0

Po co on klaszcze?

1

Ciekawe czy któryś dobry trener byłby do wyrwania teraz, mamy wciąż szansę na 3 puchary, szkoda to ciągnąć bo na bank nic nie wygramy. Skład mamy dobry ale brakuje trenera.

0

Xavi tego nie lubi, bo łatwiej byłoby się tłumaczyć, że przeciwnik miał w tym sezonie nieziemska forme, a tak to co będzie mówił?

0

Xavi... Chłopie... Tu nie chodzi o goleady ale o ładna i składna grę, która z takimi zawodnikami powinna być w 8 na 10 meczów a jest w 1 na 10.
Taki potencjał mieć w kadrze i tego nie wykorzystywać....

1

@HighestInTheRoom dla.mnie równie Andres. Niepowtarzalny gość. Messi środka pola.
Robił z piłką co chciał, nie dało się mu jej zabrać, nie do podrobienia był.

1

@ferdas_rawa po prostu nie widziałem, nie muszę i nie chce kłamać. Jeżeli tak było to ok.
Ludzie tu często wrzucają fejkowe, nie sprawdzone informacje albo przeinaczają.
Uważam, że obecnie jest niemożliwe zbicie do 5pln. Budżet państwa jest mocno od tych podatków również uzależniony. Nie jestem wyborcą PO, też kłamią i tu widocznie też kłamali, ale kto w to uwierzył to nie wiem.
No i dziękuję za źródła.
Powtarzam, że nie śledziłem ich wypowiedzi a jak już to zwracałem uwagę na inne przedwyborcze obietnice, bo inne są dla mnie istotne. Ceny paliwa dla mnie osobiście nie są ważne.

0

@kamilop nie jestem wyborcĄ (specjalnie z dużej, bys się nauczył gramatyki) po, nawet na nich nie glosowalem, stąd nie widziałem tej wypowiedzi i poprosiłem o link. Tyle.

Za to po sposobie i tonie Twojej wypowiedzi domyślam się Twojego ugrupowania.

7

@Uukasz_93 nigdzie nie widziałem obietnic że paliwo będzie po 5 zł ponieważ jest to niemożliwe. W eter można wpuścić każda fałszywa informację która później jest powielana.
Jeżeli była taka obietnica to chętnie to zobaczę z kilku źródeł.

4

@kamilop i cyk, Robert na rozgrywającego :D

0

@Tasde niestety, zawsze finalnie wszystko sprowadza się do woli ludzi - jak wykorzystają dany wytwór.
Najlepszym przykładem jest dynamit - został zaprojektowany w kompletnie innym celu, niż to zaraz po jego wynalezieniu zaczęli ludzie wykorzystywać.
Natury ludzi nie oszukasz, gdy potężne narzędzie trafi w złe ręce to będzie z tego problem.

0

@Kluivert_P dokładnie, górskie błyskawiczne, mleczko, miód i śliwki suszone pychota

0

@LM10GOAT niegdyś z hukiem Ansu a teraz Balde, czego nie rozumiesz? :D

1

@Inzynier18 tak jest, wina wychowania. Zdecydowana większość z nich po studiach zderzy się z rzeczywistością. Trochę potrwa zanim zrozumieją, że już nikt im nic nie będzie podsuwał pod buźkę, ale w końcu się przestawia.

0

@Firestone no bo będzie, widać to. Świetny trener ogólnie. Trzeba się cieszyć w sumie, że można tak dobrego szkoleniowca oglądać

0

@Firestone a najgorsze że każdy wie że finalnie wyląduje w RM i każdy się tego obawia :P

3

@Cvzx serio? :O poważnie?

3

Niech to przegra, może odejdzie.

0

Roque swoją dynamika zamieniłby to na bramkę. Cieszę się że gość przychodzi

9

Gundo raz prawdę powiedział że zabrakło sportowej złości, to został skrytykowany. To tylko pokazuje w jakim miejscu jest Barca.

0

Tu nie ma myśli szkoleniowej. Niech zmienia trenera teraz w przerwie, niech uratuje ten sezon. Mamy mocny skład, walczymy wciąż o 3 najważniejsze puchary... Po co ciągnąć ten wózek, skoro on nie zajedzie daleko.
Trener z wyższej półki, który odnosił sukcesy w dużych klubach, który ma POMYSL.

0

Mnie zastanawia gdzie jest ta złość, pewność siebie, pressing który był na początku sezonu? Sorry, ale pamiętam pierwszy mecz z Antwerpia w LM - siedliśmy na nich od 1 minuty i to nie był przypadek że im wpakowali 5 bramek.

Mam wrażenie jakby zawodnikom się grać nie chciało i, osobiście, uważam że jedyne winę tu ponosi trener.

3

@Faro to chyba chodzi o wiek :) jak chodzisz do szkoły, dojrzewasz i dorastasz razem z graczami, poza sprawdzianem nie masz innych zmartwień, to się utożsamiasz bardziej z klubem, z wiekiem ta więź chyba przechodzi troszkę

0

@AlwaysBlaugrana gra z kontry byłaby zabójcza

3

@AlwaysBlaugrana do czasów 1/8 jeszcze dużo czasu, skład mamy jeden z mocniejszych w LM, potencjał największy z zespołów na które możemy trafić.

1

Wystarczy że zacznę stawiać, ze Belli zdobędzie bramkę i przestanie strzelać :P

0

@Szklaner myślę, że wielu wielkich trenerów mimo wszystko marzy, by prowadzić pierwsza drużynę Barcy.
Do tego widzą, że mamy bardzo dobry skład.
Dla mnie od lat już w Barcy brakuje takiej mentalności zwycięzcy i gryzienia trawy. Na początku sezonu graliśmy pressingiem i z pomysłem i nagle znów zaczęło się tylko klepanie na utrzymanie. A potrafiliśmy grać ładnie w kilku meczach sezonu. Ktoś to musi zlepić.

0

@Gall uogolnilem, nie było to celowe, aczkolwiek znając nasz zarząd... Eh :P

1

Jak myślicie, Po sezonie pewnie odejdzie Rapha, może Torres?
Lewy może też, bo ciągła krytyka nie pomaga a gość i tak już dużo wygrał w życiu to co ma jeszcze udowadniać?

Chciałbym, by przyszedł Williams na skrzydlo i żeby poszukali jakiegoś jeszcze skrzydłowego.

Zastanawia mnie co się z Balde stało, że tak obniżył loty :( wczoraj w drugiej połowie była akcja, gdzie świetnie przejął piłkę i miał całą lewa flankę aby się urwać i może zakończyć nawet sprint strzałem, to nagle zwolnił i podał do przeciwnika ...

4

@Roobo ale sam ich wystawia. Czemu nie gra Guiu? Czemu Fermin nie wstał z ławki? Po co znów Rapha a nie Lamine?

4

Jestem mega ciekaw co oni robią na treningach bo:
- brak jakiegokolwiek pomysłu na gre
- brak schematów, które często widać u innych drużyn
- problem z przyjęciem piłki od kilku meczów jest mega widoczny
- ogromny problem z wykańczaniem akcji

Za te cztery aspekty odpowiada sztab trenerski i ich przygotowanie zawodników do gry. A to kompletnie nie funkcjonuje od dwóch miesięcy.

Już nie wspomnę o braku zmian i odpowiedniej reakcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?