1

Pięknie zaczęli, konkret. Flick od razu zrobił swoje :V

6

Nie sądziłem że takim składem będziemy tak siedzieć na nich, szkoda że nic nie wpadło

0

Musi coś paść do przerwy bo będą męczarnie

0

Słupek.... Eh szkodaaa

1

Yamal ale piła masakra

1

@ShawnC dziękuję, zawsze raźniej :D

0

Liczę na minuty Torre i Forta w najbliższym meczu, kosztem Kounde i Pedriego. Ci musza odpocząć. Do tego Lamine jeszcze niech zacznie na ławce.
Później może już wróci Balde i będzie dobrze :)

0

Tu karny być powinien lub wcześniej faul na piłkarzu Athleticu w obronie, ale nie aut :D

1

Nie oglądam Interu w lidze, ale w LM są bardzo poukładana drużyna, sezon w sezon.
Dlatego uważam, że w meczu z nami kluczowe będą przygotowanie taktyczne i kondycyjne. Wreszcie mamy trenera, który to potrafi i reaguje na wydarzenia meczowe. Myślę, że dany radę spokojnie ich przejśc.
A później finał może być w każdą stronę, bo to jeden mecz z ofensywnie grająca druzyna, a jednak z tymi gra się nam lepiej w tym sezonie.

0

@Herato David Silva

0

Mecz do zapomnienia. Awans!

1

No i Fermin, Raphinha... Trzeba strzelać swoje lub podawać do lepszych partnerów.

0

Lol Aston prowadzi z PSG :O

0

Czuje że to wygramy jeszcze ale musi wejść Ferran i może nawet Ansu :D

1

Gramy z kilkoma rotacjami, na jednym z najtrudniejszych stadionów, z bardzo dobrą drużyna.
Trzeba zdjąć Fermina i Yamala bo nic nie dają, Lamine w ogóle widać że jest wypompowany.

1

Rapha musi wrócić do formy na koniec sezonu :(

0

Ja rozumiem swojego rodzaju niepewność, ale wygraliśmy 4:0 pierwszy mecz i mamy nareszcie Pana Trenera na ławce, który mentalnie naszych zawodników postawił co najmniej na dwie nogi :D
Nie ma odpuszczania, my teraz nawet prowadząc, to w 90min stosujemy pressing.
Będzie dobrze :)

0

Nie oglądam Barcy B, sporo słyszałem jednak o nim, oglądałem kompilacje i ok, na nich można zrobić dobrego grajka ze słabego, jednak zwracam uwagę na inne aspekty wtedy, jak właśnie odejście, zmysł taktyczny, szybkość i przegląd pola a tych atrybutów Daniemu nie można odmówić. Wydaje się naturalna opcja. Chętnie bym zobaczył jego z Balde za plecami :D

2

Jeżeli Pedri ma odpocząć, to jedynie Torre może go zastąpić jako rozgrywający.
Dzisiaj 3 pkt są obowiązkiem.

0

Ja pierdziele to jest mistrzostwo takie uderzenie....

0

Hahahaha to jest niemożliwe hahahaha nie wierzę

0

Cudna bramka z powtórek jeszcze epiekniejsza

1

Ulalala jedna z piękniejszych bram z wolnych jakie widziałem

1

@GeneralXavi tak generalnie na trzeźwo ciężko patrzeć

0

@KierownikLucas racja, będzie 7 punktów a nie 9. Coś pomyliłem, nie zmienia to faktu że przy naszej wygranej, będzie już mega ciężko nam odebrać mistrza.

0

Jeżeli wygramy z Realem, to możemy później przegrać dwa mecze, zremisować jeden i wciąż my wygramy mistrza.
Real Betis jest świetny w tym roku, świetnie grają a wczoraj i tak ich zdominowaliśmy całkowicie.
Na własną odpowiedzialność zremisowaliśmy z powodu błędu Ronalda.
Pomimo gry 4 meczów w ciągu 10 dni, graliśmy w pressingu. Wczoraj po prostu nie weszło to, co powinno (choćby setka Kounde). Trudno, dzięki przegranej Realu z Valencia i tak zdobyliśmy punkt przewagi, który w końcowym rozrachunku może być kluczowy.

6

Jeden z najcięższych meczów za nami, powiększyliśmy przewagę.
Betis doskonale gra w tym sezonie. Jest dobrze! Mogło być lepiej, jasne. Ale mogło też być gorzej. Docenmy to co jest!

1

Sędzia na czas :D

0

@FcPortoFan1999 nie bo byśmy dostali :D

3

Ale dla postronnego kibica naprawdę niezły mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?