43

Idealny scenariusz dla nas, to Jutro AM wygrywa 2:1 i dogrywka. Tam RM odpada, a AM wykończone na nasz mecz w weekend :D
Iskierka nadziei się tli

0

@Wiking88 tak, będzie przekładany do momentu pierwszego wolnego terminu, mam wrażenie że grafik jest tak napięty, że jakbyśmy wszędzie doszli do finału, to chyba po ostatniej kolejce LL dopiero będziemy mogli zagrać :P

0

@Who_you_mam jak gra tak Balde to zaczynam się zastanawiać czy nie wywalić całej kasy na napadziora.
Z drugiej jak wypadnie Balde to nie ma lewej strony

2

@Batys bęben zasłonił :P

0

Mega mnie cieszy asysta Balde, należała mu się :D

0

Chłopak jest nieziemski,powtarzam :P

1

No i jest meczycho :D

0

Lol... Co za dzieciak.... Co za gość.. geniusz.

0

Życzę Wam i sobie pięknego neczyku zakończonego przekonującym zwycięstwem Blaugrany!

6

@kejdzi odprawa przedmeczowa, zawodnicy jedzą wtedy posiłek przygotowany przez klub itd - tak kiedyś czytałem

10

@626 oj Barcole bym bardzo chętnie tu zobaczył. Uważam, że pasuje do naszego stylu idealnie.
Ale raczej nierealne.

1

@Batys do prawego wlewam lewy, daje moc.

23

@Marcelinho99 gdzie psycha siada? Wręcz przeciwnie, Cubarsi nie trafił w piłkę i tyle. Popełnił błąd jak to nastolatkom się zdarza. Drużyna pokazała charakter grając blisko 70m w osłabieniu a wygrywając mecz.

0

Po statystykach PSG z Live to wygląda jakby tam PSG miało wygrywać 3-4:0 a tu 0:1 :P
Piłka jest niesamowita

0

@DonCarletto on chyba na obu bokach umie grać, świetnie się go ogląda

6

Carreras nie gra w rewanzu, świetna wiadomość bo dobry obrońca z niego.
Chętnie bym go u nas zobaczył jako zmiennik Julesa

1

Rapha aaaa

Ależ Flick miał nosa hahaha

2

Śmiać się chce jak czyta się komentarzy o Lewym... Dzisiaj gra świetny mecz, jest wszędzie.
Czy dostał choć jedno podanie by wyjść jak Rapha sam na sam? Nie. Za to sam dwa czy trzy ciastka zagrał.

1

Rapha strzelaj chłopie....

0

Stegen o kulach - dobry patent, przedłużenie rąk :D

3

Żałuję że nie trafimy na Real w LM wcześniej, bo chyba jesteśmy jedyną drużyną, która umie i nie boi się z nimi grać.
Jedynie słabsze drużyny, od których się nic nie wymaga, nie mają kompleksów i grają dobrze z Realem.
Wczoraj były takie dziury, że AM powinien spokojnie to wykorzystać...

5

Brakuje Pedriego.
Raz kolejny pokazane ile Yamal znaczy, wsrod kibicow glosy, ze zle decyzje a dostal najwyzsza note w XI kolejki :P Eksperci...
Yamal swoja gra, ciaglym nekaniem rywali, tym ze jest podwajany, a czasem potrajany powoduje, ze zawsze ma wyzsza note, bo robi duzo rzeczy, ktorych golym okiem nie widac.

0

@Firestone pewnie masz rację :D No ale iskierka nadziei zawsze gdzies sie tli ;P

0

@ViscaelBarca2007 No ja też, dlatego zobaczymy. Jednak wczesniej Fatiego nie powoływał, teraz dostał powołanie, na treningach nas nie ma, może Fati zaczął blyszczeć? Kto wie?

2

Ależ będą jaja, jak się okaże że Flick odbuduje nam Fatiego na lewe skrzydło. Nie wierzę w to, ale w piłce już nie takie historie miały miejsce, a w naszego Treneiro wierzę, także kto wie...

1

@KobeFR moze masz cos w sobie ze zwierza, zwierze sie pocą łapami :D

1

@KamQiX A to nawet nie wiem, ale nie powinno tak byc :P

0

@Hosh A to nie wiedziałem :D oki!

0

@Moderacja
tak się zastanawiam czy nie ma jakiegoś błędu - prawdopodobnie komentarze, które są dodawane pod artykułami, losowo dodają się też na LaRambli, bo często ktoś dodaje komentarz, który absolutnie jest wyrwany z kontekstu a widać, że jakiś artykuł na stronie do tego komentarza nawiązywał.

Przykład, ostatni post @Omoziu jest dodany zarówno pod LR jak i pod artykułem. Takich postów w ostatnim czasie widziałem dużo więcej.

0

@Sapos93 Bezpośredni udział w tym sezonie przy 27 bramkach (11 bramek + 16 asyst), co przy jego minutach daje średnio bramkę/asystę co 106 minut. Nieźle jak na zle decyzje 17latka. Nie mowie o jego ogromnym wpływie na grę, bo jest ciągle pilnowany przez 2 rywali i robi miejsce pomocnikom dzięki temu.
Podejmuje bardzo sluszne decyzje, podkreslam, jak na swoj wiek. On powinien ewentualnie dopiero wchodzic do Barcy B, a nie krecic zawodnikami Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?