Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sidi12843 to nic nie grajmy prawym skrzydłem też :P
1
Czemu unikamy prawego skrzydła? Nie gramy prawie nic na Lamine
2
Bez De Jonga i cała gra się posypała... eh
0
Fermin niech się już grzeje i Gundo na spd
1
@FcPortoFan1999 włączyłem na chwilę ten mecz, to co bramkarz Antwerpii zrobił to jest nniepojete :D
0
@luka1995 tylko jak będzie w pełni zdrowy, inaczej czekać :D
1
@_barti dobre :D.
2
Fajnie jakby wrócił na Granadę na kilka minut, potem przerwa to będzie kolejny odpoczynek, takz dobrze się składa. Daliśmy sobie całkiem dobrze radę bez niego.
Będzie piękna kadra jak wróci on i De Jong, a do tego Fermin złapie rytm.
0
@Rastafarnianin co on, działa na szkodę PiS takim gadaniem :D
5
A czemu nie szukamy u nas? Może dać szansę chłopakowi z cantery. Jak widać, to się może opłacić: Balde, Gavi, Lamine a ostatnio Fermin. Jak mamy wywalić minimum 30mln na 18-latka z Brazylii, to wolałbym zaczekać i spróbować na swoim podwórku nawet poszukać - jak to miało miejsce z Pedrim.
3
Dziwny gracz, lubię go jako zapasowego zawodnika, nie zapomnę mu bramki z PSG, pewnie jak każdy jeden kibic Barcy, szkoda że wtedy nie udało się dojść do finału, to by ta bramka jeszcze więcej znaczyła.
Często świetnie wchodził w mecze z Realem, jakby miał na nich jakiś patent.
Ale.poza tym to za słaby po prostu poziomem na Barce.
Taki trochę dla mnie Peszko Barcelony :D
8
@MesQueUnClub96 współczuję poziomu imprezy :P
1
@partymaker wyszliśmy pierwszy raz w takim składzie, dwóch podstawowych SP kontuzjowanych, a mimo to fajnie grany. Nie dziwi brak mechanizmów
0
@Jacek770 jaki psich gramy? Sevilla jej istnieje, czego chcieć więcej?!
4
Mieliśmy jakieś 2-3 setki, to trzeba strzelać w takim meczu :( pięknie weszliśmy w sezon a teraz znowu niemoc strzelecka mimo dobrej gry. A inaczej by przeciwnik wyglądał jakby dostawał 2 do szatni... teraz moze być różnie :/
1
Kolejny mecz... serio... nakładka a sędzia ślepy :/
0
Tu już 3:0 powinno być :O
Potem są męczarnie :(
0
Oczywiście że karny. Takie samo powinni gwizdać dla Realu czy każdego innego - faul to faul. Kontakt był ewidentny, potem jeszcze upadając zahaczył o tylna nogę Yamala, no ludzie serio? Zawodnik w pełnym biegu wystarczy że dostanie lekki kontakt i traci równowagę.
0
Rapha i Gavi najlepsi dzisiaj, Gundo niewidoczny i Cancelo tez
1
@P33ck też tak uważam, jednak sentyment do nich jest duży, podobnie Valencia - mam nadzieję że wróci jeszcze do świetności
1
Nie dziwię się że Gavi kluczowy. Gość grajac na swojej nominalnej pozycji jest doskonały. Bardzo się rozwija, nie wspominając ile daje przy pressingu i w destrukcji. Oby tylko jeszcze popracował, by mniej kartek dostawać.
0
@Firestone nie tylko w Atleti. To ogólnie jest doskonały gracz, u nas niestety grał gdy dublował Leo, a tak się nie da. Odszedł akurat, gdy Leo już też nie było. Wtedy powinien przyjść.
3
@LM10GOAT ale mam wrażenie że Rapha dużo lepiej wszedł w sezon, jakby poprawił drybling, jest pewniejszy i lepsze decyzje podejmuje.
Ciekawe czy to motywacja z powodu konkurencji na niego tak zadzialala
1
@bari_94 haha, nie no miał chlop pecha, w jednym momencie chciał się skupić na pytaniu (otwierając szeroko oczy - po meczu to dość normalne, by skupić myśli), a do tego nabierał powietrza :D tylko po co on te zęby jeszcze szczerzyl hahaha
2
Niesamowite, jak troszeczkę Celta się rozszczelniła po wsadzeniu drugiego gola to Barca raz dwa ich rozbiła... mamy niesamowita jakość w tym sezonie. Na autobusy zawsze, ale to zawsze będzie się ciężko grać i też ciężko się grało drużynie Pepa.
Ale wystarczy że drużyna się nie muruje i gramy poezję. Dlatego ciekaw jestem LM w tym sezonie, gdzie jednak grają drużyny generalnie bardziej ofensywne, bo zwykle są to mistrzowie w swoich krajach.
Piękna remontada.
0
@sintesox nie, próbuje reagować na wydarzenia
0
@Tridente2015 ano, dlatego trzeba prostować :D
6
@michal1899 że co? Czytałeś wywiad? Powiedział że grają najlepiej odkąd jest trenerem, ale najważniejsza jest ciągłość i kontynuowanie tego. Gdzie tu wywalone ego?
0
@Transu96 dokładnie. Dr Jong musi grać, jak wynika byłby pewny po pierwszej połowie, to pierwszy do zmiany i już.
Pewnie Rapha wyjdzie, na zmianę Yamal.
3
@Firestone grał dokładnie tak jak Alves. Kopia. Oby w większości meczów na takim poziomie grał... gość robi miejsce pomocnikom i skrzydłowemu dzięki swojej inteligencji oraz pomysłowi trenera