0

@FcPortoFan1999 u nas nie ma odważnika żeby zważyć wagę polskiej ligi ...

2

@Elvisek najgorsze, że to by było na tyle :P
No może jeszcze LL rok wczesniej, ale wtedy, dobrze dla nas, tragicznie grało AM i RM.

4

@Faro Flick w pierwszym wywiadzie: postaramy się ściągnąć Bernardo i Zubiego! :D

1

@Popitek12 jeśli jako całokształt kariery, to idealna kolejność jak podałeś, jeśli brać pod uwagę grę u szczytu formy, to Ozil nr 1. Gość w formie był absolutnym topem, na poziomie Iniesty, ale jego szczyt krótko trwał.

2

@Kozinho. No i właśnie mam tak samo. Mnie też bardzo zawiódł swoimi niezrozumiałymi wyborami i decyzjami. Pozbyć się fachowców i zatrudnić kolegów... Akurat tego bym się nigdy po nim nie spodziewał.

0

@Nazio_87 wielka łódka nie utonie na oceanie

0

@masik86 wolę że przychodzi do nich żółw i odchodzi Kroos. W ataku mają bogactwo, a Kroos to jeden z najlepszych pomocników świata od lat, kontroluje całe tempo i narzuca styl. Bez niego real nie będzie tak mocny, nie zastąpią go nikim póki co.

3

@Encore właśnie jestem na stadionie, miazga :D

0

@mkord na tym, że kocha ten klub i zrobi wszystko, z dobrymi doradcami, aby go ratować.

0

@Kozinho. No tak, ale to rano było :P

0

@DonCarletto DeJong liczę, że odejdzie. Nie broni się ani gra, ani marketingowo ten transfer.
No ale sam w to nie wierzę, jak napisałem :p

0

@kondzik47 trudno, Perez mądrze od lat buduje Real, liczyłem że Papcio podazy jego śladem, ale jest to jednak mocno również i populista. Troszkę źle zarządza w tej kadencji a szkoda.
Swoją drogą, szczęście mają kibice Realu, bo takiej drużyny, która ma ogrom szczęścia i jednocześnie zawsze gra do końca (mityczny mental), to nie ma.

0

Absolutnie w to nie wierzę, ale gdyby, GDYBY, się okazało, że jakimś cudem Laporta zdołał przekonać Mbappe do przyjścia do nas, to odpuszczam mu wszelkie winy.
To jaka byłaby to bomba marketingowa i dźwignia dla całej drużyny...
Za marzenia się nie płaci. A brakuje nam gwiazdy, w pewnym momencie mieliśmy ich kilka, a obecnie wyłączając schodzącego już i tak ze sceny Lewego, to nie ma nikogo.

0

@FcPortoFan1999 szczególnie Bayern :P

1

No to niech skończy na trzecim, mam nadzieję że tak się stanie.

1

@QQL5 dokładnie tak :D

0

@QQL5 muchy zwykle ciągnie do g... :P

0

@tbas wybacz, chodziło mi o Flicka :D zaćmienie normalnie... Musiałem do tego wrócić i wyjaśnić

0

@tbas nie wiedziałem nawet.. dzięki za info, w tym tygodniu byłem całkiem wyjęty

0

Małym marzeniem Nagelsmann. Jeżeli się nie uda to już wolę testowac Marqueza.
Miał krótki epizod po pierwszym meczu z PSG, gdzie zaczynałem wierzyć, że Xavi jakoś to poukładał, no ale się myliłem.

0

@Gaucho dokładnie, ale tylko wtedy. Drugi raz z rzędu daje bardzo ważne liczby.
Tylko puścić przy naprawdę dobrej ofercie.

1

Piękna piłka od Kroosa

1

@Lanosss zazdroszczę, dopiero zaczynałem kibicować Barcy, jak się Ronnie pojawił :D

6

Klasyfikacja strzelców LL: 19, 17, 17, 16, 16 - pierwsza piątka.

I Człowiek sobie nagle uzmysławia jakie chore liczby wykręcali Leo z CR w swoich najlepszych sezonach. Niesamowita przepaść.

1

@Edgemoon nie był lepszy, gorszy drybling, szybkość. Yamal jest dużo bardziej kompletny. I będzie jeszcze lepszy, ale Fati miał właśnie łatwość w zdobywaniu bramek

0

@Faro Dla mnie nie mial dobrego poczatku, zalezy czego sie od niego wymagało, ale od początku, mimo otrzymywania szans, raczej ich nie wykorzystywał najlepiej. No ale moze nie jest stworzony do gry w lidze angielskiej.

0

@Faro A to tego nie słyszałem co piszesz. Jednak jeżeli by tak było, to raczej by w Brighton tym bardziej błyszczał na tle, mimo wszystko, słabszych kolegów.
A tu zonk. Bo sam byłem przekonany, że się odbuduje przy trenerze, który lubi młodych i który sam naciskał na transfer Ansu.

0

@Faro No tylko obecnie nawet tego nie ma :(

2

Barca: Słuchamy.
Potencjalny nabywca: 10 mln
Barca: Za dużo, może jednak nam się przyda jako 10ty pomocnik.

Tak to będzie wyglądać

1

@Faro Mi się wydaje jednak, że po prostu nie przekonał Xaviego i nie wywalczył miejsca. Jakby grał w Brighton dużo i był ważnym ogniwem, to popierałbym taką tezę, ale tu widzę problem w zawodniku.
Za Xaviego sporo graczy zadebiutowało i wywalczyło miejsce w pierwszym zespole. A Fati po kontuzji jest już kompletnie innym zawodnikiem, niestety. Za szybko dali mu chory kontrakt, teraz za to będziemy płacić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?