0

@JaroCoach on z tańcem sobie pomylił po prostu sparing, to był zwykły "quick-step" :D

0

@maciar ale nieraz próbował do przodu, od razu, w tym mnie bardzo zaskoczył.

4

Bardzo ładnie funkcjonował środek pola, aż w szoku jestem, bardzo pozytywnie Oriol zagrał, świetny pomysł Xaviego - Frenkie jest świetny w rozegraniu więc ciągle sie cofal między obrońców, w międzyczasie Romeu nieustannie wychodził wyżej i pokazywał się do gry. Zaskoczyło mnie szybkie myślenie tego zawodnika, nie kalkulował tylko jak trzeba było to odgrywał z pierwszej piłki.
Pamiętam, że lata temu miał być "zastępca" Busiego i jazdy w nim go widział, jednak Busi przeżywał swoje najlepsze lata, więc Oriol odszedł. Być może jest to ten przypadek, gdzie ten zawodnik sprawdzi się tylko u nas?

Fajnie funkcjonował środek, jeszcze brakowało ewidentnie zgrania, ale momentami pięknie piłka chodziła na wysokim pressingu Realu.

Real bardzo mocny jest w tym roku, uważam, że teoretyczne przyjscie Mbappe może bardzo ich osłabić jako kolektyw, bo za dużo gwiazd będzie które chcą grać a nie wyobrażam sobie Boniego, Mbappe czy Bellinghama którzy musza co drugi mecz spędzić na ławce.

1

@ADR no, a ilu reprezentantów? :D bo Romeu ratuje tylko to, że po prostu jest Hiszpanem :D

1

@Catalunya1899 u nas ilu Hiszpanów? :p

1

@Rust_Cohle ja tam im zazdroszczę Rodrygo

9

Real w najmocniejszym i pięknie. Dzisiaj już można wymagać od Xaviego dobrej gry, są po meczu, po większej liczbie treningów. A że to El Clasico to nikt nie odpuści. Wymówek być zatem są wiele nie może.

0

@TheNekro94 bardziej nie może... :D

0

@MesQueUnClub_87 ja uważałem, gdy przychodził, że jest w stanie przebić Neymara bo był dużo bardziej poukładany i miał lepszy przegląd pola. Gdyby tylko głową dojechała :( wielu świetnych piłkarzy przepada w największych klubach przez "głowę"

1

@Firestone powinni się z Dembele dogadać, aby zaczekał do 1. sierpnia, jemu klub też szedł na rękę. Jeżeli chce odejść oczywiście. Wtedy można negocjować z PSG, oni nam już nieraz napsuli krwi w przypadku transferów. Można wtedy negocjować i dostać np. 80mln.

1

@CPuyol zostaw sobie to 200 PLN w kieszeni... :d

3

@Hen dokładnie, nawet szkoda tracić czas na tłumaczenie :) większość tutaj często nie jest obiektywna, nie analizuje tylko powiela "modne" stwierdzenia i tyle. Zero własnego zdania i spojrzenia chłodno na całokształt a nie wybrany element. Ale jak narracja temu służy, to warto łapać w końcu herbiki czyż nie? :D

2

@Albatros grałeś kiedyś kilka dni po grypie żołądkowej? Czy nawet po zwykłej grypie? Organizm jest wykończony, bo cała flora bakteryjna jest wypłukana i wymaga trochę czasu dojście do siebie. Więc tak, w tym meczu nie można było wymagać intensywnej gry.

0

@Barca1922 ciekaw jestem jaki ty mecz oglądałeś. Raków był lepszy, niewiele ale.lepszy. Gdzie Azerowie ich zmiażdżyli?

15

Raczej powinno to brzmiec: trener mnie nie chce, ale nie mam ambicji, tu mi dobrze, więc zostanę.
Zamiast walczyć gdzieś o minuty... Przecież jego Abde wygryzie ze składu.

1

@pikass14 ale bez Julii.. :P

7

@MesQueUnClub96 no i odszedł też Griezz. Uważam go za świetnego piłkarza, ale nie w momencie dublowania pozycji największego w historii. Ten transfer by miał wielki sens np. w tym momencie.
Jak go już mieli to oddali go do AM w momencie, gdy by się bardzo nam przydał.

2

@FCB24 przecież oni Rodriego mają który im wszystko spajal :p

2

No i to jest potęga mediów, wystarczyło puścić plotkę o Mbappe i nawet tu co drugi komentarz o tym absurdalnym i nierealnym newsie :D

3

@mrboom ale z 1000 to dalej jest 300 zł... :D
Powodzenia!

1

@masq przecież jasno to jest zaznaczone w artykule :D

2

@TaughtMule widać po jego ruchach, że gość ma doskonałą technikę, roberto nawet na treningu by czegoś tak dobrego, w takim tempie nie zrobił. To że do nas nie przyszedł nie znaczy, że nie można docenić talentu, a ten ewidentnie go ma :)

1

@DonCarletto No dokładnie, chore kontrakty, przedłużanie z zawodnikami co rok, 2 lata dając przy tym chore premie za podpis.

Jak wszędzie, nieważne czy to klub, rząd, market czy też sklepik mały - jak rządzą osoby, które nie wiedzą jak zarządzać, to wszystko zepsują. Psuje się raz dwa, a odbudowuje nawet latami

2

@speed1 zawsze mnie zastanawia, co ludzie mają w głowach przywołując jako przykład Bale'a? Gość był kluczowy dla Realu w latach, gdzie zdobywali LM i mistrzostwa kraju. Jeden z najlepszych zawodników Realu, gdy regularnie grał.

Hazard przychodził jako gwiazda ligi angielskiej, nie poradził sobie psychicznie, ten sam przykład co u nas Cou (choć ten zaczął super, potem kontuzja i brak odbudowy w głowie). Taką wpadkę każdy klub mógł zaliczyć.

Jedynie do Jovica się zgodzę, ale ten znowu nie kosztował nie wiadomo ile, to u nas równie dobrze mozna wymienić wielu takich zawodników, jak choćby Czychrynski czy Malcom.

6

@masq a tam uszczypliwy,może kolega lubi oglądać chłopaków na siłowni? I chciałby zobaczyć ciebie...

0

@Saviola88 po prostu jest za duży socjal, im więcej zarobię tym mi więcej zabiorą, a zarabiam ciężka praca. I tak dają nierobom, nie podoba mi się to. A to jeden z wielu powodów.

2

@JarekS Lewandowski musi tak grać dlatego, że nie ma nikogo więcej w ataku, który by zrobił różnice, nie mamy skrzydeł więc jasne że obrońcy koncentrują się na Lewym.
Jeszcze nie tak dawno grał u nas Suarez, który też nie był wysoki, a jednak jest jednym z najlepszych w historii. Pilka się aż tak nie zmieniła od tego czasu.

Jednak jak mówię, on do tego potrzebuje innych graczy w ataku, którzy rozciągną grę, zrobią mu przestrzeń. Dlatego, o ile o zdrowego Dembele się nie martwię, bo absorbuje uwagę dwóch graczy, to na lewym skrzydle jest posucha i dobrze by było to rozwiązać.

0

@macio_944 w pełni się zgadzam, w sumie żaden wybór, ale lepsze to.

1

@bari_94 właśnie tu jest największy problem. Nie mamy jak się wzmocnić bo nikt nie chce odejść i nie ułatwia tego. Wola grzać ławę w fajnym klubie, mieście i dobrego dobrze zarabiać niż próbować się rozwijać (Ferran, Ansu). Przykre, bo klub cierpi :(

0

@WiernyKibic111 jak najbardziej, fajna historia aż mnie zdziwiło i zrozumiałem że ciągnie ten serial całego Disneya :P ja ogólnie lubię SWz ale po tym serialu misiem obejrzeć ponownie po kolei wszystkie 9 części SW :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?