Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx obydwaj nam wygrali majstra w zeszłym sezonie:D
0
@Sulimo nie lubię tej przeglądarki :(
5
Droga Moderacjo, rozumiem, że reklamy są potrzebne, bo chcecie zarabiać, ale zapanujcie nad nimi, by reklama nie była ważniejsza od komentowania artykułów.
Przy dodawaniu komentarza, Ciągle mi gaśnie klawiatura, bo pojawia się reklama przez co ciężko skomentować artykuł. Na La Rambli tego problemu nie ma.
0
Jak ten gość łysy wolno teraz wracał... Ja pierdziele ktonwpadl na pomysł by brać Romeu
1
Klopp lub Pep z naszej drużyny by potwora zrobił... Nie wiem po co to ciągnąć i marnować potencjał
0
Tu narazie Xavi nawet powiedzieć nie może że byliśmy lepsi :P
0
Tu naprawdę taktyka przed meczem była: macie piłkę chłopaki, popykajcie sobie trochę, radość ma być
3
Ej oni grają jak my na orliku, każdy po swojemu, ni ładu ni składu, ciul coś wyjdzie
0
Ferran kolejny co podać nie umie
3
Tam Lewy powinien stać piłka była świetna
0
@DawidekFCB nieprawda, Xavi chciał innych zawodników na DM a dostał tego.
1
No i co ma Xavi zrobić skoro goście przyjac piłki nie potrafią... Taki człowiek jak Oriol nigdy, ale to nigdy nie powinien pojawić się w Barcy, ewentualnie jedynie na przedmieściach jako turysta.
0
@FcPortoFan1999 wiem właśnie, z tym że to jest napastnik, który żyje z podań. Typowy lis, potrzebuje wsparcia.
Choć też mi bardzo przypomina Luisa momentami - oczywiście zachowując proporcje.
0
@FcPortoFan1999 ja to się obawiam tego Endricka jak już przejdzie do Realu. Jak byłem spokojny o Neymara tak i tu zdaje mi się że będzie wielkim wypałem
0
Mam nadzieję na Kopenhagę. Po prostu najsłabszy przeciwnik a Barca musi zajsc jak najdalej. Za dwa, trzy lata nikt nie będzie pamiętał tych losowan, będzie się tylko pamiętać finalistów LM a my potrzebujemy sukcesów i kasy. Oby Kopenhaga na nas czekała.
0
Czytać się nie da niektórych komentarzy. Każdy uważa, że przeciwnik nie gra. Gramy z drużyną która jest przed nami, mamy sporo sytuacji, powinniśmy tu strzelić już 3 bramki. A wy narzekacie bo nie prowadzimy. W piłce nie zawsze wchodzi wszystko.
Jest dobrze. Przegramy to trudno.
0
@JordiAlbion każdy kradl i kradnie jak się dostanie do władzy, ale to co PiS robił przez ostatnie 4 lata to już się w głowie nie mieści, przynajmniej mi. Grunty, Orlen, cały Obajtek, lasy państwowe. Ktoś powinien za to pójść siedzieć.
7
Świetny skład. Najlepszy możliwy. Chciałbym by Kounde się przestawił na PO w głowie, bo fajnie tam wygląda i nieraz mógłby tam grać. dobrze się rozumie z Rapha, dobrze wygląda ich współpraca.
1
@Aragorn33 szkoda słów na to. Mam nadzieję że kogokolwiek uda się rozliczyć za to złodziejstwo, które uprawiali przez tyle lat
0
@Comentateiro ma doskonały skład. Świetne skrzydła, napad, bardzo dobry środek pola.
0
@norbi77 iniesta pełno takich piłek zagrywał i obrona przeciwnika nie mogła tego nigdy wychwycić, trzeba docenić doskonale zagranie a nie wyzywać od jełopów.
0
@J4no a to wcześniej nie działały? Nagle rozkaz dostały: działajcie!
Ciekawe, ciekawe, nie powiem. Medycyna jest niesamowicie zaawansowana już, pewnie ktoś kliknąl przycisk "start" i microchipy zaczynają działać!
Ciul tam, że Covid należy do korona wirusów które bardzo potrafią uszkodzić serce, gdy są nieleczone (nieprzelezane), podobnie jak grypa. Tylko grypę ludzie znają i wiedza, że należy odpuścić.
0
@ranger3120 dlatego napisałem w ważnych meczach, Fermin też daje radę także rotację muszą być i będą, byleby zdrowa trójka była
0
Mi tam się wczoraj bardzo podobał Lewy, sytuacji nie wykorzystał, ale wreszcie chłop stał w polu karnym a nie brał się za rozgrywanie i od razu mial kilka świetnych okazji.
Taki napadzior nie zapomina jak się strzela, tylko pierwszy mecz od tygodni, gdzie grał jako napastnik :P
De Jong w tym sezonie to profesor, dlatego że przy nim Pedri i Gundo grają dużo lepiej. Jak nikt z nich już nie wypadnie w ważnych meczach to powinno być całkiem dobrze w tym sezonie. Na taką frez jak wczoraj aż chciało się patrzyć. Szybka, kombinacyjna gra, gdzie zabrakło szczęścia - jakby wszystko wpadło to byłaby manita z AM.
0
Zero ładu i składu te ostatnie 15 minut. Odkąd zeszło dwóch kreatywnych gości to się nic nie dzieje
2
Ależ Felix bramki potrzebuje, widać po nim
1
Mnie najbardziej boli że nie gramy na jeden kontakt, gdzie to od zawsze był nasz symbol. To napędza każdą akcję, a tu brak. Nawet jak jest szansa.
0
Lewy super dzisiaj gra
0
Super wreszcie piłka Pedriego
1
@Bartek22 Gundo doskonale ogarnia pozycję DM, szczególnie w drużynie głównie atakującej i posiadającej piłkę.
Uważam że Rapha, Felix, do rotacji z Ferranem i naszym młodzikiem pod okiem świetnego trenera mogliby wejść na znacznie wyższy poziom. Nie mamy bardzo słabych punktów w drużynie.