Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@bartekvisca skąd te dane wziąłeś? Z ciekawości pytam, bo ja znalazłem dane gdzie Niemcy miały 4.13 biliona. 27 to mega dużo
1
@panczo łączę się w bólu...
0
@macio_944 racja, niestety Real to Real i wiele drużyn w LM przegrywa z nimi rywalizację już przed meczem, w głowach.
0
@tbas bo do tego zmierzają kluby i szkolenie, niestety. Teraz się stawia na fizyczność, dzisiaj zawodnicy jak Romario czy jemu podobni mieliby dużo trudniej zaistnieć.
4
Podtrzymuje to nadal, Real wcale nie gra dobrze w tym sezonie i gdyby nie pomoc sędziów to Girona byłaby na pierwszym miejscu a Real był za nami lub nawet AM.
Poziom w LL sie znacznie wyrównał w ostatnich latach, drużyny teoretycznie słabsze dużo lepiej grają z czołówka tabeli. Szkoda, że Xavi ma słaby sztab do przygotowania fizycznego i że jemu też brakuje sporo, bo byłaby fajna drużyna.
0
@Gall czy ja wiem, jakby nas nie okradli to by były 3 LM z rzędu :( myślę że sporo zdobywaliśmy wtedy i daleko zachodziliśmy.
W dodatku to wszystko bazując mocno na La Masii, eh
0
@MESSIah16 pewnie na zlecenie Lidla :D
1
@thcmenel420 racja, dzięki za poprawienie
3
Niesamowite. Od lat powtarzam, że na każdej płaszczyźnie kluczowe jest zarządzanie. Jeszcze niedawno mieliśmy w składzie na każdej pozycji najlepszego zawodnika lub w światowej czołówce: Andres, Ney, Suarez, Leo, Alves... Zdobywaliśmy wszystko, każdy nas się w Europie bal. A dziś? Real nas bije na głowę zarządzaniem i stąd jest, gdzie jest pod kątem sportowym, finansowym i nawet wizualnym.
Czy prowadzisz mały sklepik czy ogromną firmę, jak są dobrze zarządzane, to dobrze sobie radzą.
0
Niech ten człowiek na ławce odejdzie, już
9
Oj Xavi coś ty zrobił z tą drużyną :( taki potencjał
2
Ten sędzia jest dziwny, tu akurat powinna być kartka dla Cubarsiego a nic nie ma :P
1
@joloskyy nie zgodzę się, środek im robił całą robotę, pracował i dostarczał piłki do ataku, samym atakiem się nic nie wygrw co dobitnie pokazuje co sezon PSG
0
@BulaKG nie no pozycja to fałszywy LS, ale nie czuje gry nadal, źle i spóźnione decyzję
1
Przeraża mnie jedynie w każdym meczu ta gigantyczna dziura w środku pola, za Pepa, Ernesto czy Enrique to było nie do pomyślenia
0
Pedri po kontuzji cały czas szuka swojej dawnej wersji :(
0
Christensen też dzisiaj już dużo pewniej niż w ostatnim meczu, na duży plus
0
Cudna akcja. Ekstra
1
@VeB 1899 ja nie wierzę, że tam nie ma maczania paluchów Pereza.
Małe marzenie takie, że gdzieś to wychodzi na światło i degradacja do niższej ligii :D
0
@Traba727 no ale co z tego że naciska, mieli jakąkolwiek setkę? To atleti miało już przy strzale Savica, dlatego dla mnie te xG to jest g... A nie jakikolwiek wyznacznik sytuacji na boisku
2
Jedynie Realowi zazdroszcze farta i to od lat. Nawet ta akcja, najpierw Riquelme szkolny blad, później dwa razy fart przy odbijaniu piłki :P
1
@Coutinho007 liczę, że Felix zostanie. Trzeba liczyć również, że Balde wróci do swojej formy gdy wyleczy kontuzje. Dodatkowo, Foyth super zaczyna grać.
1
@FutureFCBarcelona nam brakuje obecnie jedynie dwóch ogniw: trenera oraz DM - nie sądziłem, że zatęsknię za Busim po ostatnich latach w jego wykonaniu, a po prostu tego brakuje, by była harmonia w środku pola. Bo jakość mamy, trzeba to odpowiednio skleić. Wolę być silny jako kolektyw i drużyna niż mieć gwiazdeczki.
Jeśli Ancelotti odejdzie, to ciężko znaleźć trenera, który poskleja to w Realu.
0
@A4ron dóbr atak też robię, chciałem się utwierdzić jedynie w wyborze :P
0
Została Girona z RSSS +1.5 goli, do wygrania 390, cash jest 250, brać czy nie? :P
Nie daje żadnych kontr
0
Xavi może odejdziesz szybciej? Co ty na to? Zero pomysłu na gre to aż niemożliwe, w A klasie mają więcej schematów niż tu, jakby Xaviemu dać graczy pokroju Alaves to byśmy o utrzymanie walczyli
4
@Popitek12 nick na LR zobowiązuje... :D
0
@gapkinha wiesz co, po cichu liczyłem że będzie jakaś fajna rywalizacja między Haalandem i Mbappe, ale to kompletnie nie ten poziom. Jedynym piłkarzem w ostatnich latach jaki się zbliżył do tej dwójki był Net, ale niestety jak to Brazylijczyk.... Zaprzepaścił szansę.
0
No i teraz mi zaimponował, mówiąc że "teraz klub potrzebuje innego trenera", rozumie że nie był gotowy tak naprawdę. I świetnie, że mówi jednocześnie, że jest człowiekiem klubu i nie przekreśla powrotu w przyszłości. Niech doszlifuje warsztaty szczególnie pracę pod presją w wielkim klubie, niech nauczy się przekazywać swoją wizję (bo nie wierzę, że jeden z najlepszych SP e historii piłki nie ma wizji gry jako trener) piłkarzom. Niech wróci, może będzie wtedy powtórka z Pepa.
7
Właśnie mi się wyświetliły jakieś statystyki porównawcze i osiągnięcia CR i Leo w ostatnich 3 sezonach odpowiednio dla Realu i Barcy i powiem tyle, że takich gości to w piłce nie będzie. A na pewno takiej rywalizacji. Nieziemscy byli, nieważne kto kogo bardziej lubi i uważa za lepszego, reszta im może buty nosić i czyścić.
Dla mnie, osobiście, Leo to w ogóle kompletnie inny poziom, ale nic nie umniejszam CRowi, bo pięknie dotrzymywał kroku, a czasem i wyprzedził.