0

@kuz widzę że masz porównanie :D
Nawet tego nie spróbowałem nigdy

1

@clyde akurat on był w porzadku, a bramkarsko, z tej listy i nie tylko, to raczej wyższa półka. Zdecydowanie kilka klas lepszy od Peni. Brać go i niech już broni z Getafe :p

1

Ależ szkoda teraz tego meczu z Monaco, dzisiaj już Eric zupełnie inaczej wyglądał, oby było już tylko lepiej i be z kontuzji.
Casado mi imponuje, świetnie się go ogląda.
Niech już wracają wszyscy do zdrowia

1

@Gibbon_FCB jednocześnie my mogliśmy też strzelić 3-4 więcej :p

3

Trzeba przyznać że doskonały mecz dla postronnego widza. Doskonale to się ogląda.

0

Albo zagramy Casado-Garcia i wyżej Pedri, albo, co bardziej jest prawdopodobne, spo zagra Rapha, za nim Casado Pedri, a na lewym Pau lub Ferran.

1

@bartekvisca
To coś w stylu:
- jak nie zmieni słów to stąd wypie....alam
- a co powiedział?
- żebym wypier....lał

:D

0

@4Fabregas4 No ten czas oczekiwania jest chory, to prawda, czlowiek albo sie sam wyleczy do tego czasu, albo juz nie bedzie kogo operowac...

10

Aktualizacja 15:17 (gdyby operacja była na NFZ): okazało się, że lekarz pomylił nogę.

2

@TowarEK Kimmich może spokojnie grać na świetnym poziomie przez 4 lata, jest w doskonałym wieku dla pilkarza.
Tah jako środkowy obrońca tym bardziej. Szczególnie pod okiem Flicka. Do tego Nico i nic nam więcej nie trzeba, ale musiałby odejść Andreas/Ronald, DeJong. Plus reszta niepotrzebnych graczy, jak Lenglet.
Ale jest na to szansa :)

6

Jeżeli Flick to zrobić, to będzie to nieocenione. Jak Fati wróci do formy, pewności siebie sprzed kontuzji to będzie to ogromne wzmocnienie, na które nikt nie liczył.
Można gdybać, ale nadzieję też trzeba mieć.
A to że w Brighton mu nie wyszło to jakoś nie jest to dla mnie żaden wyznacznik.

0

@tristan87 jest na tak dobrej drodze, że jedynie podwójna ciągła go zatrzymie.

0

@LatajacyHolender nie zgodzę się, ale każdy ma swoją opinię. Dla mnie przypomina właśnie Gennara. On jest dużo lepszy technicznie i potrafi się wystrzegać głupich fauli, musi nad tym jeszcze popracować. Vidal był momentami jak rzeźnik, Gavi jest zdecydowanie innym piłkarzem.
Zobaczymy co trener wymyśli, może kiedyś któryś z nas przyzna drugiemu rację :)

0

@LatajacyHolender pamiętasz Gattuso? Gavi ma Narazie gorąca głowę, w tym rola Flicka by go oduczyć niepotrzebnego ryzyka. Dla mnie zdecydowanie trzeba go przetestować w roli DMa.

0

Trochę Betis na własne życzenie. Oglądałem drugą połowę, to mieli dwie czy trzy sytuację, gdzie mogli spokojnie coś więcej wycisnąć, ale pod bramką jakby nie wiedzieli co zrobić i nikt nie chciał wziąć odpowiedzialności na siebie. Brak zdecydowania i tyle.

1

@Kinginiesta tu nie chodzi o demolkę, w każdym z tych 4 meczów pokazaliśmy charakter, dobra a momentami piękna grę i do tego zaangażowanie. Coś czego nie było, już jest. I oby było nieustannie częścią tej Barcy

0

@Gaz też mam takie odczucia, szkoda że Taha Sie nie udało ściągnąć, byłby świetnym transferem, na lata.

0

@Gaz przytulić za niego 40-50mln, nie potrzeba nam go po prostu. Aczkolwiek zobaczyłbym go pod okiem Flicka.
Jakby dali za Araujo 70mln to byś puścił?

16

@FabianekMrozek to była czwarta kolejka :)
Jak Twoje analizy są tak dokładne jak obliczenia w sprawie kolejek, to co się Dziwisz :D

2

@xvcWinterSoldier ale za Guardioli tak właśnie graliśmy. Utarło się głupie przekonanie, że DNA Barcy to klepanie bez sensu. Piłka za Pepa właśnie taka była, szybką na jeden kontakt. Granie piłek prostopadłych, granie za linię obrońców na szybkich skrzydłowych. Tak to właśnie wyglądało jak w ostatnich meczach.
Klepanie bez sensu po obwodzie, wolno, bez wychodzenia na pozycję nie ma nic wspólnego z DNA Barcy, my raczej wtedy sięgaliśmy dna Barcy :P

2

@tristan87 dożywocie. Kto wsiada mając 1.5promila doskonale wie że nie powinien tego robić. Mam nadzieję że wreszcie zaostrza te przepisy.

0

@prokofiew ja właśnie nie rozumiem, jak 90% użytkowników tutaj mogło chcieć sorz dać zawodnika co nam takie liczby, sprzedać to by trzeba było Ferrana. On niczym mnie od dwóch lat nie przekonuje.
Ciekaw jestem co Flick zrobić z Ansu, czy uda mu się naszego młodego przywrócić do formy. Jak tak, to lewe skrzydło byłoby obsadzone.

0

@Azi on się już przygotowywał miesiącami, jakbyś miał dużo wolnego czasu i najlepszych nauczycieli/native spekaakerow to byś się nawet japońskiego szybko nauczył :P

5

Mnie najbardziej cieszy, że już widać że głowa mu dojeżdża i nie ma problemu z presją. Świetnie to wygląda.

1

@Azi Flick zasuwa już po hiszpańsku, w ogóle mi się mega podoba jak pomimo wyniku ma wskazówki ciągle do zawodników. Ciągle chce poprawy, jak Pro za swoich czasów tutaj... Serducho się raduje

0

@juarez widzę że korekta działa :D

0

@Encore mówię to odkąd przyszedł i zobaczyłem jak gra, że mi gość strasznie naszego Pedritoooo przypomina, Pedro tak samo grał, dryblingu dobrego nie miał ale nadrabiał to wszystkim innym i był w tym swietny

3

@Comentateiro nie miałbym nic do Torresa gdyby grał jak Raphinha czyli grał na 120% i zostawiał serducho na boisku. Ale on absolutnie nic nie daje poza możliwością do zagrania do niego piłki...

Chętnie zobaczę Olmo na lewej, Rapha środek i Pau na prawej

0

@Lucho_Juchacho no, cały czas jest produkcja :D
Aż się micha cieszy, troszkę "cieszy" obecna sytuacja bo wręcz wymaga patrzenie na własną fabrykę :)

0

Yamal niech odpocznie. Valladolid będzie bronić, to wejdzie na zmęczonego rywala w 60min i będzie git. Reszta jest ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?