0

Szkoda, że Barcelona ma takie problem ze sprzedażą niektórych swoich zawodników. Tutaj za niego dawali dużą kasę, niestety, cały czas cierpimy na syndrom nostalgii - że się powtórzy takie pokolenie jak naście lat temu i uparcie w to brniemy.
Długo broniłem i nadal bronię Laporty, ale niektóre jego decyzje szkodzą klubowi.
W Ansu nigdy nie widziałem tego, co ma np. Yamal. Jedyne co mi się w nim podobało, to niesamowita łatwość w zdobywaniu bramek.
A dawali za niego 100mln.

1

@Khajio de Jong ma cały czas "renomę" zbudowana za czasów gry w Holandii. Raczej nie patrzą przez pryzmat gorszego zawodnika, ale pewnie widzą w nim dość ważna postać.
Dopłacać mają dlatego, że kontrakt jest długi, a Kimmicha się kończy więc automatycznie wartości są różne.

1

@MesQueUnClub96 czasy, gdzie nas wszędzie cykali, już raczej się skończyły. Kimmich ma rok kontraktu, jeżeli chcą cokolwiek zarobić na nim, to muszą iść na rękę.
Żeby tylko DJ chciał dołączyć do Bayernu i może być pięknie.

0

@Trojanek23 były momenty w meczach w tym czy zeszłym sezonie, że potrafili całkiem ładnie grac, ale to były chwile. Wtedy tak graliśmy przez większą część sezonu :(

10

Jeżeli by się udało przekonać DeJonga, to chętnie bym poszedł na wymianę taka. Oczywiście za dopłatą ze strony Bayernu. Dodatkowo, zwolni się dużo miejsca w płacach.
Ale to raczej mrzonki :(

2

Mam nadzieję, że Xabi nie zawita za szybko w Realu, bo gość ma podpisane większe umowy ze szczęściem niż Zidane :P

5

@jacobFCB i to wychowankowie w większości, coś pięknego to było.
Ale wielka w tym zasługa Pepa. Obecnie mamy środek dość dobry i może mogliby też choć trochę podobnie grać, ale jak u nas nikt do gry nie wychodzi to czego oczekiwać?
Na filmie widać, jak kazdy po zagraniu piłki wystawia się do otrzymania kolejnego podania, a teraz podają i reszta stoi i się patrzy, jedynie Gundogan próbuje tak grać ze środka bo ewidentnie ma już te cząstkę Pepa

0

@jacobFCB Nico, potrzeba nam skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia

0

@BORO_12 dobrze wyglądaliśmy w ostatnich meczach, na naszą niekorzyść niestety wpływa czerwień Araujo, która przekreśliła cały sezon.

0

@Destroyer_of_Worlds no ale skład mimo wszystko zdecydowanie mocniejszy miał sezon temu.
W tym się wzmocniliśmy i całkiem to zaczęło dobrze wyglądać.
Najgorsze, że w tydzień przegraliśmy wszystkie marzenia na ten sezon :/

0

Sam już nie wiem, co myśleć od kilku tygodni bardzo mi się podoba gra Barcy, pomimo tych porażek, które bolą.
Ancelotti rok temu nic nie wygrał, ale mu zaufali i proszę, gdzie jest teraz. Ciągła zmiana trenera nie pomaga. Jeszcze początkiem roku byłem za wywaleniem Xaviego, ale zmieniła się gra i dynamika zespołu.
Na pewno nie jestem za zmianą na jakiegoś Marqueza czy inny wynalazek. Jak zmieniac to na poważnego kandydata.

0

@Visca_barca dokładnie, właśnie widziałem już ujęcia które jasno pokazują że Lunin miał rękawice z piłką całkiem za linią bramkową. Ogromny błąd i tyle

4

Wczoraj fajnie grali, ale nie wygra się gdy sędzia jest jednostronny. Dla mnie gol powinien zostać uznany a także czerwień dla Camy, ponieważ był już ostatnim obrońca i Lamine wszedłby sam na sam z Luninem.
Sędzia tragedia, trudno.
Niech DeJong odejdzie po sezonie, wróci Gavi i najlepiej Kimmich plus ktoś na lewe skrzydło. Mamy młoda i dobrze zbilansowana kadrę.
Życzę sobie i Wam Flicka z jego sztabem od przygotowania.

2

Ależ ten mecz by się inaczej oglądało, jakbyśmy nie dali ciała w tygodniu

10

Piękny stadion, świetnie zarządzany klub, tylko tego im zazdroszczę. Doskonałego zarządzania przez prawdziwego biznesmena, nie populistów czy ludzi nie mających pojęcia o zarządzaniu.
Może i my się doczekamy.

1

Swoją drogą gratulacje!

1

@kaamil1910 my w termosie zawsze mieliśmy wodę gorąca i osobno zimna i raz dwa się mleczko w trasie przygotowało, dla mnie bez sensu :P
Ale ilu ludzi, tyle opinii także wiesz

2

Hahaha Foden kiks przy idealnej piłce na mocniejsza nogę :P

0

Zobaczcie statystyki na FS :D deklasacja, a wynik tylko 1:1
Eh Araujo... Po co żeś złapał te czerwień może byłby finał z City :(

0

Ile Real ma farta rok w rok to głowa mała

0

No i Doku to zrobił. To są właśnie skrzydłowi... Ani jednego takiego Grealish nie zrobil

0

Real jest konsekwentny dzisiaj....

3

Chciałbym żeby MC wygrało LM w tym roku i obroniło tryplet. A potem najedzony Pep niech do nas wróci i zbuduje tych zawodników. Gość potrafi, podobnie jak Klopp, wykrzesać wszystkie zalety z graczy. Tego sobie i Wam życzę.

13

Mi on bardzo Pedro przypomina. Niech zostanie, zostawia serducho na boisku, daje liczby, walczy. Nie ma iście brazylijskiej techniki, ale widać ogromne zaangażowanie i tym dużo braków nadrabia.

0

@bartekvisca nie, uważam że to trener jest problemem, że nie potrafi dotrzeć do piłkarzy i podejmuje zle decyzje.
Dlaczego w pierwszym sezonie z Xavim graliśmy zupełnie inaczej z gorszymi piłkarzami?
Czy Xabi na wybitnych piłkarzy, że tak to poukładał? W półtora roku? Nie, to nie piłkarze są problemem.

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie, kręcił aż niemiło się robiło.

0

Ostatnio było zdjęcie ataku Bayeru w meczu z West Ham, gdzie atakujących w ataku pozycyjnym na połowie WestHam blisko 16 było 10 zawodników. Wszyscy atakowali, będąc blisko rywala.
Jest ryzyko na kontrę, ale przy dobrym operowaniu piłka, nie ma opcji wtedy na stratę, bo zawsze jest zawodnik do gry.

Marzę o trenerze, który też to u nas wprowadzi - atak, atak i atak. Przesuwanie i wymienność.
Wczorajszy występ de Jonga do dzisiaj powoduje u mnie niestrawność.

0

Boli mnie to że Dembele w dwumeczu był najlepszym skrzydłowym. Można mu zarzucić złe decyzje, ale gość 1/10 akcji zrobi taka że głowa mała i strzeli czy asystuje. On robi taki wiatr na skrzydle że szok.
Jak nieudolny trzeba mieć sztab od przygotowania fizycznego czy medyczny, żeby takiego grajka nie postawić na nogi. Nagle w PSG gość nie ma kontuzji i ciągnie zespół.
To mnie naprawdę nurtuje i nie powiem, wczoraj i tydzień temu bolało jak on nam strzelał :/

1

@PW27 też o tym pisałem przed meczem, ten gość to nieporozumienie. Zwalnianie każdej akcji, żadnego ryzyka, holowanie piłki... Dramat. Fermin jest gorszy technicznie, ale nadrabia wszystkim innym i zostawia serce...

13

Obawiałem się najbardziej i de Jonga i się nie myliłem. Jak ten koleś hamuje grę to się nie mieści w głowie. Jedynie jego bym sprzedał i niech przyjdzie jaki dobry DM za niego.
Czerwień i się wszystko posypało, Xavi miał pomysł na ten mecz od początku, ale Araujo przez swojego wielbłąda zmarnował wszystko, trudno. Akurat tego nikt nie przewidział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?