0

@Transu96 dokładnie. Dr Jong musi grać, jak wynika byłby pewny po pierwszej połowie, to pierwszy do zmiany i już.
Pewnie Rapha wyjdzie, na zmianę Yamal.

3

@Firestone grał dokładnie tak jak Alves. Kopia. Oby w większości meczów na takim poziomie grał... gość robi miejsce pomocnikom i skrzydłowemu dzięki swojej inteligencji oraz pomysłowi trenera

0

@AxelF dobrze mu wyjaśniłes ale kolega ma problem z rozumieniem :D

0

@szkudi7 on w Romie tak błyszczał? Dobrze pamiętam? Byłem pewny że w totkach się rozwinie, a tu co innego :P

0

Pamiętam jak ogromne wrażenie Lamela na mnie na początku robił, bylem pewien że ogromną karierę zrobi, jeszcze jak przechodził do Tottenhamu to już w ogóle. A tu jednak historia co innego pokazała.

Ile takich talentów było, co przepadli... wydaje się że w piłce jedna z ważniejszych rzeczy to właśnie psychika. Albo się ma silną i presją nie wpływa na grę, albo można być świetnym graczem, ale głową nie dojeżdża i staje się ktoś średnik zawodnikiem.

1

@tomek8756 mi się zdaje, że w szatni naprawdę panuje świetna atmosfera.
Bardzo mi się podoba podejście Lewego do młodych zawodników.Klucz do sukcesu, to dobry "team spirit", a tego raczej nie brakuje i wątpię, by Cancelo miał cokolwiek tu zmienić.
Zdrowa atmosfera i rywalizacja.

0

@Tom0VeB nie naciągam narracji, nigdzie nie naciagnalem narracji. Dla mnie, osobiście, każda ważna decyzja podejmowana jest z żoną i to oczywiste. Skoro tego nie rozumiesz, to mi Cię szkoda.
Zmienię wpis następnym razem na: KOBIETA PDOEJMIE DECYZJE W ZGIDZIE WRAZ Z KOCHAJACYM MEZEM. Wtedy wszystko zrozumiesz i nie będzie problemu :)
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru w gronie najbliższych :)

0

@Tom0VeB bardzo dobrze napisałem, dalej tak uważam, aby zostawić rzeczy do oceny każdej kobiecie w takiej sytuacji. Nie powinniśmy decydować. Zdania nie zmienię. Nie zmieniam narracji, jak ciężko ci zrozumieć, że kobieta i mężczyzna stanowią jedność to Twój problem. Przynajmniej powinni.

0

@Tom0VeB jeżeli mówisz osobie w necie, nie wiedząc, kto jest po drugiej stronie, to powodzenia :)
Gdzie widzisz skrajność? Że mówię że osoby trzecie nie powinny wtykać nosa w nie swoje sprawy? To że Ty uważasz inaczej, to nie znaczy że moja opinia jest skrajna.

5

@Hen właśnie miałem to pisać :D do tego potrafi uderzyć, szuka podań do przodu. Świetny transfer jak narazie.

0

@Tom0VeB jeżeli kobieta jest sama, to po stronie kobiety. Jeżeli ciężko zrozumieć wypowiedź to wróć do szkoły. To są sprawy czysto kobiece, jeżeli ma męża to chyba jasne jest że decyzje podejmuja wspólnie? Chyba że sam jesteś i tego nie rozumiesz, to mam nadzieję że wyjaśniłem dosadnie :)

10

@tristan87 nie rozumiem kompletnie. Teraz, aby to zmyć, będą potrzebne specjalne środki chemiczne i detergenty, dopracowane by nie niszczyły zabytku, to nieraz jest dość wyszukana chemia która finalnie trafi do środowiska. Także wielkie brawa dla tych ludzi :P

0

@ProMILs małżeństwo jest jednością, przynajmniej tak być powinno, więc decyzja leży po stronie niedoszłych rodziców. To chyba jasne.

0

@Tom0VeB przepraszam, porownujesz aborcję do klienta w restauracji, który, jak sama nazwa wskazuje jest klientem i może zabrać zdanie na temat potrawy, ponieważ za nią płaci? Serio? :O wow

7

Frenkie wczoraj jak Iniesta, cichy bohater, dzięki niemu środek funkcjonował tak doskonale, a żadnych liczb nie wykręcił. Drybluje, przyspiesza, doskonale dyktuje tempo. Ależ się rozwinął odkąd Xavi jest trenerem.
Mamy wreszcie oba skrzydła, to i Lewy wyglądał zupełnie inaczej. Musimy tak grać, żadnych Gavich na skrzydle, bo tylko utrudniamy sobie grę. A tak, młody w środku wczoraj był nie do przejścia, również kluczowy. Jak zagramy kilka takich meczów z rzędu, to będzie można zacząć mówić o lepszym okresie w Barcy.

1

Jeszcze brakuje żeby Alonso taka asystę zaliczył :P

1

Cancelo gra jak Alves, normalnie kopia

0

Byle kontuzje omijaly, a ten sezon może być niezły :p

1

Bardzo dobrze. Wynik pewny, a nie możemy teraz stracić Christensena.

5

Co by nie mówić, Dembele nam zrobił drużynę, dzięki że sobie poszedles :D

0

Jaaaa ale to poszło :O

1

Hahaha nareszcie z wolnego :D

0

@Rewolucja123 możliwe, on był bez meczu w zasadzie w AM a same treningi to wiesz

0

@Foro ja nie zwracam uwagi na większość komentarzy na tej stronie :P ale zapewne tak będzie :D

29

Balde narazie bez formy, ale w tym wieku wahania to coś normalnego, ważne by wszedlnna swój poziom na LM

0

@Emhyr 25mln za Cancelo to by była promka:D

0

@culer_5306751 szkoda, wielką szkoda :(

0

Jakie są kwoty wykupu, o ile są, dla Joaoów? :D

2

Ależ akcja wreszcie lewy jak naoadzior

0

Cancelo, normalnie widzę Alvesa w formie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?