Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pięknie zaczęli, konkret. Flick od razu zrobił swoje :V
6
Nie sądziłem że takim składem będziemy tak siedzieć na nich, szkoda że nic nie wpadło
0
Musi coś paść do przerwy bo będą męczarnie
0
Słupek.... Eh szkodaaa
1
Yamal ale piła masakra
1
@ShawnC dziękuję, zawsze raźniej :D
0
Liczę na minuty Torre i Forta w najbliższym meczu, kosztem Kounde i Pedriego. Ci musza odpocząć. Do tego Lamine jeszcze niech zacznie na ławce.
Później może już wróci Balde i będzie dobrze :)
0
Tu karny być powinien lub wcześniej faul na piłkarzu Athleticu w obronie, ale nie aut :D
1
Nie oglądam Interu w lidze, ale w LM są bardzo poukładana drużyna, sezon w sezon.
Dlatego uważam, że w meczu z nami kluczowe będą przygotowanie taktyczne i kondycyjne. Wreszcie mamy trenera, który to potrafi i reaguje na wydarzenia meczowe. Myślę, że dany radę spokojnie ich przejśc.
A później finał może być w każdą stronę, bo to jeden mecz z ofensywnie grająca druzyna, a jednak z tymi gra się nam lepiej w tym sezonie.
0
@Herato David Silva
0
Mecz do zapomnienia. Awans!
1
No i Fermin, Raphinha... Trzeba strzelać swoje lub podawać do lepszych partnerów.
0
Lol Aston prowadzi z PSG :O
0
Czuje że to wygramy jeszcze ale musi wejść Ferran i może nawet Ansu :D
1
Gramy z kilkoma rotacjami, na jednym z najtrudniejszych stadionów, z bardzo dobrą drużyna.
Trzeba zdjąć Fermina i Yamala bo nic nie dają, Lamine w ogóle widać że jest wypompowany.
1
Rapha musi wrócić do formy na koniec sezonu :(
0
Ja rozumiem swojego rodzaju niepewność, ale wygraliśmy 4:0 pierwszy mecz i mamy nareszcie Pana Trenera na ławce, który mentalnie naszych zawodników postawił co najmniej na dwie nogi :D
Nie ma odpuszczania, my teraz nawet prowadząc, to w 90min stosujemy pressing.
Będzie dobrze :)
0
Nie oglądam Barcy B, sporo słyszałem jednak o nim, oglądałem kompilacje i ok, na nich można zrobić dobrego grajka ze słabego, jednak zwracam uwagę na inne aspekty wtedy, jak właśnie odejście, zmysł taktyczny, szybkość i przegląd pola a tych atrybutów Daniemu nie można odmówić. Wydaje się naturalna opcja. Chętnie bym zobaczył jego z Balde za plecami :D
2
Jeżeli Pedri ma odpocząć, to jedynie Torre może go zastąpić jako rozgrywający.
Dzisiaj 3 pkt są obowiązkiem.
0
Ja pierdziele to jest mistrzostwo takie uderzenie....
0
Hahahaha to jest niemożliwe hahahaha nie wierzę
0
Cudna bramka z powtórek jeszcze epiekniejsza
1
Ulalala jedna z piękniejszych bram z wolnych jakie widziałem
1
@GeneralXavi tak generalnie na trzeźwo ciężko patrzeć
0
@KierownikLucas racja, będzie 7 punktów a nie 9. Coś pomyliłem, nie zmienia to faktu że przy naszej wygranej, będzie już mega ciężko nam odebrać mistrza.
0
Jeżeli wygramy z Realem, to możemy później przegrać dwa mecze, zremisować jeden i wciąż my wygramy mistrza.
Real Betis jest świetny w tym roku, świetnie grają a wczoraj i tak ich zdominowaliśmy całkowicie.
Na własną odpowiedzialność zremisowaliśmy z powodu błędu Ronalda.
Pomimo gry 4 meczów w ciągu 10 dni, graliśmy w pressingu. Wczoraj po prostu nie weszło to, co powinno (choćby setka Kounde). Trudno, dzięki przegranej Realu z Valencia i tak zdobyliśmy punkt przewagi, który w końcowym rozrachunku może być kluczowy.
6
Jeden z najcięższych meczów za nami, powiększyliśmy przewagę.
Betis doskonale gra w tym sezonie. Jest dobrze! Mogło być lepiej, jasne. Ale mogło też być gorzej. Docenmy to co jest!
1
Sędzia na czas :D
0
@FcPortoFan1999 nie bo byśmy dostali :D
3
Ale dla postronnego kibica naprawdę niezły mecz