Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewussssss hahaha super Rapha pila
0
Czemu sędzia nie puścił tej akcji Gundo??
0
Przed chwilą pisałem że zaraz Barca wciśnie bo AM spuchnie :)
1
Zaraz AM sił już mieć nie będzie i to widać. Chooo postawił wszystko na to żeby siąść na maxa i coś wcisnąć w pierwszych 30 min ale to nie wyszło.
Coś czuję że coś zaraz trafimy
0
@V e B 96 wielką szkoda i przykre to :(
4
@blakkudium ten obrońca i bramkarz... Jak wbstarych Fifach, gdy mieli overall po 58-59 :D
0
@Emhyr właśnie też mam mieszane uczucia do Raphy, gość jednak walnie się przyczynił do LL w zeszłym sezonie, w tym też dobrze wygląda.
Ale... Oferta na 90-100mln to chyba lepiej go pożegnać. Ciężko stwierdzić
0
@Emhyr ale tylko tak. Inna opcja nie wchodzi w grę.
Liczę na przebojowego skrzydłowego na lewe skrzydło, by Cancelo miał z kim pograc. Np z Girony, Williams to byłoby marzenie.
0
@jakub1906 uwielbiam, szczególnie posypany kakao i na spodzie Brownie :P szaaaal
0
@tbas jeden mecz był, gdzie Araujo słabo wypadł, tak naprawdę brak formy wtedy miał. Teraz wraca do dyspozycji
2
W ankiecie właśnie wybrałem PSG, ich jedyną siła jest Kylian. Liczę mocno na Araujo, ze go wyłączy jak to robi z Viniciusem (a ten też jest mega szybki).
W LL zdobyć bramki nie jest ciężko, bardzo prosta liga, z hektarami wolnej przestrzeni.
Uważam, że są absolutnie do przejścia.
0
@Emhyr co gość zwodził balansem to jest niepojęte. Mój ulubiony piłkarz wielkiej Barcy, taki rodzaj poety,którego doceniają naprawdę dopiero jak skończy pisać. Jedyny i niepowtarzalny, Pedri mi go momentami bardzo przypominał, ale obecnie niestety już nie :(
4
@Arden Balde bym zostawił. De Jonga, jeżeli naprawdę dobre pieniądze wpadną, sprzedałbym. Dobry gracz, ale obecnie potrzebujemy DMa z prawdziwego znaczenia.
Balde miał doskonały zeszły sezon, dałbym mu czas i szansę, taki Dembele miał ich wiele, więc nie powinno się młokosa po słabszych kilku miesiącach sprzedawać. Jeżeli jeden sezon potrafił grać jak stary wyjadacz, to znaczy że problem lezy nie w umiejętnościach i talencie a gdzie indziej.
Ansu to już się nie odbuduje, jakby wpadło takie 50 mln za niego, to chyba każdy by pytał, gdzie podpisać.
2
@Jacob9402 też dałem PSG.
1
@adom5 Christensen, Gundogan muszą zostać.
0
@insp1re Jesteśmy kibicami Barcy czy antyRealowcami? Dla mnie odpowiedź jest oczywista i jedyna słuszna. Kibicuje Barcy i nie lubię, gdy nie zdobywa trofeum a to czy wygra je Real, Girona czy AM to jest nieważne.
Jedynie przełknąłbym zdobycie przez Real LL jeśli my wygralibyśmy LM.
1
@Riguelme no ale nie strzelił, nie asystował...
Tak serio, to wytyczne jakie niektórzy biorą pod uwagę przy ocenie piłkarza są dziwne.
Gundo doskonale grał wczoraj poza jedną sytuacja, gdzie nie upilnował gościa który strzelił bramkę a to był jego gracz.
0
Felix i tak wróci do AM to nie wiem czemu nawet na skrzydle nie może wpuszczać Roque. Chłopak musi dostawać minuty...
To samo Casado, dlaczego zamiast niego wchodzi Oriol który pasuje do Almerii a nie Barcy, którego zjada stres bo to widać jak na dłoni. Przypadki Fermina czy Cubarsiego pokazują że Casado mógłby być kolejnym diamencikiem.
0
Ajajajajajaja ależ akcja
19
Bardzo dużo miejsca będzie zaraz, już w pierwszej było sporo. Roque powinien wejść, najlepiej za Lewego i czekać na kontry i on to wykorzysta. Strzelić jeszcze jedna do 60 minuty i zmiany wtedy.
0
Fermin na skrzydełko jeszcze do Cancelo :(
6
Ale nam się pięknie już Christensen odnajduje w środku, pierwszy mecze takie niemrawe a teraz proszę, super zaczyna wyglądać.
0
Jaki ten liniowy ślepy jest
3
Niebywałe jak my w tym sezonie neo wykorzystujemy sytuacji. Mecz z Napoli już powinien być rozstrzygnięty,tymczasem padł remis.
Wczoraj to samo, mecz powinien się skończy minimum 3:0.
Ciekawe co Xavi wymyśli na rewanż w LM.
2
@Fabik87 dokładnie. W ogóle prawdopodobnie mamy pod okiem w La Masii wiele diamentów, ale Wolą się rozglądać na rynku za drogimi "wzmocnieniami".
Yamal i Pau są doskonali po prostu, każdy bryluje na swojej pozycji.
4
@Sulimo dobra - kawa rozpuszczalna
Wybierz jedno :P
0
@karolup bo Stegen wrócił. Dobry bramkarz właśnie się cechuje tym, że ciągle koryguje obronę i że z nim obrona jest dużo pewniejsza. Marc ciągle wywiera presję, podpowiada, drze się jak się ustawić, niestety tego nie było w trakcie jego absencji.
1
Przynajmniej dzisiaj nie można zarzucić Xaviemu, że późno zmiany przeprowadził :P
1
@DonAndresFCB i nagle siedzi taki Cyzix przed monitorem i biadoli jak go naderwany mięsień boli :D
0
@adi7adi8 no tak, tylko w momencie dorastania nie można na takiej intensywności młodego organizmu wykorzystywać