0

Pedri - wychodzi jego zajechanie dwa lata temu :/
Co do De Jonga to pech, jakby go nie zahaczył zawodnik AB to by normalnie spadł na stopę :(

1

@pioz123 jednej z najlepszych drużyn w LL e tym sezonie, bardzo poukładanej. Wynik 0:1 chyba każdy brałby w ciemno

1

@Transu96 tak. Yamal ma 16 lat, gra bardzo dużo, dzisiejszy mecz będzie wymagający pod kątem fizycznym, Ansu właśnie przez coś takiego nabawił się poważnej kontuzji (nie wiem nawet czy to nie było w meczu z AB).
Bardzo dobra decyzja, niech wpusci młodego na ostatnie 30 minut na podmeczonego rywala.

5

Nie rozumiem braku obiektywności przy komentowaniu.
Jak można jechać sędziego za akcję, gdzie piłka już opuściła pole karne i było 2 min po czasie doliczonym, jednocześnie nie wspominając, że w pierwszej połowie skończył równo z czasem doliczonym, gdzie Valencia miała dużą szansę na zakończenie akcji bramka?
Dla mnie skandalem jest ogólny poziom sędziowania w Hiszpanii.

1

Gdzie można zobaczyć kartki po końcowym gwizdku kto dostał? :P

0

Skończyłby równo z czasem jak w pierwszej połowie, to by sobie problemów nie zrobił, pomimo że tam był RR dla Valencia.
Sędziowanie w Hiszpanii jest na takim dnie, że tam już nie ma co pukać od spodu.

0

Całe kolano w drugą stronę do ziemi poszło... Dramat :(

0

@Janas11224 z jednej strony racja, z drugiej jednak zaraz to będzie mniej niż klub, bo problemy finansowe do tego doprowadza. Jednak zgadzam się, żeby jego nie ruszać. Innych pożegnać za dobrą kasę i już.

1

I bardzo dobrze, daje trochę możliwości, ale to nie jest gracz wart pieniędzy, które za niego sobie życzą.
Skupić się na wykupie Cancelo, to jest priorytet.

0

@BulaKG mam dokładnie to samo odczucie, dla mnie on jest elektryczny, dopiero w ostatnim meczu lepiej grał. Jednak wysoki pressing przeciwnika i się gubi, może to kwestia jeszcze ogrania.

Bardzo jestem ciekaw jakby tam zagrał Cubarsi i nie rozumiem dlaczego to on nie wchodzi kosztem Oriola?

0

@reloaded dokładnie, DM klasy światowej to mus. Jest to podstawowy gracz w systemie Barcy i musimy z nim grać, bo zapewnia balans między atakiem i obrona. Ale bardzo ciekaw jestem naszego młodziaka, zamiast Oriola on powinien wchodzić.

1

@Firestone nie oglądam niestety, ale to tylko pokazuje jak rywalizacja na każdej pozycji jest ważna. Forma Yamala pozytywnie wpłynie na Raphe

1

@July_6_BcN racja, ten też był dobry, ale mimo wszystko stawiam ten z LM wyżej.

0

Jaki mecz najbardziej Wam się podobał z tego sezonu? Dla mnie najlepszy to był pierwszy z Antwerpia, aż przecierałem oczy ze zdumienia jak oni wtedy chodzili i grali na jeden kontakt, plus to czego w innych meczach (aż do wczorajszego) kompletnie brakuje: intensywny pressing. Wtedy oni chcieli zjeść graczy Royalu, wczoraj też było nieźle, ale brakuje nam DMa z najwyższej półki. Graliśmy w środku w zasadzie bez niego, bo Christensen absolutnie nie ogarnia tego i lepiej niech wróci na obronę a do środku bym próbował w lidze naszego młodego Szkolniaka.

0

Nowy trener zdąży ich poukładać (Napoli) w ciągu tych dwóch tygodni czy tam kiedy grany, bo to nie sztuka być lepszym taktykiem od Xaviego i odpadnie my

4

Od lat z takim utęsknieniem nie czekałem na nowy sezon jeszcze niemal w połowie trwającego

0

Lol hahahahahahaha Oriol się z ławki do końca sezonu nie powinien podnosić

0

@pt9 dla mnie był słabym trenerem, nie mówię z reszta że był gorszy tylko że Xavi jest najsłabszym od czasu Martino

0

Tragedia Xavi, naprawdę tragiczne decyzje

0

@pt9 jaki skład miał, przypomnij

0

@pride1899 nie był, za niego Leo miał najsłabszy okres

1

Tak słabego trenera to nie mieliśmy od czasów Martino

3

Brawo Xavi za brak zmian :) twoja wina bo od 10 minut gramy bez DMa bo nie ma sił

0

Ale spójrzcie zrobił wreszcie Lewy ruch, Pedri w sekundzie go wypatrzyl i idealnie dograł. Tu problem naprawdę jest w przygotowaniu do meczu i ogólnej kondycji zespołu. Do tego nanlewe skrzydłom ktoś i na DM dobry zawodnik.

5

Lewy to jest właśnie to

0

Brak skrzydeł dramat

1

Pedri co ty robisz chłopie w tym sezonie po kontuzji...

1

Christensen absolutnie nie ogarnia pozycji DMa. Nie rozumiem czemu nie ma tam próby gry zawodnika który całą szkółkę tam grał i widać że ma wielki talent. Eh

1

@Pawwwweeeell wiem, dlatego nie neguje wyboru tylko mam nadzieję. On ma 16 lat, intensywność w LL czy LM jest bardzo wysoka a jego mięśnie nie są jeszcze rozbudowane, ale może nie będzie tak podatny na urazy, oby.

23

16-latek wychodzi w podstawie Barcy na 1/8 LM.
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co Lamine musi czuć. Zasłużył na to, czysty talent. Oby tylko nie odbiło się to na jego zdrowiu. To będzie wtedy fenomen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?