2

@Nefir czy ja wiem, Iniesta nabierał doświadczenia, Pedri jest młodziutki. A już robi w miejscu nieraz rzeczy z piłką jak Andres. Mi on od początku przypominał w grze inieste a tego zawsze ceniłem dużo wyżej niż Xaviego.
Jakbym miał do wyboru powrot do Barcy środka kogoś z tej dwójki to zawsze stawialbym na Andresa.

1

Nie mogłem oglądać meczu, ale graliśmy ładnie? Najbardziej mnie ciekawi gra Pedriego i Raphy. Było ok?

3

@Cochise jak lubię czytać takie komentarze. Dość mam nawalania na zarząd. Robimy co się da. Do przodu, pomimo kontuzji grany fajna piłkę. To samo oczekiwałem od Flicka.

0

@Lucyfffer Lewemu Laporta, podobnie jak Gundo. Z tym że Gundo miał takie wymaganie bo przychodził za darmo.
Lewy się ładnie spłacił, marketingowo też.

3

@Derean podzielam to samo zdanie, co więcej każdy powtarza tu że jest podatny na kontuzje, sprawdziłem sobie historię kontuzji, w zeszłym roku wypadł na dłużej przez zwichnięcie barku, co się może każdemu jednemu piłkarzowi przydarzyc w każdej chwili... No ale zamiast coś sprawdzić to lepiej powielać kłamstwo, ot polskie społeczeństwo:)

0

@Lucyfffer no ale ich pensja przy pensjach Lengleta czy Ansu nie wygląda już tak tragicznie a dają dużo więcej. Niestety, jesteśmy w złej sytuacji, musimy coś z tym robić. Nie usprawiedliwiam działań zarządu, bo mnie też wkurzają, ale obwinianie ich o wszystko jest nie w porządku.

0

@Dankho94isback no tak, ale okazało się że wciąż nie możemy sprzedać takiego Lengleta, Ferrana czy Ansu którzy mają wysokie kontrakty. Dodatkowo nie dostaliśmy kasy tych 40mln itd. i tebas jeszcze robi pod górkę.

0

@Lucyfffer lewy wygrał nam mistrza dwa lata temu, walnie się przyczynił również do wygrania pierwszego meczu z Valencia. Jego pensje rozumiem.

0

@clyde który miał ogromną pensje. Niestety, trzeba wybierać. Barto rozwalił klub swoimi chorymi transferami i pensjami. Teraz są tego efekty, nie usprawiedliwiam działań Laporty, bo mnie rozczarował w tej kadencji, ale doczepianie się o wszystko zarządu jest mega popularne tu na stronie.

1

@4Fabregas4 ten stojący drewniany Lewy dał nam 3 punkty na inaugurację sezonu.

2

@szkudi7 ja obecnie biorę i celowo na zmiennych. Ze zmiennych zawsze możesz przejść na stałe, ale ze stałych na zmienne dopiero po 5 latach. Najgorsze mamy za sobą i raty będą spadać (niektóre banki oferują obecnie tylko na stałych, to tylko potwierdza że będą obniżki). A w zależności od wysokości kredytu to każdy punkt procentowy to obniżka o co najmniej jedną do kilku stówek na racie.

3

@macio_944 ale to tylko media przedstawiają w ten sposób.

0

@ViscaelBarca2007 niech zostanie do pierwszej drużyny włączony Faye i będzie ok. Ja rozumiem akurat sprzedaż Christensena. Czysty zysk.
Poza tym musimy sprzedawać też piłkarzy, niestety jeszcze z czasów Barto mamy problemy np z Lengletem.

12

Jak byłem za kandydatura Laporty, tak mi wstyd teraz za to co gość wyprawia.
Obecnie gość się kompletnie pogubił i potracił zmysły.
Nie wierzyłem że jakikolwiek prezydent zbliży się poziomem do Bartomeu, ale Laporta przyslowiowo każe "potrzymać piwo".

0

@xvcWinterSoldier no to niech sprzedadzą któregoś z tej dwójki, nie możemy trzymać wszystkich z sentymentu.

2

Żaden naród chyba nie narzeka na wszystko jak Polacy.
Komentarze tu są tragiczne... Każdy ruch zły zarządu, pamiętam jak tu narzekali na wzięcie Christensena, a teraz wielcy obrońcy, gdzie można na nim super zarobić.
Gundo niestety ma dużą pensje i swoje lata, w LM zawalił nam kilka bramek, ale oczywiście trzeba narzekać na każdy ruch.
Ktoś przychodzi do klubu - źle. Ktoś odchodzi - źle.
Chiesa w formie jest świetnym skrzydłowym. Byłby super wzmocnieniem.

0

Mnie mega cieszy powrót Balde, wczoraj dobre zawody, to będzie nasz transfer jeśli Flick go przywroci do poziomu. Wtedy z Olmo na lewym może to fajnie wyglądać.

Deco powinien całe dwa tyg przeznaczyć na znalezienie klubu dla Ferrana. Choćby za przysłowiowe gruszki

1

@NeroTFP1 więzień nienawiści, jeden z najlepszych filmów jakie powstały

1

@insp1re każdy z trójki co wymieniłeś, technicznie bije Torresa na głowę. Gavi poza walecznością ma świetny przegląd pola i technikę, Pedri to klasa, nawet DeJong. Ferran nawet wybitnej szybkości nie ma...

1

@Comentateiro ale widać było że było wyczerpani, trenują dużo ciężej... Poza tym dobrze grali, jakby Pau strzelił setkę to by mecz ustawiło... Narzekanie ciągle się na LR przewija.
Uważam, że zobaczymy inny zespół z Valencia.

5

Bernal jak coś, do spółki z Gundoganem. Nie mogą we dwóch wyjść na Valencia od pierwszej minuty... Mam nadzieję że Flick to wie.
Rapha na lewą, Lamine na prawą i ktoś za Lewym.

8

Zazdroszczę zarządzania klubem Realowi. Jedyna rzeczy, jakiej im szczerze zazdroszczę, idealny przykład świetnego prowadzenia wielkiego biznesu.
Brawa dla Pereza...

0

A jest gdzieś informacja o składzie na ławce rezerwowych?

1

@nuevojugador dokładnie, tak samo uważam, jeszcze kontuzje złapie przed sezonem i wypadnie mu kluczowy zawodnik na starcie.

1

@bartekvisca mi bramka Iniesty z Chelsea :D prawdopodobnie z powodu zakończenia kampanii z mistrzostwem LM, wygrana z PSG nic nie dała finalnie :(

0

@ShawnC może przy Flicku się to zmieni i jego sztabie. Wierzę, że to jest główny problem.

1

Transfer Olmo będzie miał sens tylko i wyłącznie jeżeli odejdzie ktoś z dwójki DeJong/Pedri. Może mają kogoś dogadanego, dlatego tak naciskali na ten ruch.
W innym wypadku, jest to absolutne nieporozumienie, nie dlatego że chodzi o jakość Olmo, ale ilość dobrych zawodników, których mamy na tę pozycję.
Jakby się udało sprzedać Holendra o w to miejsce jeszcze sprowadzic Nico, to byłoby to udane okienko.
Czas na ruchy z klubu teraz...

9

Jeśli Balde wróci do poziomu, to będzie to jedno z większych wzmocnień w tym sezonie. Bernal i Casado poziomem dużo wyżej od Oriola, aż przerażające to trochę jest, w Barcy nie powinno być półśrodków. Obyśmy przestali wydawać kasę na zawodników pokroju Romeu czy Olmo. Lepiej zachować pieniądze.
To samo skrzydło, po co nam Ferran... Dawać szanse młodym, Yamal, Gavi , Fermin czy Balde już pokazali co La Masia ma u siebie.
Jak nie ściągamy kogoś pokroju Gundo, Mbappe, Alvareza czy DeBruyne czyli zawodników topowych, to nie sciagajmy nikogo. Jedynie Nico widać, że ma duży potencjał a jest młody więc by się bardzo nam przydał na lewe skrzydło.

0

Ferminator!
Nie oglądam, ale czytam Wasze komenty i naprawdę nie rozumiem ściągania Olmo... Cała kasa na Nico lub innego dobrego skrzydłowego i Cancelo....
Odpuścmy tego grajka, proszę...

1

@Popitek12 Herkules, aż bym sobie obejrzał.... Ostatni raz chyba z 20 lat temu oglądałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?