Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LukaszFan wiele komentarzy jest krytykujących, nie mówię o skreśleniu ogólnym, tylko w meczu. Pełno ludzi pisze aby go zdjąć a ten zaraz coś czaruje z niczego
3
Ja pierd... Wy się ludzie czepiacie złych decyzji 17latka? Gość nam tyle razy już udowodnil, by go nie skreślać. Gość jest ewidentnie wyczerpany sezonem, źle decyzje sa tego następstwem
1
Niebywale, grają na 3 frontach, pełno meczów..mną ci pod koniec sezonu nadal zapierdzielaja w pressingu
0
Oj Yamal... Szkoda że Narazie on nie ma prawej, bo to idealna była sytuacja na dogranie prawa nogą po ziemi
0
Bywa, rozny intyle, tak to ich nie ma. Jest ok!!
1
Ferran doskonale z pierwszej
0
Cudowne!!!!! Piękna gra
0
Ależ Kounde błędów ostatnio prostych popełnia
3
@LambiPL ja mam wrażenie, że Flickowi on się nie podoba ze względu na braki defensywne.
Fermin i Gavi walczą bardzo też w obronie, Jak Torre ostatnio dostał trochę minut to brakowało mi u niego tej zawziętości przy odbiorze, która ma wyżej wymieniona dwójka.
0
Się niedokładności wkradły. Szkoda że tak egoistycznie zagrali w dwóch świetnych akcjach,byłoby po meczu
0
Ależ szkoda znów tej sytuacji Raphy, ładnie nawinął i wystarczyło wyłożyć patelnie :( byłoby już spokojniej
0
Post się skończył, Yamal pojadl i widać efekty :D
1
@fart ja też już szkole dawno konczylem, ale uważam, że powinny być zadania obowiązkowe z polskiego i matematyki.
Jeden przedmiot uczy myślenia, a drugi jest potrzebny choćby do wpisów na LaBambie, by inni mogli zrozumieć, a nie jak teraz, jak się czyta niektóre wypociny.
1
@Starrk dokładnie, do dzisiaj tego żałuję.
Z drugiej strony pamiętny mecz z Chelsea, gdzie nas z kolei przepchali.
Jednak uważam że dużo częściej nam szkodzą niż pomagają.
0
@jacobFCB to był ten mecz co sobie Leo przelobował bramkarza, chyba Almunie i strzelił bramkę?
1
@dmcteam ja tam na orliku grywałem m, z hali całkiem zrezygnowałem dwa lata temu, bez porównania gra
0
@Litman Yamal nie haruje tak w defensywie jak Rapha, widać że jest zwolniony z niektórych "powinności". Bardziej szanuje swój czas, choć mialem wrażenie w ostatnim meczu, że jest zmęczony. Z drugiej strony to może być kwestia ramadanu, który już się kończy.
2
Odnoszę wrażenie jakbym co kolejkę czytał taki tytuł przy meczu Barcy :D
0
@bodzio10 jego co? :D a tak serio to w defensywie daje radę, ale mam wrażenie też że go trema zjada
7
Coraz bardziej podoba mi się Gavi. Chyba zaczyna wracać do swojej dyspozycji sprzed kontuzji, co mnie bardzo cieszy. Był moment, z półtora roku temu, gdy odnosiłem wrażenie, że to on będzie motorem napędowym środka Barcy, a nie Pedri, który wówczas wielokrotnie schodził kontuzjowany.
Oby wstrzelić się z formą na ten decydujący moment sezonu i jechać na nim do finału LM :D
0
@bodzio10 placek to za duże słowo, bardzo się poprawił względem początku. Mimo wszystko wyżej cenie od niego Forta. Jednak każdy trener ma swoich ulubieńców i widac że Martin do nich należy.
0
Guuuuuuuuulllll
0
Rapha na lewe lub Balde za Martina.
0
Ależ Yamal jest już wypompowany tym sezonem. Szkoda że nie ma zmiennika na poziomie.
Rapha musi wejść bo wszystko idzie prawym skrzydłem a Martin nie jest Balde, aby napędzać ataki.
0
Ale dno. Naprawdę ta liga jest fatalna, tu kradną w żywe oczy o grają do Real Madryt.
Nie wiem czemu kluby nie powiedzą tego głośniej. Chore...
5
Ale Ferran się odbudowal przy Flicku.
W ogóle co nasz trener zrobił z nim i Rapha to się nadaje na Nobla z dziedziny psychologii :P
2
Szczena.... Mi opadła :P
0
Nawałka nie chce wrócić?
2
@siara10 szczególnym dowodem, że sam nic nie zrobi z niczego była bramek na 2:1 z AM.
Współczuję zawiści jaka w sobie nosisz.
3
@Moderacja
Zawsze zastanawia mnie, dkaczego w ankietach nie ma podanej liczby osób biorących udział, a tylko jest udział %?
Większe znaczenie będzie miało 33% z 3 głosów czy 25% z 500 głosów? Dla mnie to drugie.