1

@Filu02 no ale on już podpisał przecież kontrakt, on chce tu zostać. Kwestia rejestracji i tyle.

3

@koksik2700 właśnie oglądam, jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem, obecnej sezon 5.
Murphy gra kosmicznie w tym serialu, ten drugi co gra jego brata też.

3

@macio_944 doskonale układana drużyna, uważam że na wzór Lecha. Oby nie zaprzepaścili szansy, byłoby to doskonałe zwieńczenie pracy w ostatnich latach i budowania drużyny, krok po kroku.
Już pomijam kwestie, jakby do Sosnowca przyjechała Barca,, Real czy City, bo to już w ogóle jakaś abstrakcja :D

0

@Deathwing112 może tak, ale ja ich nie wypowiadałem, pierwszy raz widzę u zawodnika to co u Leo. Może jeszcze Pedri mi przypominal Inieste i też się tak wypowiadałem, nadal tak uważam :D

0

@BulaKG w sumie poruszanie się tak, ale mnie urzeka jego lewa noga. Dawać takie piłki w takim wieku, to jest ewenement. Ale tu masz rację z poruszanie się jak młody Ney.

20

Nic nie wróżę, ani nie porównuje, ale nawet u Ansu nie widziałem tego co u Yamala od czasów Leo...
Gość ma niesamowitą lekkość, niewyobrażalną lewą nogę, w wieku 16 lat. W dodatku brak respektu wobec przeciwnika. Chciałbym aby był mądrze wprowadzany w mechanikę pierwszego zespołu. By w pucharze króla rozpoczynał od pierwszej, niektóre mecze w LL też. Chciałbym by miał (obecni nikt tego nie wie) równie dobrze poukładane w głowie, jak miał nasz Leo.

Dodatkowo naprawdę dużo widzi na boisku, te dogrania jak do Pedriego, nie były na oślep jak większość Raphinhi - on chciał dograć na głowę Hiszpana i zrobił to idealnie! To powinna być minimum asysta drugiego stopnia. Oby nam się rozwijał w zdrowiu: fizycznym i psychicznym, w będzie z niego ogromna pociecha.

10

@seeba jak jesteś na kontrakcie, to tak nie ma. Chyba że klauzula zawiera informacje, że jest inaczej. On nie musi odchodzić dlatego że nie gra i nie ma dla niego miejsca, skoro ma ważny kontrakt to siedzi i dostaje kasę. To czy jest zbędny czy nie, nie ma znaczenia niestety .

1

@Kinginiesta dokładnie, co więcej, prawe skrzydło było efektywniejsze niż gdy grał tam zdrowy Dembele.
Na lewym powinien wchodzić Fati z Balde, który by oskrzydla Fatiego, gdy ten wchodziłby do środka. Tak jak robił to Alba. I mamy skrzydła gotowe, jeszcze Ferrana spróbować na 9 kosztem Lewego, by ten poczuł motywację.

13

Pomijając dyspozycję Lewego, to ja uważam, że nie graliśmy źle. Było sporo ruchów, kilka akcji na jeden kontakt w pierwszej połowie, w tym dwie, które powinny zakończyć się bramka. I tu jest problem z drużynami typu Cadiz czy Getafe. Jeżeli im się nie strzeli bramki szybko, to z każdą minutą rośnie presją, pojawiają się niedokładności itd, z kolei przeciwnik na coraz większej motywacji gra. Wtedy wystarczy jedna bramka, by zmienić całkiem obraz meczu. Niestety, jeżeli nie wykorzystuje się takich setek, jak np. Pedro po dograniu Lamine, to sami się prosimy o nerwowke.

0

@Vold94 sędzia przymknął oczko jedno :D
Normalnie to powinna być żółta kartka, na utemperowanie, ale ze nam sędziowie ewidentnie w tym roku mają przeszkadzać, to nie było co liczyć na choćby upomnienie zawodnika. Nie wierzę, że żaden sędzia tego nie widziała to nawet z varu powinna pójść informacja.

1

Dlaczego Robert Lewandowski wciąż przebywa na boisku? :P

3

Powinien wpuscic teraz za Lewego Ferran i na lewe za Gaviego Ansu. To jest proste. Chłop jeszcze ogląda to z trybun więc to wszystko widzi jak na dloni

1

Lewy niech zejdzie już. Niech usiądzie na spokojnie, pomyśli :P

1

Mamy naprawdę fajny skład, a nic z tego nie wynika. Żadnych gier na jeden kontakt, szybkich wymian. Niewykorzystany zupełnie potencjał w postaci Balde z lewej i Lamine z prawej. Lewego bym zdjął i powiedział że jak chce jeszcze grać, to nie h zacznie grać jak napastnik. On orzeskadza w rozgrywaniu rozgrywającym...
A najgorsze że Xavi tego nie widzi.

0

@MesQueUnClub_87 przeciez wystarczy na infolinię zadzwonić, wystarczy że twój mail jest wrzucany u nich do spamu. Ja pełno rzeczy załatwiam przez telefon, bo czasem drogą mailową może po prostu nie docierać.

1

@Zoker a skąd masz wiedzę czy było opłacalne? Nie wiesz ile wpłynęło kasy dzięki jego nazwisko w bordowej koszulce. A jednak przyczynił się w dużej mierze do zdobycie mistrzostwa. Bez Lewego raczej nie byłoby mistrzostwa bo jego bramki, szczególnie w pierwszej rundzie, często zapewniały nam punkty.

1

@lucca87 jak Ferran out to tak. Fati niech zostanie, widać że popracował ładnie w wakacje. Ma szansę być ten rok przełamaniem dla niego.

Ale i tak nie dojdzie do tego.

1

@prokofiew zgadzam się w pełni, ale to jest pewnego rodzaju postęp, którego nie zatrzymasz. Pieniądz zawsze rządził światem, nieważne jaka dyscyplina, ba, nawet nieważne czy to sport czy jakąkolwiek inną gałąź - kasiorka zawsze będzie wyznacznikiem, w którym kierunku wszyscy pójdą.

Na wojnie też pełno elit się bogaci, także to nie takie proste jakby się wydawało, to też jest po coś i jakoś się kręci. A historia nikogo nic nie uczy, dlatego właśnie że "pieniądz nie śmierdzi". A to czy przy tym zginie jakiś Oleskiej czy Alaksandr - kogo to obchodzi?

1

@Salchent najgorsze jest to, że nie wiem o kim mowa po stronie City a domyślam się od razu o kogo chodzi u nas :D

0

Ja pierdziu, ale brama :O
Ale ewidentnie źle ustawił mur bramkarz też

2

@Braniś Toure przecież to zupełnie inne starcie, co to za porownanie? Za to bym nigdy nie gwizdnął, bo tam nie było karnego.

7

@JarekS tu się nie zgodzę, karny należał się, to z doskokiem nie ma nic wspólnego, on go wyciął równo z trawą.

Meczu nie oglądałem, ale Real zawsze w pierwszych kilku kolejkach zajeżdża rywali, tu się Athletic trafił pierwszy. Zobaczymy jak będą wyglądać po 8-9 kolejce, jak dalej tak będą grali z to ciekawy sezon będzie :D

0

@PatrykBarca mieli czas, do tego przecież zarząd wiedział że Ney rozważa odejście. Cały czas była ogromna rola Leona Barcy, Ney chciał być twarzą innego projektu (a raczej otoczenie chciało, bo tak młody piłkarz jeszcze raczej tego nie rozumiał).

1

@malicinho no bo mu utrudniali, rozumiem walkę o zawodnika, ale jeżeli chce odejść to nie robimy pod górę. Barca się też fair nie zachowała. To że dali niska klauzulę takiemu zawodnikowi, to również wina negocjatorów.

0

@fart ale to jakoś w parze nie idzie :P no chyba że Leo wróci lub Mbappe przyjdzie

7

Co ludzie mają z tym, że Ney niby narobił złego Barcy? Bo chciał odejść? Chciał spróbować sił gdzie indziej? Otoczenie mu namieszało w głowie i tyle. Popełnił błąd i sam o tym doskonale wie, ale zarobiliśmy na nim ponad 200mln euro, więc gdzie tu krzywda?
Te pieniądze mogliśmy doskonale wydać, ale historię już znamy :P

1

@fart nie chciałbyś żeby w Barcy wykręcił w sezon takie liczby?

2

Mi tam wielokrotnie w tym sezonie brakowało oskrzydlenia Raphinhi przy ataku, Kounde bardzo rzadko to robił.

Nie znam Foytha, ale po Waszych komentarzach widzę, że jest bardzo defensywny, to po co ktoś taki u nas. Potrzebujemy podwajania na skrzydłach, wtedy taki Rapha się cofa żeby zabezpieczać na wypadek kontry, a jego oskrzydla ofensywny PO. W dodatku kupę kasy on kosztuje.

2

@KibicBarcy84 jak jest w formie, to drybling na nieosiągalnym dla innych poziomie

8

@Kosmici wpisałem dokładnie takie samo pytanie w google i w ciągu minuty miałem odpowiedź.
https://pkw.gov.pl/aktualnosci/informacje/co-zrobic-aby-zaglosowac-za-granica-poradnik-i-spot-aktualizacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?