0

Jak ja lubię te dziennikarskie zestawienia, tak by wejść w artykuł. Z tytułu wnioskowałem, że chodzi o dogrania Pedriego których nasz rekin nie wykorzystuje.
Tymczasem chodzi o zwykle żarty :P

0

@Transu96 By pogotowali razem :D
Po prostu ciagle mam niedosyt z tego grajka, ze mogl tu taka historie napisac, pewnie najwieksza po Leo.

0

Jaja by były, gdyby Net wrócił, ogarnął się pod wodzą Flicka i był naszym najlepszym graczem w ofensywie. Niby 33 lata, ale on ma wciąż to coś.
Pytanie jak zdrowie i profesjonalizm po ewentualnym powrocie by wyglądały.

0

@MessiSuarezNeymar ja dzisiaj już 6 ale to koniec bo na piłkę idę na 20 i już nie moge a zjadłbym jeszcze :D

1

@Pawlak1992 Keanu Reeves, Brad Pitt i Christian Bale

0

@mekston takich ludzi potrzebujemy w polityce właśnie, którzy jasno wyjaśnia co i z czym się je.

1

@Mixtape parę mieli, bo weszli świeży zawodnicy, jednak zabrakło koncentracji i Fermin z Gavim zaczęli takie luki w środku pola robić i grać niedokładnie że aż głowa mała. Wyszli wczoraj jakby pierwszy mecz grali w seniorskiej piłce i ich Trema zjadła.
Tutaj błąd Flicka bo winien był wpuścić Casado do zachowania balansu gdy zszedł Pedri.

1

Pany, cieszmy się że takie meczycho mogliśmy obejrzeć. Emocje do końca, z przebiegu meczu tak naprawdę to powinniśmy wygrać różnica jednej bramki, bo AM miało też klarowne sytuacje.
Remis tylko na własne życzenie i da super materiał do poprawy na resztę sezonu.

Cieszę się że w Hiszpanii mamy też trzecia potęgę w postaci właśnie drugiego klubu z Madrytu. Dzięki temu dużo więcej emocji jest. Zobaczymy jak dzisiaj Biali sobie poradzą z dobrze grającym RSSS, które dodatkowo walczy głównie już o PK, więc myślę że będą gryźli trawę.

5

Nie rozumiem czemu część pisze że lewy nie doszedłby do pierwszej sytuacji? Lewy na bank by tam był i by miał ta sama setkę tylko że by ją wykorzystał z zamkniętymi oczami.
Co do drugiej się zgodzę, że by raczej nie zdążył gdyby był w tym miejscu.

0

@norbi77 mimo wszystko środkowy napastnik rozliczany jest z bramek. Może mieć jedną sytuację na mecz i dobry napadzior ja wykorzysta.
O ile druga Ferran sam sobie wypracował, to pierwsza to powinien był trafić z zawiązanymi oczami i pytać jeszcze w który róg.

1

@Pnog37 współczuję dzieciństwa.

0

@Eto'o9 R10 wszyscy zagrali fatalnie pierwsze kilka minut, a najgorzej Kounde. Ważne jak się kończy a zaraz się rozegrali.

0

Odkąd FdJ się zgrał z Pedrimbw środku to jest mega panowanie nad grą. Aż dziwne. Myślę że nie doceniamy gry Frenkiego a on jest wszędzie.
Olmo bym przesunął i wprowadził Fermina za Ferrana lub po prostu Lewego

0

Ale Rapha bije te różne i wolne

5

Kurde ale sto razy bardziej wolę takie emocje niż 00 do 80 minuty :D

0

Yamal wrócił :D

0

No i jak wygrywać mamy jak takich setek czy wręcz dwusetek nie strzelamy

1

@ViscaelBarca2007 pamiętam jak kiedyś lubiłem ten klub, jak u nich grał Henry i Ljungberg...

1

A może zdegradujmy się sami do najniższej ligi i co roku mistrza będziemy robić?

2

@BezglutenowyPedri strife może oznacza nawet nienawiść, zależy od kontekstu więc tu bym dał nawet Więzień (jako mieszkaniec) nienawiści - do gier pasuje :P

0

@Senstin wiem o tym, ale są klubu które rozkupuja co rok i są cały czas w stanie rywalizować. Chodzi bardziej o taki charakter zespołu, który prowadzi ich w danym sezonie a później to gdzieś ginie

0

Niesamowite jak te słabe drużyny potrafią z roku na rok grać inna piłkę.
Taka Girona, w zeszłym roku zupełnie inny sezon, grali odważnie i ofensywnie niezależnie od przeciwnika.
To samo swojego czasu Leicester w Anglii co mistrza zdobyli.
Sezonu życia, ciekawe czym to idzie.

0

@Messi1000000 nic, bardzo dobre zawody sędziego

2

Piękny gol, niestety, oni próbują szkoda , że my tak rzadko bijemy z dystansu.

0

Ale przestrzeń Real zostawia, szkoda że Girona tego nie umie wykorzystać

0

@Hasszz chciałem uniknąć banicji, to była informacja dla redakcji :P

2

Przynajmniej taki Roque chce się rozwijać, grać, odbudować formę.
A fati? Żal mi go. Celowo z małej litery.

3

@Safrani przyjąłbym chętnie Doku i może Rodrieg, choć jak Bernal wróci to wolałbym chyba jemu zaufać

2

Naprawdę mamy mocna lige, RM, AM i my walczymy o 3 trofea w tym sezonie i każda z drużyn ma realne szanse na końcowy triumf w LM, LL i PK.
Dawno nie było tak emocjonującego sezonu jak dla mnie.

1

@tbas jest w podsumowaniu meczu, że taka dyspozycja może skutkować cięższymi treningami jakie Flick im teraz robił przez to że więcej wolnego, zobaczymy czy to będzie in plus :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?