Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri.... Ja cię kręcę
0
@Stasiu84 dopiero będzie do odbioru... Hm, właśnie czytałem sporo opinii do tego modelu i same pozytywne sąz wysoka też ma ocenę, a na co są reklamacje?
0
Ma ktoś tv Hisense i poleca? Właśnie kupiłem, choć szedłem do sklepu z innym pomysłem, ale jak zobaczyłem jakość obrazu i szybkość działania to się zdecydowałem i tak teraz myślę czy dobrze :P jakieś opinie?
0
@Lukasz999 do Arabów mógłby pójść na większa kasę...
0
@as25cule nie odbierają, to samo robili jak graliśmy w lidze z Realem, tyle że w drugą stronę. Jest Var i korzystają
1
Po sezonie przychodzi Tah, tu Araujo ma wciąż szansę na kolejne puchary w tym sezonie więc niech zostanie do końca sezonu w obliczu kontuzji Inigo.
Jak nie zmieni zdania po sezonie to sprzedadza go spokojnie za 35+ mln.
Będzie wilk syty i owca cała i po problemie. Ale nie rozumiem za bardzo jak można chcieć odejść z Barcy do Juve - np. do Live, Bayernu, MC czy Interu bym zrozumiał.
0
@Nieznajomy ta... jak widze, gdy wchodzi i truchta sobie powoli przy kontrach rywali to mnie cos zalewa. Jak Gavi wejdzie to niewazne czy na ostatnie 5 minut czy od poczatku meczu, biega jak hart.
1
@Kitek1640 no.... Choćby ja :D
1
Araujo... Każdy chce by został, kibice go uwielbiają, gość zostawia serce na boisku. Kapitan.
Po drugiej stronie barykady jest FdJ lub Ferran, absolutne przeciwienstwo, to uporczywie trzymają się klubu...
0
Mi tam się podobał jego poziom sędziowania wczoraj. Jedynie Cama powinien wylecieć z boiska za drugą żółtą, a tak to wysoki poziom bez faworyzowania którejś z drużyn.
Var jest od tego by się włączyć w takich sytuacjach, więc dobrze że puszczał grę.
Faulu na Gavim sam nie byłem pewien oglądając powtórki z źle perspektywy, bo Gavi dość teatralnie upadał.
1
Ferran, DeJong, łącznie za nich dostać 60mln to byłoby złoto... I to na Nico, Bernal wróci. I ewentualnie znalezc fundusze na kogoś do ataku jeszcze.
3
Skuteczność wróciła na Real :P
0
@Arcybiskup no i widać poprawę :P
0
Ja chce Nico. Jak wszedl to rozruszał cały atak Bilbao. Miec na jednym Laminka a na drugim Nico bedzie oznaczac wielki wachlarz rozwiązań . Dodatkowo jest chemia miedzy nimi, a to jest bardzo istotne w piłce.
0
Zastanawia mnie co na treningu robi Torre że szansy nie dostaje, ja mam wrażenie że gsoc ma doskonały przegląd pola na SPO a wychodzi Gavi. Taki mecz byłby idealny, tyle miejsca jest z przodu...
6
Dalej uważam, że skuteczność decyduje w ostatnich miesiącach a raczej jej brak. Sierpień, wrzesień i październik wszystko wchodziło, później się całkiem zacięło i przez to punkty tracimy. Nie wykorzystujemy naszych setek, a jak tego nie robimy to przeciwnik wierzy w siebie i nas zaczyna punktować.
0
@MesQueUnClub96 pewnie z placków.
0
@626 błąd sędziego, jakby inaczej się tamten mecz potoczył to kto wie jakby resztą wyglądała. Gdybać można, sport jest tak nieprzewidywalny...
Chociaż z drugiej strony, na końcu i tak Real zwykle wygrywa :P
0
@JordiAlbion no nie ma, jest za to pełno debili, którzy również zabijają w ten sposób, czyli swojego rodzaju zamach robią na życie innych ludzi.
0
@Kondziubarca przynajmniej gramy super. Oczy nie krwawią od oglądania i szczerze wolę to.
Wczorajszego meczu nie mieli prawa przegrać. Trudno, powtarzam to od miesiąca, że nam po prostu siadła skuteczność. Z Leganes, wczoraj, z RS, do tego dziwne decyzję sędziów. Ja nie narzekam, z każdą duża drużyna jesteśmy zdecydowanie lepsi.
1
Mnie jedna rzecz "cieszy". Rapha. W tym meczu z tego co widzę wyjdzie jako 10, czyli w tym ustawieniu graliśmy najlepiej i on był ciągle najjaśniejsza postacią.
w momencie, gdy kontuzjowani gracze wrócili, Rapha zszedł na skrzydło a w jego miejsce wszedł Olmo i gra zaczęła dużo gorzej wyglądać.
0
@KrychaFCB tak jakby u nas nie wjeżdżali.
1
My tu już 3:1 powinniśmy prowadzić, skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność.
Początek sezonu i wszystko nam wchodziło i grało się łatwiej. Teraz nic nie wchodzi. A przeciwnik nabiera odwagi i pewności.
1
Najlepiej w sezonie graliśmy jak Rapha był na 10 za Lewym. Może tak spróbować znów
11
Zauważyłem że Pena najlepiej broni jak finalnie się okazuje że był spalony/faul :P
14
Brakuje ryzyka z drugiej linii, tyle razy się urywał Rapha i Olmo i nic :(
1
Lamine jest niebywały. To będzie gol.
2
Jak ktoś taki jak Torres do nas mógł trafić.
Na de Jonga sam się nabrałem.
1
Czemu Yamal już sam nie poszedł, w ogóle Ferrana jakby mu zabrał ta piłkę :/
2
Ależ cudna akcja, ale przyspieszenie