1

@LukaszFan wiele komentarzy jest krytykujących, nie mówię o skreśleniu ogólnym, tylko w meczu. Pełno ludzi pisze aby go zdjąć a ten zaraz coś czaruje z niczego

3

Ja pierd... Wy się ludzie czepiacie złych decyzji 17latka? Gość nam tyle razy już udowodnil, by go nie skreślać. Gość jest ewidentnie wyczerpany sezonem, źle decyzje sa tego następstwem

1

Niebywale, grają na 3 frontach, pełno meczów..mną ci pod koniec sezonu nadal zapierdzielaja w pressingu

0

Oj Yamal... Szkoda że Narazie on nie ma prawej, bo to idealna była sytuacja na dogranie prawa nogą po ziemi

0

Bywa, rozny intyle, tak to ich nie ma. Jest ok!!

1

Ferran doskonale z pierwszej

0

Cudowne!!!!! Piękna gra

0

Ależ Kounde błędów ostatnio prostych popełnia

3

@LambiPL ja mam wrażenie, że Flickowi on się nie podoba ze względu na braki defensywne.
Fermin i Gavi walczą bardzo też w obronie, Jak Torre ostatnio dostał trochę minut to brakowało mi u niego tej zawziętości przy odbiorze, która ma wyżej wymieniona dwójka.

0

Się niedokładności wkradły. Szkoda że tak egoistycznie zagrali w dwóch świetnych akcjach,byłoby po meczu

0

Ależ szkoda znów tej sytuacji Raphy, ładnie nawinął i wystarczyło wyłożyć patelnie :( byłoby już spokojniej

0

Post się skończył, Yamal pojadl i widać efekty :D

1

@fart ja też już szkole dawno konczylem, ale uważam, że powinny być zadania obowiązkowe z polskiego i matematyki.
Jeden przedmiot uczy myślenia, a drugi jest potrzebny choćby do wpisów na LaBambie, by inni mogli zrozumieć, a nie jak teraz, jak się czyta niektóre wypociny.

1

@Starrk dokładnie, do dzisiaj tego żałuję.
Z drugiej strony pamiętny mecz z Chelsea, gdzie nas z kolei przepchali.
Jednak uważam że dużo częściej nam szkodzą niż pomagają.

0

@jacobFCB to był ten mecz co sobie Leo przelobował bramkarza, chyba Almunie i strzelił bramkę?

1

@dmcteam ja tam na orliku grywałem m, z hali całkiem zrezygnowałem dwa lata temu, bez porównania gra

0

@Litman Yamal nie haruje tak w defensywie jak Rapha, widać że jest zwolniony z niektórych "powinności". Bardziej szanuje swój czas, choć mialem wrażenie w ostatnim meczu, że jest zmęczony. Z drugiej strony to może być kwestia ramadanu, który już się kończy.

2

Odnoszę wrażenie jakbym co kolejkę czytał taki tytuł przy meczu Barcy :D

0

@bodzio10 jego co? :D a tak serio to w defensywie daje radę, ale mam wrażenie też że go trema zjada

7

Coraz bardziej podoba mi się Gavi. Chyba zaczyna wracać do swojej dyspozycji sprzed kontuzji, co mnie bardzo cieszy. Był moment, z półtora roku temu, gdy odnosiłem wrażenie, że to on będzie motorem napędowym środka Barcy, a nie Pedri, który wówczas wielokrotnie schodził kontuzjowany.
Oby wstrzelić się z formą na ten decydujący moment sezonu i jechać na nim do finału LM :D

0

@bodzio10 placek to za duże słowo, bardzo się poprawił względem początku. Mimo wszystko wyżej cenie od niego Forta. Jednak każdy trener ma swoich ulubieńców i widac że Martin do nich należy.

0

Guuuuuuuuulllll

0

Rapha na lewe lub Balde za Martina.

0

Ależ Yamal jest już wypompowany tym sezonem. Szkoda że nie ma zmiennika na poziomie.
Rapha musi wejść bo wszystko idzie prawym skrzydłem a Martin nie jest Balde, aby napędzać ataki.

0

Ale dno. Naprawdę ta liga jest fatalna, tu kradną w żywe oczy o grają do Real Madryt.
Nie wiem czemu kluby nie powiedzą tego głośniej. Chore...

5

Ale Ferran się odbudowal przy Flicku.
W ogóle co nasz trener zrobił z nim i Rapha to się nadaje na Nobla z dziedziny psychologii :P

2

Szczena.... Mi opadła :P

0

Nawałka nie chce wrócić?

2

@siara10 szczególnym dowodem, że sam nic nie zrobi z niczego była bramek na 2:1 z AM.
Współczuję zawiści jaka w sobie nosisz.

3

@Moderacja
Zawsze zastanawia mnie, dkaczego w ankietach nie ma podanej liczby osób biorących udział, a tylko jest udział %?
Większe znaczenie będzie miało 33% z 3 głosów czy 25% z 500 głosów? Dla mnie to drugie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?