Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Pedri MVP. Statystyk nie ma, ale bez niego Barcy nie widzę obecnie. Bezbłędny, maestro.
0
Z jednej strony nie mogę się doczekac meczu wiedzac że Real wczoraj zgubil punkty, a z drugiej mam same zle wspomnienia z porą 12-14 w niedzielę. O takich godzinach czesto tracilismy głupio punkty :P
0
Pewnie Flick robi właśnie telekonferencje z wszystkimi graczami :D
1
@Joe_Barbaro uwielbiam galaretę :D ale bez jajka, marcheweczka, groszek, dobrze doprawiona... Pychotka
3
@yoli mi się on zawsze mega podobał, dużo bardziej niż taki FdJ. Wolałbym sto razy dawać szansę graczom ze szkółki niż sprowadzać wątpliwe gwiazdy za dziesiątki mln euro.
2
@Lewangoooolsky czyli z każdym z tej 4 możemy na ten moment zagrać choć niemal pewnością można stwierdzić że PSG przejdzie dalej.
Z drugiej pary raczej Benfics, choć wolałbym rewanż na Monaco, nie chce na PSG trafić.
3
@Coutinho007 A co ma Jude do tego? Koleś jest nieziemski, najlepszy transfer Realu ostatnich lat. A to że wysoki, to nie jego wina że sie taki urodzil. By wspaniale chodził z Pedrim obok :D
3
Co Wy o pokorze? Akurat Yamal jest pokorny. Widać, że on był myślami przy meczu, że powinni go wygrać. Bo taka prawda, jest ambitny, pracowity i poukładany. Przy jego talencie tylko się cieszyć, że w wieku 17 lat jest tak dojrzałym piłkarzem.
Oby tylko kontuzje go omijały.
14
Po tak dobrym meczu Fermina, chętnie bym go zobaczył w drugim meczu pod rząd na ŚPO z jego ciągiem na bramkę. Za plecami Casado i Pedri.
Ale pewnie będzie tu rotacja.
5
Tak ładnie gramy w tym sezonie że nie mogę przeboleć roztrwonienie takiej przewagi w LL i że musimy patrzeć na plecy Białych...
0
Za niego mozemy dobra kase dosta, a przyszedl za darmo.
W obliczu przyjscia Taha oraz podpisu nowego kontraktu przez Ronalda, jest to swietna okazja do zarobienia duzych pieniedzy. Wiec... Niech idzie, ofert mu nie braknie. Bardzo go lubie, ale obrone mamy dobra, a na DP on sobie jednak nie radził.
6
Ależ mi szkoda położenia Valencii. Taki klub... Oby się utrzymali.
A my dzisiaj cudnie gramy.
0
Co to za arbiter, dawno nie widziałem tak dobrego sędziowania i pewności siebie w LL.
0
9 bramek nieźle :D Zarabiscie, ale to powinno dać kopa mentalnego chlopakom
0
Rapha mógł przyjąć w pierwszej a teraz Kounde. Dlatego przegrywamy mecze.
0
Ludzie co Wy macie do Wojtka, na tej stronie zawsze to samo jest, jak lawina- ktoś zrzuci kamyczek i nagle jeden kozioł ofiarny.
Dla mnie zawalił Balde bo spojrzal na Szczęsnego a mimo to nie odpuścił i zdjął z nogi Wojtkowi, który zagrałby lage w przód. Może nawet na Robercika.
O karnym nie wspomnę, bo to kpina. Gość kopnął w górę piłkę i przeskoczył nad Wojtkiem.
7
Dalej myślę o tym karnym i zastanawiam się za co był podyktowany
0
Ależ mecz błędów
0
Ej za co karny?? Serio
0
Kurde, z Inigo jakoś dużo spokojniej z tyłu było... Może czasu więcej Ronald potrzebuje
0
@esem91 araujo spalił
1
@Marcelinho99 jaka mentalność? Tam nie ma hiszpańskich sędziów w naszych meczach, więc luz. Nikt nas nie będzie j... Na punkty :)
0
@peetwithbarca ale Getafe bardziej zamknięte nekstety
0
No i zamiast 2:0 po setce Raphy, to mamy 1:1. Taka ta piłka jest przewrotna.
Czuje że i tak wciśniemy jeszcze jedna
6
I znów skuteczność. Tu powinno być 3:1. My super gramy w tym sezonie, naprawdę to samo był listopad i grudzień ale nasza skuteczność leżała wtedy. Dzisiaj znów skuteczność słaba. Z Betisem wszystko wchodziło, z Realem też.
0
No szkoda, dużo trudniejsza strzelił z Realem a tu wystarczyło dołożyć dobrze główke i skontrować piłkę :(
0
Jak dobrze że się udało strzelić te bramkę, inaczej byłoby jeszcze gorzej
1
@DiSBlaDE zabrakło spójnika "i" :P dzięki za czujność!
0
Blade wymiata dzisiaj ostatnio
5
Dla mnie Pedri, nasza reinkarnacja Don Andresa, nie musi mieć wcale liczb. To jak on zaczyna już rozgrywać to jest coś pięknego.