2

@Zaden nie ma, po prostu czyta artykuł i znalazł błąd, który ja również znalazłem.

0

Najważniejsze, by nie było Fermina. JEst dobry, ale jako zmiennik, na podmęczonego rywala do pressingu.
Gdy gra od początku, to bardzo zwalnia grę. W ostatnim meczu rzuciła mi się jedna akcja, gdy holował długo piłkę i LP udało się ustawić w polu karnym, a wystarczyło jedno szybkie podanie na skrzydło i mielibyśmy dobrą okazję.

0

Ale nas przekręcają. Sorry ale Laporta powinien zwołać jakaś konferencje i uderzyć oficjalnie w sędziowanie. Bo to się robi chore.
Jakby z RSSS bramką Lewego została uznana to pewnie nie przegrali byśmy tego meczu. Wczoraj to samo.
Można grać słabiej, ale sędziowanie powinno być uczciwe i obiektywne a nie jest.

28

Opis FdJ to złoto :D
Podsumowuje jego rolę w tym klubie.

0

Pytanko, niknął mi kupon w apce z SuperBet puszczony live za 28 PLN. Nie mam go w aktywnych ani rozliczonych a kasa zniknęła. Miał ktoś tak kiedyś? :O
Dodam, że mecze się dobrze układają i powinien być w grze.

0

Pierdziele, gramy super, szybko, Brest stłamszony a ludzie narzekają :P

0

Bardzo niedokładnie grają, jakby grali spokojniej i dokładniej to już tu by kilka było klarownych sytuacji. Taki chaos jest dziś.

1

Ależ dzisiaj grany tragedię, wszyscy, nie potrafię wyróżnić ani jednego naszego grajka, w sumie oby to był ten jeden mecz rundy.

0

Najpierw nas okradli,npozniej Pena dołożył od siebie... Szkoda bo mecz mógł inaczej wyglądać

0

Jakby kto postawił na rywali Totkow, Barcy i MC to ładny kurs by się zebrał :D

0

Tragedia co gramy dzisiaj, ciul z wynikiem chodzi o grę i brak zrozumienia

2

Jak ja żałuję że Kubo od nasz odszedł. Gość mi przypomina centralnie Leo momentami. Aż się dziwię że on gra tylko w RS.

0

@zygzakmaklini fermina, se Jong dobrze gra

2

Ale oni się zbierają do strzałów zawsze z daleka... Olmo by to walił od razu, widzieliście bramkę Hakana w meczu Interu?

1

Jakby Lewy miał taką stopę to powinien brać udział w igrzyskach w pływaniu, z taką płetwa nikt by mi nie podskoczył.

1

Kradzież.... Serio zlodzieje

0

Myślicie, że poważnie kontuzja czy po prostu celowe zagranie, by na kadrę nie jechał?
Oby to drugie.

4

@Cules1997 właśnie w statystykach po 84 meczach, to wyrównane statystyki, Lamine więcej asyst, a Leo bramek.
Udział przy golu na 90 min podobny. To że Leo później zaczął nie znaczy że został zmiażdżony.
Niech się Lamine zbliży do Leo w karierze to będzie uznany za jednego z najwybitniejszych w historii i tego mu życzę.

6

Rapha albo Kounde powinni otrzymać mvp.
Co do Wojtka, jak w artykule, to tylko pozytywnie wpływa na szatnie.

0

Byle wygrac z bezpośrednimi teraz. Wziąłbym w ciemno zwycięstwa z Brest, Dortmundem i Atalanta i przegrana z Benfica.
Żart. Jedziemy po 12 pkt!

0

Wystarczy, że przyspieszamy w ataku, że robimy ruch, Lamine kogoś minie i przeciwnik kompletnie nie wie co się dzieje. Naprawdę mamy dobrą drużynę, złożona z młokosów :D

0

Ale nasz skład super wygląda, jak wróci Christensen i Araujo to będzie bajka.
Oby się udało sprzedać w lato Ferrana, Erica i pozyskać Williamsa.
Do tego jakby się Flickowi Daviesa udało przekonać do transferu i wróci Bernal. Miodzio

0

Barca w ostatnich 5 meczach strzeliła ponad 20 bramek, straciła raptem dwie chyba. Można?
Za Xaviego takie statystyki po 10 meczach nie byłyby osiągalne, może jeszcze strzelone jakoś, w bólu, ale stracone?
Brawo Hansi, Trenerze Ty mój!

0

@TR3YWAY carbonara, kup guanciale w sklepie włoskim i parmezan w kawałku, prosty przepis sekret tkwi w wysokiej jakości składnikach i tyle, do tego same żółtka i świeżą pietruszka na koniec

5

@wojopancer ta Barca już jest potężna, byleby Flick tu siedział lub inny trener jego pokroju. Mamy mega drużynę, która można jeszcze wzmocnić (głównie skrzydło i LO). Byleby był dyrygent, który pokieruje orkiestra.

3

@MermesMWH coś pięknego :D
Ale w sumie Bolesna prawda, zlali wręczenie ZP Hiszpanowi, którego jeszcze kilka miesięcy dopingowali w finale ME. Cały Madryt wtedy był z Rodrim i nagle się wypieli.
Klasy nie kupisz.

0

Znów się człowiek doczekać nie może kolejnych meczów i na niedosyt :D piękne uczucie, od czasów Enrique aż w takim stopniu nie miałem jak obecnie :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa akurat to się da, bo przepracowali ładnie okres. Dużo trudniej jest wznieść umiejętności na wyżyny u całej drużyny, to świadczy o jakości trenera.

6

Flick mi autentycznie przypomina karierę managera w Footballu Manager.
Przyszedł, poukładał zespół w chwilę, jakby sobie po prostu wczytywał grę w razie niepowodzeń.
Wczoraj, jak wszedł Do Jong, jak zaczął walczyć, pressowac. Jak nie on.
Ile znaczy trener, zawsze to podkreślam... Zawodników mamy doskonałych, trzeba tylko taktykę ułożyć pod nich i Flick to robi.
Przyjdzie słaby okres, dlatego tak ważne jest zbudować dużą przewagę teraz.

4

DeJong w pressingu to miód na oczy. Z jego technika, jak wejdzie na wysoki poziom i odda serducho, to mamy kolejny "transfer".
Dzięki Flick.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?