Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zaden nie ma, po prostu czyta artykuł i znalazł błąd, który ja również znalazłem.
0
Najważniejsze, by nie było Fermina. JEst dobry, ale jako zmiennik, na podmęczonego rywala do pressingu.
Gdy gra od początku, to bardzo zwalnia grę. W ostatnim meczu rzuciła mi się jedna akcja, gdy holował długo piłkę i LP udało się ustawić w polu karnym, a wystarczyło jedno szybkie podanie na skrzydło i mielibyśmy dobrą okazję.
0
Ale nas przekręcają. Sorry ale Laporta powinien zwołać jakaś konferencje i uderzyć oficjalnie w sędziowanie. Bo to się robi chore.
Jakby z RSSS bramką Lewego została uznana to pewnie nie przegrali byśmy tego meczu. Wczoraj to samo.
Można grać słabiej, ale sędziowanie powinno być uczciwe i obiektywne a nie jest.
28
Opis FdJ to złoto :D
Podsumowuje jego rolę w tym klubie.
0
Pytanko, niknął mi kupon w apce z SuperBet puszczony live za 28 PLN. Nie mam go w aktywnych ani rozliczonych a kasa zniknęła. Miał ktoś tak kiedyś? :O
Dodam, że mecze się dobrze układają i powinien być w grze.
0
Pierdziele, gramy super, szybko, Brest stłamszony a ludzie narzekają :P
0
Bardzo niedokładnie grają, jakby grali spokojniej i dokładniej to już tu by kilka było klarownych sytuacji. Taki chaos jest dziś.
1
Ależ dzisiaj grany tragedię, wszyscy, nie potrafię wyróżnić ani jednego naszego grajka, w sumie oby to był ten jeden mecz rundy.
0
Najpierw nas okradli,npozniej Pena dołożył od siebie... Szkoda bo mecz mógł inaczej wyglądać
0
Jakby kto postawił na rywali Totkow, Barcy i MC to ładny kurs by się zebrał :D
0
Tragedia co gramy dzisiaj, ciul z wynikiem chodzi o grę i brak zrozumienia
2
Jak ja żałuję że Kubo od nasz odszedł. Gość mi przypomina centralnie Leo momentami. Aż się dziwię że on gra tylko w RS.
0
@zygzakmaklini fermina, se Jong dobrze gra
2
Ale oni się zbierają do strzałów zawsze z daleka... Olmo by to walił od razu, widzieliście bramkę Hakana w meczu Interu?
1
Jakby Lewy miał taką stopę to powinien brać udział w igrzyskach w pływaniu, z taką płetwa nikt by mi nie podskoczył.
1
Kradzież.... Serio zlodzieje
0
Myślicie, że poważnie kontuzja czy po prostu celowe zagranie, by na kadrę nie jechał?
Oby to drugie.
4
@Cules1997 właśnie w statystykach po 84 meczach, to wyrównane statystyki, Lamine więcej asyst, a Leo bramek.
Udział przy golu na 90 min podobny. To że Leo później zaczął nie znaczy że został zmiażdżony.
Niech się Lamine zbliży do Leo w karierze to będzie uznany za jednego z najwybitniejszych w historii i tego mu życzę.
6
Rapha albo Kounde powinni otrzymać mvp.
Co do Wojtka, jak w artykule, to tylko pozytywnie wpływa na szatnie.
0
Byle wygrac z bezpośrednimi teraz. Wziąłbym w ciemno zwycięstwa z Brest, Dortmundem i Atalanta i przegrana z Benfica.
Żart. Jedziemy po 12 pkt!
0
Wystarczy, że przyspieszamy w ataku, że robimy ruch, Lamine kogoś minie i przeciwnik kompletnie nie wie co się dzieje. Naprawdę mamy dobrą drużynę, złożona z młokosów :D
0
Ale nasz skład super wygląda, jak wróci Christensen i Araujo to będzie bajka.
Oby się udało sprzedać w lato Ferrana, Erica i pozyskać Williamsa.
Do tego jakby się Flickowi Daviesa udało przekonać do transferu i wróci Bernal. Miodzio
0
Barca w ostatnich 5 meczach strzeliła ponad 20 bramek, straciła raptem dwie chyba. Można?
Za Xaviego takie statystyki po 10 meczach nie byłyby osiągalne, może jeszcze strzelone jakoś, w bólu, ale stracone?
Brawo Hansi, Trenerze Ty mój!
0
@TR3YWAY carbonara, kup guanciale w sklepie włoskim i parmezan w kawałku, prosty przepis sekret tkwi w wysokiej jakości składnikach i tyle, do tego same żółtka i świeżą pietruszka na koniec
5
@wojopancer ta Barca już jest potężna, byleby Flick tu siedział lub inny trener jego pokroju. Mamy mega drużynę, która można jeszcze wzmocnić (głównie skrzydło i LO). Byleby był dyrygent, który pokieruje orkiestra.
3
@MermesMWH coś pięknego :D
Ale w sumie Bolesna prawda, zlali wręczenie ZP Hiszpanowi, którego jeszcze kilka miesięcy dopingowali w finale ME. Cały Madryt wtedy był z Rodrim i nagle się wypieli.
Klasy nie kupisz.
0
Znów się człowiek doczekać nie może kolejnych meczów i na niedosyt :D piękne uczucie, od czasów Enrique aż w takim stopniu nie miałem jak obecnie :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa akurat to się da, bo przepracowali ładnie okres. Dużo trudniej jest wznieść umiejętności na wyżyny u całej drużyny, to świadczy o jakości trenera.
6
Flick mi autentycznie przypomina karierę managera w Footballu Manager.
Przyszedł, poukładał zespół w chwilę, jakby sobie po prostu wczytywał grę w razie niepowodzeń.
Wczoraj, jak wszedł Do Jong, jak zaczął walczyć, pressowac. Jak nie on.
Ile znaczy trener, zawsze to podkreślam... Zawodników mamy doskonałych, trzeba tylko taktykę ułożyć pod nich i Flick to robi.
Przyjdzie słaby okres, dlatego tak ważne jest zbudować dużą przewagę teraz.
4
DeJong w pressingu to miód na oczy. Z jego technika, jak wejdzie na wysoki poziom i odda serducho, to mamy kolejny "transfer".
Dzięki Flick.