2

Felix i Fermin niech się meldują

0

Nie rozumiem czemu nasza sytuacja na varze nie była sprawdzana.
Araujo wielbłąd dzisiaj.
Niepotrzebnie Cancelo, również błąd. No i tak to jest w LNlM na tym etapie

0

Mówiłem przed meczem ze się obawiam o De Jonga i to właśnie jego apatycznosc jest straszna, chłop tragiczny jest

1

Araujo nam przegrał dzisiaj mecz, szkoda :(

0

Eh Araujo, szkoda że tego błędu nie popełnił w lidze tylko dziś :(

0

@mate92 przecież super gramy i graliśmy, był pomysł na grę. Tylko ta kartka... Po co, Stegen by to wziął

1

@ziomal88 grzeczniej.

8

Najbardziej boję się o De Jonga, jego brak walki. Oby zaskoczył pozytywnie, w innym wypadku Fermin, który przynajmniej zostawi serce na boisku.

0

@rambocyc bo on ma zakaz ale na środek pomocy a nie obronę, wszystko klarowne i jasne... Jak trunek który autor artykułu musiał spożywać przed wrzuceniem :p

2

@BORO_12 usunęli, swoją drogą mocny oni mają bardzo skład jak się widzi te nazwiska, ciekawe kto u nas wyjdzie

0

Dobrze że Xavi siedzi na trybunach, to widzi z innej perspektywy co robi nasz Oriol... Eh

1

@BulaKG ale babcie z targowiska to Ty szanuj!

0

Dzisiaj wygrać tu nawet 1:0 bez kontuzji, aby ciągle wywierać presję na RM i tyle. Musimy mieć drugie miejsce w Lidze, skupić się na LM i już. I tak drużyna od kilkunastu tygodni już gra kompletnie inaczej.

0

Ojej. Może byc dziwnie :P

2

Aż musiałem mema zrobić

https://prnt.sc/SGk896UIaQ0_

0

@Zoker nieważne, dej herba

1

@BulaKG no racja z jednej strony, ale z drugiej mam do Dortmundu ogromny sentyment z powodu Lewego, Blaszcza i Picha. Zawsze będę im delikatnie kibicował.
No ale w sumie masz rację też z powrotem na szczyt.

7

No ale że w 4 meczach ćwierćfinału padnie 18 goli to raczej nikt się nie spodziewał. Piękne mecze, emocje, jeszcze piękniejsze bramki. Oby rewanże były podobne. Chciałbym żeby Dortmund miło zaskoczył.

0

Świetny mecz, świetne uczucia, nadal się jaram jak ksiądz nowym ministrantem...

1

@Tuc odda Ci piątkę chociaż? :P

0

Ale Barca naprawdę się podoba od pewnego czasu. Świetny mecz, zauważyłem że drużyny z nami rzucające się na początku na maca, jeżeli nie strzela, to szala się przechyla na naszą korzyść. I pieknie

1

No wielką szkoda :( niewykorzystane się mszczą po prostu

0

To wina naszych złych decyzji że nie prowadzimy, no ale trudno jest 1 1 i gramy dalej

4

Ludzie Yamal ma 16 lat widać że stres go dzisiaj zjadł, trudno zdarza się jeszcze wiele meczów, niech wyjdzie na drugą ale zaraz za niego niech wejdzie Ferran, Felix czy Roque

0

Yamal mega stres widać, zupełnie inny chłopak no nie ma się co dziwić :) wpuściłbym kgoo za niego

6

Piękne wyprowadzeni, doskonale Lewy wszystko cacyyyy

0

PSG na maca wyszło i spuchło, czekałem na pierwszą naszą akcję bo wiedziałem że będzie coraz lepiej może i wygramy kto wie

1

Mbappe niewiele starszy od Lamina :P raptem 9 lat

0

Jak on tego nie gwizdnął będąc tak blisko

0

Dawno stresika nie miałem przed meczem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?