Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Kosmici wpisałem dokładnie takie samo pytanie w google i w ciągu minuty miałem odpowiedź.
https://pkw.gov.pl/aktualnosci/informacje/co-zrobic-aby-zaglosowac-za-granica-poradnik-i-spot-aktualizacja
7
Ale już jestem zmęczony tym okienkiem, nie pamiętam, żebym kiedyś czuł aż taka niechęć do wszelkich newsów. Wynika to z tego, że na jeden temat jest podanych kilka absolutnie różniacych się od siebie informacji i widać, że nikt nic nie wie.
Saga z Dembele to już w ogóle jakiś projekt na dobry serial. Najlepsze jak ktoś podaje jedna informacje, a nagle drugie źródło tą samą kwestię przedstawia zupełnie inaczej (np. teraz Fresneda...).
Już bym wolał, żeby wyszli i powiedzieli, że nikogo wiecej nie bierzemy, bo kasy nie mamy.
1
@Messibestplayerintheworld jak każdy w miarę ogarnięty kibic pilki nożnej :P
2
Ja pierdziele,nad czym się zastanawia Xavi? Miałby wreszcie skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. Uwielbiałem go w Barcy, może jeszcze z 3 lata dać ogromną jakość z przodu. Gość nam w pojedynkę wygrywał mecze, to dzięki niemu była pamietna remontada z PSG. Gosc u nas by się i inaczej zachowywał niż w Paryżu.
Brać go na last dance i już. Dajny sobie spokój z Silva bo nas na niego nie stać.
0
@Rewolucja123 pytanie czy ta klauzula dotarła rzeczywiście do końca lipca czy się nie spóźnili? Może nie wpłacili klauzuli albo się spóźnili? Nic nie wiadomo tak naprawdę :P
0
@Aragorn33 w życiu bym ci nie podziękował, bo kolega niżej wyjaśnił wszystko w jednym zdaniu. Nic nie zrobił, to że sobie w główce swojej naginasz rzeczywistość do swojej racji, to co innego.
0
@Aragorn33 a jak odszedł? Co takiego zrobił?
1
@ArterkHD ja bym szedł od razu na gwarancję, ja dwa lata temu kupiłem Acer nitro 5 i po kilku miechach mi net przestał działać, okazało się że karta sieciowa się zepsuła, prawdopodobnie wada fabryczna, tu możesz mieć to samo
1
@LjakRoberciik jak ma nockę, to skąd wiesz że nie zaliczona?
Żarcik taki :D
2
Za 50+ tak. Bardzo duża kasa, Christensen jest świetny, ale dość łatwo łapie urazy w zasadzie z tego co kojarzę to przez większość kariery, coś jak Vermaelen - obrońca doskonały, gdy grał, ale częściej na ławce.
Mamy Araujo, Koubde, Inigo i Eric, który zostaje ewidentnie. Taka kasa pozwoliłaby ściągnąć PO i skrzydłowego.
0
@Gaucho from time to time :D
0
@Emhyr ale przynajmniej on daje dużo drużynie także znacznie mniej boli :p
3
@AllBundy a jak nie są, to cała teoria w pi... Co nie? :D
1
@macio_944 dla.mnie mimo wszystko Lech. Największy sentyment mam do tego klubu, pieniądze które zarabiają w pucharach są mądrze rozdysponowane. Raków oczywiście też idzie tą drogą i oby nadal podążał.
1
@zodiak_10 Kristianu? : D
1
@Artysta9 Eric dzisiaj ładnie zagrał, Alonso się przyda bo nie ma kasy na lewego obrońcę, a Balde nie zagra wszystkich meczów w sezonie. Musi być do rotacji na słabych przeciwników.
Reszta lut, zdecydowanie Ferran i w to miejsce Roque już dawać.
0
@AlphaNumeric podał wcześniej bardzo dobrze do Ansu który powinien strzelać. Bez problemu drybluje i ma zejście do lewej nogi w stylu Robbena. Dla mnie jest świetny, ale widać brak pewności siebie, co zrozumiałe
1
Fajnie zagrali, niemal bez błędów, nieraz szybka gra pomimo słabszego środka w pierwszej połowie. Oriol mocno zaskakuje.
Większa pewność siebie Fatiego i lewą strona może nieźle wyglądać z Balde i Ansu.
Lamine pomimo wieku gra bardzo dojrzale, szkoda że jeszcze fizycznie mocno odstaje, bo by się orzydal.
Z klubem powinien się pożegnać jak najszybciej Ferran i powinien przyjść jak najszybciej Roque jako alternatywa dla Lewego, aby ten się wziął za siebie.
0
@Nazio_87 no ale wszedł nie tak dawno :D myślałem że kontuzja jakaś
0
Balde zszedł? Czemu?
1
Niesamowite czytać komentarze i widzieć jak pełno osób, akurat dzisiaj absolutnie bezpodstawnie, jedzie po Alonso tylko dlatego, że hejt względem niego jest na topie. Bardzo dobry mecz rozgrywa, jak na siebie, ale każdy chce żeby zszedł :O czy jakikolwiek atak poszedl jego strona? Może z jeden na całe 45 minut.
1
Byłyby jaja, jakby nagle Ferran wrócił na swoją nominalna pozycję, prawe skrzydło i nagle znienacka odpalił :P do tego Roque niech przylezie już w lecie. Co ma być to będzie, tak czy siak przy finansach Barcy od trzech lat całkiem nieźle sobie radzimy :D
1
@wojopancer mi tam się podoba, smiechowe :D najlepsze jest "Juve się przygląda" bo w tym całym żarcie te trzy słowa takie prawdziwe :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jeśli Dembele w ogóle rozważa odejście, po tym ile razy Barca pokazała że im na nim zależy, to niech idzie, byleby jutro. Niech wpadnie wtedy 70-80mln i nagle to pomoże w kwestii odejscia innych zawodników, bo kluby z Europy zrozumieją, że Barca już nie ma tak mocnego noża na gardle, a wtedy zaczną się normalne negocjacje.
Totki za Lengleta, gdyby grał w innym klubie, już dawno by zapłacili kwotę umowna za wykup.
Negocjacje w sprawie Kessiego tez zapewne byłyby zaawansowane z jakimś klubem za wyższą kwotę. Teraz każdy chce nas cisnąć jak cytrynę, bo wiedzą, że mamy związane ręce.
0
@Bogan no i to by bolało :P
1
@dafik85 jak ma odejść to niech zostanie chociaż do jutra :D
1
Ja tylko mam nadzieję, że to nie nasz sztab medyczny był na tyle fatalny, że Dembele nie mógł rozegrać ano jednego pełnego sezonu w Barcy.
Najgorzej jak wejdzie do PSG i się okaże że to nasi medycy nie potrafią zapobiegać kontuzjom, rozgrywając doskonały sezon... To by bolało,nie powiem :P
3
Ja tylko go proszę, żeby dał Barcy zarobić te 80-100mln po 1.sierpnia. bardzo to nam pomoże. Zaufalbym Abde na lewym skrzydle z Fatim. Na prawym Rapha i może ktoś jeszcze. Wtedy mógłby Roque do nas przyjść już w lecie. W końcu to Barca i nie na tego złego :)
3
Może odejść jeśli chce, byleby się odwdzięczył klubowi za to że dawał mu szansę cały czas i zaczekał do 1. sierpnia. Wtedy niech negocjują z PSG nawet 80mln zamiast klauzuli 100. Przynajmniej całość wpadnie do klubu. Dembele miej choć trochę w sobie wdzięczności do Barcy.