0

Ale powinni zrobić w mediach szum, to jest niepojęte po co im var skoro tam są tak niedouczeni ludzie

3

Prz ciez to jest zlodziejstwo

3

Kradzież. Po prostu kradzież.

0

@norbi77 mi ale piłkę którą powinien zamienić na bramkę. Właśnie napastnik powinien takie coś wykorzystać.

0

Szansa że Wygramy to, Granada zaczyna zostawiać celoraz wincyj miejsca najgorsze jedynie że nie ma kim z ławki straszyć :/

1

Felix świetnie gra, w ogóle mi się podoba nasza gra dzisiaj, tylko błędy raz kolejny na własne życzenie ...

0

Dobrze że jest przerwa na repke. Neihc już wróci De jong i pedri. Z przodu też się Rapha przyda bo Lamine jest za młody by grać w każdym meczu.
Dopiero początek sezonu, najważniejsze by odzyskać formę.

1

@D44H a.moze to Real będzie świetnie grał?

3

@KamQiX to jest właśnie chory fanatyzm i dialog nienawiści, na który często się nie zwraca uwagi. Mowa nienawiści jest okropnym narzędziem w rękach inteligentnych ludzi...

0

@MOLESTA no wczoraj ogólnie na tle reszty, to wydaje się że super grał. Pierwszy raz od dawna cieszę się na przerwę na kadrę, żeby u nas wrócili inni do składu (oczywiście byle bez kontuzji). Nasza kawka biednie wygląda obecnie...

0

@Firestone w sumie racja, ale pierwszy mecz w tym sezonie że aż tak źle wyglądał, jak piąte koło

1

@tbas no też na to liczę, fajnie jakby pograł u nas z 3 sezony na dobrym poziomie. Gavi myślę też się dużo uczy od niego i De Jonga.
Ciekawi mnie jak Pedri będzie wyglądał po kontuzji.

0

Jak oceniacie do dzisiaj Gundogana? Podoba Wam się jego gra? Mi tak, ale we współpracy z De Jongiem.

Chciałbym szczerze zobaczyć go na DM we współpracy z De Jongiem i Pedrim lub Gavim. Bez De Jonga nie pokazuje atutów, w City wymiatał bo miał obok De Bruyne i Rodriego. Tutaj też potrzebuje mieć doskonałych pomocników, aby pokazywał swoje walory. Ale to moja opinia.

1

@Kinginiesta najlepsze będzie jak dostanie do szkolenia skrzaty

Po przegranym meczu Kubuś z prądem, na rozluznienie atmosfery :D

2

Ta kontra szła jakby w zwolnionym tempie :D

0

Zszedł Romeu i gry ni mo

3

Zdecydowanie najgorszy nasz mecz w tym sezonie, całkowicie słaby

1

Ja tylko przypomnę, że nasz kapitano chciałby podnieść puchar LM :p

1

Celowo była ta cała akcja, żeby można było niepostrzeżenie wprowadzić Alonso do gry :D

2

Przynajmniej emocje są, o stylu nikt za miesiąc pamiętał nie będzie trzeba wygrać i tyle, karawana jedzie dalej

3

Wejdzie wreszcie Fermin za Romeu czy nie??

1

Koundziaczek !!!

0

Porto spuchło zaraz będzie 0:3

3

Za co ta żółta? Hahahaha bez jaj

2

Fermin wskakuj za Romeu bo nie jego dzień

0

@agaFCB była, początek sezonu, gdy miał wszystkich zdrowych. Będzie bajka jak wrócą, będzie dobrze :D

0

Porto wyszło jak spuszczone psy, już sił pod koniec nie mieli. Wygrywamy. Po co narzekać?
Niech z każdej topowej drużyny wyjmą dwóch głównych graczy środka pola i kogos z ataku i niech grają... weszliśmy super w sezon, mając pełen skład. Nagle wypadają główni architekci a i tak wygrywamy i lecimy do przodu. Minie ten najgorszy czas i będzie bajka :)

1

@JohnDeere też tego nie rozumiem. Mi się podoba jak grany przy absencjwch najważniejszych zawodników.

0

@Domin7777 Pedri już trenuje na szczęście, liczę że wróci po przerwie a fe jong nie wiem dokładnie pewnie jeszcze kilka tyg

1

Ostatnie 5 minut porto się zmęczyło inna nich siedliśmy i to wystarczyło.
Przeczekać okres aż wróci Pedri, Jong i Rapha i będzie dobrze byle bez kontuzji kolejnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?