0

Patrzę na nasz skład i naprawdę uważam, że mamy bardzo mocna ekipę, jedna z lepszych w Europie. Jakby ktoś to dobrze poukładał i wprowadził zawodników na wyższy poziom, to mamy na bank jakieś trofeum, może nawet półfinał czy finał LM.
Jak broniłem długo Xaviego, tak ostatni miesiąc pokazal, że gość się pogubił, start miał niezły, przebłyski też, ale to za mało.

3

@LS nie jest wart tej Barcelony czyli za słaby na Barce. Niestety sam uważam, że Xavi jest za cienki, myślałem że będzie dobrym trenerem, chyba za mocno liczyłem na powtórkę z Pepa.

Uważam, że Barca ma obecnie świetny skład, jeden z najlepszych w Europie a my to zaprzepaszczamy grając nijak.

32

Aktualizacja: lekarze Barcelony zoperowali złe kolano. Piłkarz czeka na drugi zabieg.

0

@TR3YWAY i wierzysz w to co napisane, po co idzie? Serio? :P

1

@MOLESTA akurat potrafię to robic, dlatego napisałem, abyśmy wrócili do dyskusji za 4-5 lat, bo w tym momencie taki komentarz jest absolutnie bez sensu.

1

@mekston a później wiadomo z kim?

4

@MOLESTA z całym szacunkiem, ale o czym ty mówisz? Gość ma 16 lat, nie ma prawa w tym wieku biegać szybciej niż wytrenowany atleta (boczny obrońca) jednej z najlepszych lig świata. Wróćmy do tematu za 4-5 lat.
Ja pierdziele, aż mi trudno uwierzyć momentami w to, co czytam w internecie.

0

@cules100pro i to w puszce, w sosie :P

4

Niektórzy piszą tu, że brakuje tego czy tamtego. I zgodzę się, brakuje DM z najwyższej półki i środkowego napastnika, ale ich brakuje na mecze z rywalami klasy MC czy PSG a nie na Szachtar!! My tym składem z dzisiajz powinniśmy ich nie tyle zmiażdżyć, co zdominować! Możemy przegrać jak kiedyś z Cektickiem, ale po absolutnej dominacji, czasem piłka nie chce wpaść i już.
Ale nie możemy z dzisiejszym Szachtarem przegrać w taki sposób. Po prostu przy zawodnikach typu: Gundo, Lewy, Taphinha czy Cancelo, powinniśmy tworzyć akcje za akcja, grać szybko, nieszablonowo.
Cała wina dzisiaj leży po stronie Xaviego i to on, nie murawa, godzina meczu czy sytuacja na świecie jest odpowiedzialna za grę i wynik dzisiaj, tylko nasz trener.

2

Bardzo dobrze. NiecH zaczną trenować, bo nie wiem co oni robią. Jak jest ciężki mecz, to z kontry powinni. A nic takiego nie ma... Tak ładnie zaczęli sezon, fajnie grali a nagle od kilku spotkań jest dramat. Zimny kubełek się przyda.

3

Może zarząd Barcy postawił grubą kasę na wygraną Szachtara, spłaca długi z zarobią na Joao.
A my się tu goraczkujemy niepotrzebnie...

1

Tego się nie gwiżdże panie sedziaz tym bardziej że go pchnął

0

Nareszcie skrzydła wchodzą.

0

Liga mistrzów o 21 rusza, prawda? :)

0

A taka Girona ze swoimi zawodnikami gra tak ładna piłkę... Eh, naprawdę nie wiem co robią na treningach, nie wiem co nagle taki zjazd zaliczyli, momentami super w tym sezonie graliśmy, intensywnie z pressingiem, gra na jeden kontakt. Nagle takie dno.

2

Pierwszy raz to napiszę, ale wstyd panie Xavi, wstyd.

0

@PIWOSZ89 my już mamy narodowa dupę :D

0

A to nie było tak, że w lato byliśmy blisko Amrabata a finalnie stanęło na Oriolu? Wielką szkoda, chciałbym go u nas nadal.

I tak nikt nie przyjdzie zima, bez sensu. A szukanie na siłę spowoduje, że znów na tym stracimy, bo nikt wartościowy nie będzie dostępny.

1

@ObiwanKenobi ten świat jest tak porąbany, że nie idzie ogarnąć tego normalnemu człowiekowi. Ile zła jest w ludziach to głowa mała. Mam wrażenie, że zbliża się koniec życia jakie znamy.

1

Ja raz kolejny powtórzę, że w tym sezonie gramy naprawdę nieźle momentami, ale nic nie wpada. Jeżeli w dobrych sytuacjach ostrzeliwujemy słupki lub nie trafiamy w bramkę w ogóle, to się nie da wygrać meczu. Można gdybać, ale jeżeli Fermin by trafił swoją setkę, od drugiego słupka wpadłaby by bramka to by lekko było 3:0 w 50min. Szkoda, że De Jong nie zdążył wrócić bo jego brakowało po przerwie na murawie, ale trudno. Wygląda to naprawdę nieźle.
Dla mnie Xavi zjadł Carlo wczoraj, jedynie geniusz Judea uratował Real wczoraj i wyszarpal wygrana. Piłka go szuka, to jest to co ma niewielu graczy na świecie.

0

@Technik a kogo miał wpuścić, nam już sił brakowaloz trudno i tak dobry mecz, nawet bardzo zagraliśmy

0

Ludzi co wy macie do Xaviego? To że nam piłka nie wpada, my powinniśmy 3:0 prowadzić w 50 minucie - pech a u Realu fart. Trudno.

4

Ależ my mamy skład mocny tak naprawdę teraz z Ferminem dodatkowo. Jak wszyscy zdrowi to bajka będzie.
Manzano dobrze dzisiaj prowadzi mecz, o dziwo.

0

@titikaka przecież gramy 3-5-2, w obronie bronimy w 5 a w ataku atakujemy oskrzydlająco, świetnie Xavi to wymyślił

0

Wszystko OK powiedział do Xaviego także luz :D

0

Guiu bym wpuścił a Ferran na prawe

1

@Azi czepianie się na siłę, w każdej drużynie jest kozioł ofiarnym, Alonso dziś super gra.

0

Serio, Ferran jako zmiennik Lewego, tak by czuli presję, Yamal i Rapha na prawe, środek mamy złoty. Do tego obrona z Cancelo plus Balde, który zaczyna odbudowywać formę. Żeby zdrowi byli wszyscy i będzie pięknie

0

Ależ Yamal jest już zajechany :( on jest za młody na taki wysiłek, niech już Rapha wróci.

0

No i o tym mówię. Świetny grajek, kolejny ze szkółki, takich perełek mamy dużo! Ciesze się z tych absencji, bo nowych piłkarzy mamy nagle w składzie za darmo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?