Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Albatros Uzarin weź, bo poza octanowinianem glinuz który działa stricte na opuchliznę, dodatkowo ma arnikę i nagietka wyciąg, a te działają na krwiaki, przyspieszają usuwanie wewnętrznego "krwawienia"
4
@ProMILs a może by tak zostawić aborcję w spokoju i niech decyduje kobieta?
Uwielbiam jak wypowiadają się faceci na tematy stricte kobiece czy księża na tematy rodzinne.
1
@Ukasz Krychowiak będzie ciągle sankami wjeżdżał :D
4
@FutbolFan Roniemu tam robili owacje na stojąco:P
2
@bartas97 nie da się wybrać najlepszego kapitana w historii piłki, jakie kryterium przyjąć? Trzeba rozpatrywać drużynę po drużynie.
W Barcy, odkąd oglądam, to Puyol i dalej długo, długo nic.
W Realu, to zdecydowanie Ramos.
Jeszcze mi się kojarzy bardzo Gattuso, choć nie wiem czy był kapitanem, Maldini. Totti. To są "przywódcy" za którymi reszta piłkarzy pójdzie w ogień.
1
@Kgorecki2500 jest niebywale inteligentnym politykiem, doprowadził PO bardzo daleko te kilka lat temu, popełnił wtedy pewien błąd, przez który przegrał wybory i się do tego przyznał, uczy się na błędach. Każdy się go boi w Polsce, jest na niego robiona niesamowita nagonka, jest normalnym gościem/ojcem/dziadkiem. Ma wady, do których również się przyznaje. Jedyny słuszny wybór.
Głosuje na niego :)
0
@kacmik1809 tani masz parking na samym lotnisku, nie bawiłbym się w nic innego jak na dwie doby
1
I bardzo dobrze!!!! Niech Xaviego zwolnią bo to jest chore, mając naprawdę super skład grać taka kiche
2
Panie trenerze, pan może wreszcie wpuści za Gaviego Felixa aby lewe skrzydło cokolwiek dzisiaj zagrało?
2
Xavi to Kononowicz piłki nożnej
0
Ja pierdziele Xavi im jakieś kagańce zakłada chyba: nie strzelaj, nie strać piłki, najważniejsze posiadanie i klepanie
0
Kurde Xavi lepiej graliśmy jak na trybunach siedziałeś.
To jest niepojęte, nie używamy skrzydeł w ogóle!!!! Gramy na zepsol broniący się w 10 i nie używamy skrzydeł no trenerze obudź się wreszcie
0
@yoli właśnie nie próbują, nie widzę ataków skrzydłami kompletnie
0
Jak my nie trafiamy w sytuacjach jak na początku meczu czy jak miał Gundo, to potem się męczarnie zawsze robią... Ehz skuteczność zero. Narazie gramy bez prawego obrońcy i bez napastnika.
0
CY zaczną prawego skrzydła używać????
1
@Braniś Toure ale.ja nie mówię o innych drużynach, skupiam się na Barcy. Jednak wydaje mi się, że Roque ma coś czego u innych ciężko znaleźć: ciąg na bramkę. On się nie skupia na dryblingu żeby pokazać nie wiadomo co, on wykonuje zadania wykorzystując swój instynkt, z którym się rodzisz, siłę i przyspieszenie. Typowa 9 w starym stylu. Wydaje się że da nam dużo radości, gra jak Suarez na pograniczu spalonego.
1
@Braniś Toure choćby Keirrison to taki przykład. Aczkolwiek ten profil jest inny, mam wrażenie jakby Roque się miał sprawdzić w każdej drużynie, coś jak Suarez. Idzie jak taran, nęka rywali i ma tylko bramkę jako cel. Taki napastnik starego typu, rzadkość dzisiaj.
0
@QuaReL może się nie zgodzić odejść z Barcy, postawi ultimatum i albo klub buli pensję a zawodnik niezadowolony siedzi na ławce i nci drużynie nie daje, albo się dogadują. Tak jak teraz robią z Barca.
1
@FcPortoFan1999 weź se 3 punkty, z Benficaz resztę oddaj :P
0
Ale Felix to może być strzał w dychę. Gość wreszcie jest w drużynie grającej ofensywnie i przy piłce. Zdecydowanie dużo więcej da niż Ansu, oby tylko Xavi czegoś nie odwalał ze składem...
0
@DaPidejpi sory, ale na tym poziomie pomylić się nie powinien. Nie widzę tu również celowego zagrania.
0
A tu cyk: Joao i Felix, dobrzy kumple, wylądowali w celach wakacyjnych w Barcelonie :D
7
@macio_944 uważam to samo. Kadra kompletna, nie ma wymówek. Dobry zespół, mieszanka doświadczenia i młodych gniewnych. Z grupy obowiązek wyjść z pierwszego miejsca.
2
Będą mogli już zagrać w niedzielę? Bo Roberto na PO nie zdzierże oglądać...
0
Jak z tej grupy Xavi nie wyjdzie, ba, jak nie będzie miał kompletu zwycięstw, to powinien sam spakować walizki i powiedzieć, że się musi podszkolić.
Mamy szansę na super kasę: 6 zwycięstw to blisko 17 mln euro, wyjście z pierwszego miejsca, to dodatkowa kasa. Tego nie można zaprzepaścić. Mamy mieć komplet zwycięstw i tyle.
1
Grupa F świetna
0
Miałem wrażenie jakby Abisal od razu złapał w rękę Szachtar i kręcił w kółko :D
0
@tbas pod jego wodzą piłkarze wchodzą na bardzo wysoki poziom, choćby Ake, Bernardo wszedł na wyższy, Walker na wyższy, Gundogan za Pepa również grał dużo lepiej - gdy był w Bayernie też piłkarze się wypowiadali że trenerem był świetnym. W trakcie spotkania daje cały czas wskazówki, podpowiada, po spotkaniu, wygranym, potrafi się wściec na piłkarza jak zrobił jakiś błąd w meczu. Osobiście mi się to bardzo podoba.
1
@tbas zawsze tak jest, aczkolwiek jednak pod jego skrzydłami kilku fajnych piłkarzy się pojawiło. Niestety Xavi się kurczowo trzyma jednego schematu, choć piłkarzem bym jednym z najlepszych w historii na swojej pozycji, tak trenerem jest jak narazie średnim. Ja trenera nie rozliczam tylko poprzez wyniki, ale również patrzę na jego prace z młodymi, narazie nie ma podjazdu do Pepa, Kloppa czy nawet De Zerbiego
1
@tbas wiele zależy od Anusa, są też mocne ;D