0

@bartekvisca A ja mam wrazenie, ze AM jak zagra pewnie, to rozniesie Real :P Stanowia po prostu duzo lepszy kolektyw co bylo widac w ich ostatnim starciu z tym ze tam zabraklo AM chlodnej glowy i pewnosci, oni sie jakby bali zaatakowac. Licze, ze Simeone im to wbije do glowy, by odwaznie grali.

13

Za wcześnie na takie osądy. Yamal jest nastolatkiem, ma ciało nastolatka i fizycznie jest nastolatkiem. Tego nie przeskoczy, a aż dziw, że wytrzymuje tyle meczów grając tak efektywnie. Dla mnie już jest spektakularny, bo poza jego grą to imponuje swoją dojrzałością i decyzjami. Bardzo często wie kiedy przyspieszyć, kiedy zwolnić, kiedy rozciągnąć grę a kiedy wejść w drybling.
Oczywiście, błędy popełnia i będzie popełniał jeszcze przez lata. Pedri teraz nam się dopiero tak rozwinął, wcześniej bał się brać grę na siebie a obecnie jest dyrygentem na całej długości boiska.
Więc cierpliwości Panie Capello.

8

@Safrani jak najgorsi są eksperci, to aż dziw ze na La Bambie wytrzymujesz :D

0

@Eto'o9 R10 nie wiedziałem nawet, zazdrościłem Białym Ozila i to bardzo. Rzadki bardzo talent.

0

@Encore to dla mnie był wybór numer dwa zaraz za Isco :D i trzeci Modric, bo też się nim ponoć interesowaliśmy.

0

Jakiego macie piłkarza, z którym wiazaliscie wielkie nadzieje, że zasili szeregi Barcy, ale z jakichś przyczyn trafił do Realu?
Dla mnie jest to Isco. Uwielbiam magię tego gracza, Iniesta vol.2. niesamowicie żałowałem że poszedł do Realu...

0

@Popitek12 nie comfortable tylko kamftybyl...

0

@PatrychoO sposób, w jaki ludzie to robią to tak, jest to hejt. Konstruktywna krytyka a komentarze jak w trakcie ostatniego meczu to dwie różne rzeczy.
Ale raz jeszcze... Ten chłopak na 17 lat. O tym każdy z hejtujących zapomina.

Henry o nim nawet powiedział że w trakcie ME zaimponowała mu dojrzałość Yamala, której często brakuje dorosłym. A to że jeszcze mu się zdarzy złe decyzje podjąć? Oczywiście!

15

@PIWOSZ89 Fatiego niech biere

1

@AnalizaTV wiara a tradycja i obrzędy to dwie różne rzeczy.

1

@Coutinho007 w sumie racja, a kasa jakas wpadla, ale mial potencjal tylko glowa nie ta :p

0

@D10SLEO Z perspektywy czasu pewnie nikt teraz nie potrafi sobie wyobrazic w Barcy zdecydowanej wiekszosci z tych nazwisk. Załuję tylko Moriby, że mial zlego doradce i odszedl zamiast dac sobie czas, bo papiery mial na dobrego grajka.

0

@kuz Ja tu nie widzę winy Neymara, jego ojciec miał na niego ogromny wpływ. Przekonał go, że w Barcy będzie cieniem Leo, choć ten ewidentnie przekazywał pałeczkę Brazylijczykowi.
Zwalać winę na Neya? Dostaliśmy za niego 222 mln euro! Co na dzisiejsze czasy pewnie byłoby koło 400mln. Nasz chory zarząd zniszczył klub swoimi kontraktami i przepłacaniem za graczy. Kupno Griezmanna na pozycję Leo było chore. Taki Francuz przydałby się nam po odejściu Leo.
Cou - mocno przepłacony gracz, który po kontuzji nigdy nie wrócił do swojego poziomu.
Nie obarczałbym tu winą Neya w żaden sposób tylko zarząd Barcy.

1

Portugalskie druzyny potrafią sprzedawać, a angielskie kluby potrafią przepłacać za graczy, więc tu zdecydowanie można więcej krzyknąć za niego.
Jakby się udało sprzedać za 45-50 mln, to Barcy przytuli fajną sumę. Jeszcze pytanie czy rzeczywiście to kwota z transferu, czy też z zysku.

0

@D10SLEO ale też ma bardzo ciekawe podania do przodu i nie boi się ryzykować takich zagrań, czego nie mogę powiedzieć o FdJ. On często ma szansę zagrać prostopadła piłkę i tego nie robi a później przeprasza kolegów.

0

@dariooo nie mam, a czemu pytasz?

5

Wygrywamy potrójna, potem przychodzi Leo na jeden sezon i powtarzamy rok z nim w składzie :P
Ależ by Madryt płonął :D

6

@macio_944 a ja się boje początku meczu, w sumie w kazDym kiedy rywal pierwsze 10 minut siedzi mocno na nas, bo widzą że Barca potrzebuje chwili, by wejść na swój poziom.
Jak nie stracimy głupio bramki na początku meczu to będzie dobrze :)

0

@Czarny_ck przecież on odpoczywał dzisiaj w meczu, zero powrotów bo nie było po co. Taki mecz na odpoczynek właśnie. Uważam że mało kto się dzisiaj zmęczył poza środkowymi pomocnikami

9

Szczęsny pewnie już prysznic bierze :D

0

Z różnego co Rapha strzelał to jest liczone jako strzał czy dośrodkowanie?

1

@Coutinho007 Olmo się podał tej samej terapii genowej co Pedri więc będzie dobrze

0

@vangoor serio? Real w 10 z bramkarzem w polu swoim a i tak ciągle jakieś sytuacje, pięknie grają

0

@Bartula lewy zagrał na wolne do Olmo który wychodził San na San i go zwinął obrońca

0

Widocznie będziemy głównie prawa atakować i Martin będzie grał cofnięty a Kounde z Yamalem znacznie wyżej i Gerard będzie pełnił funkcję zabezpieczenia tyłu.
Dobrze że kolejny młody lapie minuty.

0

@kosiarz92 osobiscie cenilem duzo wyzej Lamparda zawsze. Uwazam, ze mial duzl wiekszy wplyw na gre Chelsea i rep Anglii. Lepiej ulozona stopa, lepsze strzaly, bardziej kompletny pomocnik. Gerrard dla mnie byl przehajpowany

0

@Destroyer_of_Worlds jakby tak się stało, choć to niemal niemożliwe, to by zespolilo Unię bardziej niż cokolwiek innego. Ale to raczej mrzonki,niestety.

1

@szkudi7 to jest do czasu. Robią sobie masakrę swojemu organizmowi, nagle się zdrowie w rok im posypie i cała kasa na nic.

0

@tbas dokładnie. Z resztą jak na każdej. Gdzie jest konflikt, tam jest Ameryka.

6

Wydawało mi się, że będzie to wielki talent oglądając jego kompilacje, przypominał mi na nich bardzo swoją zadziornością i instynktem Luisa "Gryzonia" Suareza. Tymczasem to jeszcze nie to. Nie skreślam go, może się rozwinie jeszcze i wróci do Europy czego mu życzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?