygra Inter, to wtedy ZP pewnie Rapha dostanie za ten sezon.

0

@ProMILs pewnie tak będzie, spokojnie to nie jest mój kandydat, głosowałem na kogoś innego.

0

@nioton wiem o tym, jednak wetował i wetować będzie nadal kandydat PiSu. A chciałbym, jak mówie, rozliczyć obóz rządzący, który ma pełnię jak PiS obecnie miał. To wszystko.

0

@Death_voice 6 ważnych ustaw. Dobrej nocy.

3

Niech wygra Rafał z prostego powodu. Będą mieli kilka lat mając pełnię władzy, nikt im nic nie będzie wetował jak to robił Endrju. Niech się wywiozą wtedy z części obietnic tak by można było ich oceniać. Tak jak to miał PiS.
Proszę nie odpowiadać już na komentarz, dobrej nocy życzę Państwu!

2

Piłkarze piłkarzami. Uważam, że mamy świetny zespół i świetnych zawodników, którzy wejdą na jeszcze wyższy poziom, bo nabrali sporą dawkę doświadczenia.

Ale... ogladajac piłkę tyle lat wiem, że nie ma czegoś takiego jak samograj. Potrzebny jest ktoś, kto zrozumie zawodników, wpoi im mentalność i dążenie do sukcesu. I to zrobił właśnie nasz trener. Flick stworzył niesamowity zespół, ciekaw jestem gdzie będzie sufit, bo odnoszę wrażenie że jeszcze kawałek do niego.

14

Mi wystarczy, że Flick pochwalił ten pomysł. Jak Flickowi on pasuje, to jestem przekonany co do transferu. Drybling, kopyto, odejście - Flick go chce, wypozyczenie z opcja wykupu i sie okaze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?