Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale powinni zrobić w mediach szum, to jest niepojęte po co im var skoro tam są tak niedouczeni ludzie
3
Prz ciez to jest zlodziejstwo
3
Kradzież. Po prostu kradzież.
0
@norbi77 mi ale piłkę którą powinien zamienić na bramkę. Właśnie napastnik powinien takie coś wykorzystać.
0
Szansa że Wygramy to, Granada zaczyna zostawiać celoraz wincyj miejsca najgorsze jedynie że nie ma kim z ławki straszyć :/
1
Felix świetnie gra, w ogóle mi się podoba nasza gra dzisiaj, tylko błędy raz kolejny na własne życzenie ...
0
Dobrze że jest przerwa na repke. Neihc już wróci De jong i pedri. Z przodu też się Rapha przyda bo Lamine jest za młody by grać w każdym meczu.
Dopiero początek sezonu, najważniejsze by odzyskać formę.
1
@D44H a.moze to Real będzie świetnie grał?
3
@KamQiX to jest właśnie chory fanatyzm i dialog nienawiści, na który często się nie zwraca uwagi. Mowa nienawiści jest okropnym narzędziem w rękach inteligentnych ludzi...
0
@MOLESTA no wczoraj ogólnie na tle reszty, to wydaje się że super grał. Pierwszy raz od dawna cieszę się na przerwę na kadrę, żeby u nas wrócili inni do składu (oczywiście byle bez kontuzji). Nasza kawka biednie wygląda obecnie...
0
@Firestone w sumie racja, ale pierwszy mecz w tym sezonie że aż tak źle wyglądał, jak piąte koło
1
@tbas no też na to liczę, fajnie jakby pograł u nas z 3 sezony na dobrym poziomie. Gavi myślę też się dużo uczy od niego i De Jonga.
Ciekawi mnie jak Pedri będzie wyglądał po kontuzji.
0
Jak oceniacie do dzisiaj Gundogana? Podoba Wam się jego gra? Mi tak, ale we współpracy z De Jongiem.
Chciałbym szczerze zobaczyć go na DM we współpracy z De Jongiem i Pedrim lub Gavim. Bez De Jonga nie pokazuje atutów, w City wymiatał bo miał obok De Bruyne i Rodriego. Tutaj też potrzebuje mieć doskonałych pomocników, aby pokazywał swoje walory. Ale to moja opinia.
1
@Kinginiesta najlepsze będzie jak dostanie do szkolenia skrzaty
Po przegranym meczu Kubuś z prądem, na rozluznienie atmosfery :D
2
Ta kontra szła jakby w zwolnionym tempie :D
0
Zszedł Romeu i gry ni mo
3
Zdecydowanie najgorszy nasz mecz w tym sezonie, całkowicie słaby
1
Ja tylko przypomnę, że nasz kapitano chciałby podnieść puchar LM :p
1
Celowo była ta cała akcja, żeby można było niepostrzeżenie wprowadzić Alonso do gry :D
2
Przynajmniej emocje są, o stylu nikt za miesiąc pamiętał nie będzie trzeba wygrać i tyle, karawana jedzie dalej
3
Wejdzie wreszcie Fermin za Romeu czy nie??
1
Koundziaczek !!!
0
Porto spuchło zaraz będzie 0:3
3
Za co ta żółta? Hahahaha bez jaj
2
Fermin wskakuj za Romeu bo nie jego dzień
0
@agaFCB była, początek sezonu, gdy miał wszystkich zdrowych. Będzie bajka jak wrócą, będzie dobrze :D
0
Porto wyszło jak spuszczone psy, już sił pod koniec nie mieli. Wygrywamy. Po co narzekać?
Niech z każdej topowej drużyny wyjmą dwóch głównych graczy środka pola i kogos z ataku i niech grają... weszliśmy super w sezon, mając pełen skład. Nagle wypadają główni architekci a i tak wygrywamy i lecimy do przodu. Minie ten najgorszy czas i będzie bajka :)
1
@JohnDeere też tego nie rozumiem. Mi się podoba jak grany przy absencjwch najważniejszych zawodników.
0
@Domin7777 Pedri już trenuje na szczęście, liczę że wróci po przerwie a fe jong nie wiem dokładnie pewnie jeszcze kilka tyg
1
Ostatnie 5 minut porto się zmęczyło inna nich siedliśmy i to wystarczyło.
Przeczekać okres aż wróci Pedri, Jong i Rapha i będzie dobrze byle bez kontuzji kolejnych