Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może co wcisną jeszcze, City oczywiście
1
@pepulinho zdecydowanie, od kilku w sumie sezonów bardzo bym go chciał u nas, taki trochę Robinho
0
Chyba się słabo czuł Jack. Lepiej w tę stronę, trochę meczów jest w roku i organizm może czasem odmówić. Znać umiar trzeba
2
Mówiłem! Haaland wyczekał :D
0
Gdzie spalony? Przed piłka był Haaland.
0
@kanver_ ale patrzę bardziej na wiek zawodnika. Gość jest absolutnym napadziorem.
0
@Kubsoleon ja to samo, dla mnie majstersztyk, bo że dwie bramki wtedy wypracował sam swoim zachowaniem w polu karnym.
1
Właśnie widziałem info o graczach z najwieksza liczba bramek przez ostatnie 5 lat: Haaland, Mbappe i.... Lewy :O
Nie weryfikowałem ale sądząc po komentarzach, to prawda. Szok. Cieszmy się że mamy takiego gracza.
Co najlepsze, mają po 231 wszyscy. Chłop, który jest starszy o chyba 12 lat ma taką samą liczbę bramek, grając na tej samej pozycji.
Przykro mi, że często rodacy nie doceniają jakiego piłkarza mamy.
Chapeu bas, Panie Lewy. Twoich 4 bramek z RM grając w Borussii to nigdy nie zapomnę.
0
@Lisek z jednej strony także z drugiej jednak to piłkarze się docieraja i poznają. A on jest trenerem nastawionym stricte na atak. Może jestem naiwny, ale uważam, że za rok moze być lepiej jeszcze jak wzmocnimy lewe skrzydło i gdy Bernal wróci na najwyższym poziomie.
1
@Bobo25 uważam, że Dembele brakowało trenera. Pod skrzydłami Flicka na lewym skrzydle ten gość by był maszynką, bo potnejcla zawsze miał tylko brak poukładania w głowie.
Ludziom się wydaje, że trener to tylko układa taktykę, a to nieprawda.
Pep, Ancelotti (w primie), Mou, Klopo czy teraz Flick. Oni wszyscy potrafili/potrafia wydobywać ze swoich graczy wszystko co najlepsze. Pracując z nimi na boisku i poza nim.
To wyróżnia prawdziwego trenera od reszty.
0
@BorzyKrzys do takich widoków natury rower jest zbędny :p
2
Ależ Balde gra w tym roku
0
No szkoda, niepotrzebnie, ale brawa dla sędziego. Należała się czerwona kartka.
Szkoda tylko że var wpuścił gola Sevilli w pierwszej połowie ze spalonego.
1
Tu ktoś wcześniej dodał post z bramka Sevilli, też uważam że tam był spalony i Araujo naprawdę uciekł przed gracza Sevilli.
0
Świetnie gra Sevilla i bardzo mnie to cieszy, bo uwielbiam ten klub, im więcej dobrych drużyn w LL tym lepiej. Niech wrócą na właściwe tory i będą w czołówce LL.
Oczywiście, dzisiaj niech dostaną becki:P
1
@Limaker rację, ale z drugiej jak wejdzie Olmo z Ferminem na podmeczona Sevillę to będzie nieźle z ich wejściami w pole karne z drugiej linii.
0
@Krzysztof1987 oby nic powaznego i mógł grać w RM
0
@PuszkinFan w przeglądzie prasy jest napisane, że już się jakiejś kontuzji nabawil i się zastanawiam czy to prawda :P
4
Dokładnie, forma jest wyrównana i wysoką, każdego piłkarza, na którego stawia trener. To jest świetne, bo większą rywalizacja, każdy się stara, każdy chce wejść na boisko i odwodnic że jest ważna częścią zespołu.
Flick osiągnął to co nie udało się ani Koemanowi, ani Xaviemu. Przy takiej ilości "młokosów" w pierwszej drużynie, grać na takim poziomie to jest niebywale.
0
@lukkobe Pedri był pewniakiem w zasadzie, sprowadzony z LP, tu racja z Gavim czy Minguezs, choć ten nie specjalnie nie imponował poza tym, że serducho miał.
Za to Nico... On miał to coś i do tego te warunki fizyczne, które przy jego technice były na wagę złota.
19
Jeżeli on naprawdę nie chce odejść i zakomunikował to dyrekcji, to zastanawiam się co musi mieć w głowie. Kasy ma już jak lodu, inne kluby będą opłacać pensje, na szansę na grę regularna, może się odbudować. Jak nie odejdzie mimo ofert klubów zainteresowanych, to dla mnie jeden z największych przejawów braku ambicji ostatnich lat w tym klubie.
Nie powiem, dużo od niego oczekiwałem i liczyłem a tu takie coś.
0
@lukkobe mi on mega imponował, od pierwszego dnia. Nie rozumiałem dlaczego go puścili. Szkoda
1
@MesQueUnClub96 Ja tam bym wolał, byśmy wygrali ale zeby Wojtek nie był kluczowy :P
2
Świetnie gra ostatnio, zdecydowanie lepiej niz Araujo. Czyzby "kolejne" objawienie pod skrzydłami Flicka?
Wczoraj jeden mały błąd w pierwszej połowie, tak to świetny występ, zaimponował mi jego wślizg gdzies chyba koło 70 min, gdzie zablokował mocny strzał, poszedł na takim zaangażowaniu, że kosmos...
Oby tak dalej, im większa konkurencja (zdrowa) tym lepiej. Niech się Ronald bierze do roboty!
1
Mnie cieszy też to, że za Flicka niemal kazdy nasz piłkarz wchodzi na wyższy poziom.
W lecie to może przynieść korzyści w postaci lepszych ofert za graczy, którzy nie są aż tak potrzebni.
Kolejny dowód na to, że w każdej drużynie niebagatelne znaczenie na trener, jego wizja i wpływ.
Choćbyśmy nic nie wygrali w tym sezonie z to Flick musi z nami zostac na kolejne lata i budować drużynę.
0
@FcPortoFan1999 nie tak.....
Te pszczóooooołkę, która tu widzicie.....
4
Przecież to żółtko oczywiste dla Fermina być powinno, szok, jeszcze sędzia widział wszystko :O
1
Szczerze, to bym już zdjął Pedriego i Kounde :P
1
Serio sędziowie hiszpanscy to jest tragedia. W kazdym meczu rażące błędy. Nieważne kto gra. Dramat, oni powinni jeździć na jakieś szkolenia chyba z psychologii również :P
7
@Rewolucja123 dzisiaj dwie akcje takie zrobił, kopali go, łapali za koszulkę a ona dalej biegł i zagrał :p