0

@mkord boli, że Wojtyła okazał się podłym kłamcą?

8

@pt9 dziewczyna jest w ciąży, nic nie zrobisz :P

0

@mkord nie obchodzi mnie kanonizacja. Dla mnie osoba kryjąca latami pedofilię ma tyle ze świętym wspólnego co Dziwisz z głodem

0

@BarcaInfo dokładnie, to jest chore i uważam, że Laporta powinien podjąć decyzję już teraz.
Cenie Koemana za zrobienie czystki i wprowadzenie młodych jednak to wszystko. Warsztat trenerski mega słaby i nic nie wniósł do naszej gry.
Do tego ta szopka.... Większość znanych piłkarskich legend na starość "glupieje"...

0

@pele1282 z jakiej racji "św"?

0

@masq to ironia? Pytam, bo nie znam go w ogóle.
Ciekawe jakie nazwisko się przewija jako zastępca? Może Xavi?

22

Jaki Roberto na lewej? Oni powariowali... Balde wciąga go nosem... Ta motoryka, luz, szybkie myslenie.
Chce obejrzec z Granada sklad, jaki konczyl mecz z Bayernem z Gavim, Cou, Demirem i Balde w podstawie. WOle zobaczyc zaangazowanie i zostawienie serca na boisku od człapania Busquetsa i "umiem tylko do tyłu" Roberto :/

0

@Survier oj tak, już za Martino go chciałem :(

2

@4drian0 on i tak by się cieszył że o nim mówią. :P

0

@Momals11 ale co, teraz? Pewnie Real oglądaja :P

1

@Riverand klopp :P sorki

0

@FCMichalo ale ma jakiś niezły warsztat trenerski i doświadczenie

1

Wszystkie dobre drużyny trenuje top trener: Tuchel, Kłopot, Nagelsmann, Pro, Ancelotti. A u nas Koeman :(

1

@gumaz pokazuje mecze z Koemanem i i tłumacze, że tak grać nie wolno

0

@BartqRKO Nie no jasne, ale on musi teraz już tego próbować, on to widzi ale się wstrzymuje. Nie wiadomo czemu :(

0

Waszym zdaniem też Pedri pewien czas temu jakby się zatrzymał w dalszym rozwoju? Oczywiście, to co robi bardzo mi się podoba, jednak on musi pójść krok dalej. Aż nazbyt było to widoczne wczoraj, a mianowicie było kilka sytuacji, w których mógł i powinien próbować zagrań w uliczkę lub na wolne pole. Miał okazję do kilku penetrujących zagrań, szczególnie przy kontrach w pierwszej połowie a nie posłał chyba ani jednego takiego zagrania.

Przeraża mnie postawa Koemana, bo o ile w zeszłym sezonie i początku tego robił czystkę i wprowadzał młodych, za co jestem mu mega wdzięczny, tak poza tym on kompletnie nic nie daje. Nic! Zero pomysłu, zero taktyki... Straszne to jest na tym poziomie. Bayern wygrywał 2:0 a Nagelsmann przy linii bocznej skakał i podpowiadał, w tym samym czasie ujęcie na Ronalda a ten siedzi głęboko w fotelu i duma...

3

Mi się podobała zmiana obrazu gry gdy zeszli wolny Busi, "nie umiem podać do przodu" Roberto i "nie wiem co tu robię" Alba. Nagle się pojawiła gra na jeden kontakt, dryblingi, coś się zaczęło z przodu dziać... My na początku pierwszej połowy, zamiast ruszyć do roessingu i ataku, to czekaliśmy jakbyśmy wygrywali ten mecz ..

0

@tbas z Infantila :P

1

Naprawdę się cieszę że Koeman odświeżył i wyczyścił szatnie ale teraz czas na jakiegoś Trenera, w zeszłym sezonie go broniłem ale to jest przesada. On nawet nie daje wskazówek tylko siedzi... nagelsmann przy takim wyniku cały czas się drze przy linii...

0

@sebo939 dla mnie to kwestia trenera, gramy piłkarzami którym się nie chce grać jak Bus, Rob, Alba

0

Mam dosyć tego Busquetsa Roberto, oni wszystko tak zwał iaja i zagrywają do tyłu dramat

0

@barteq tego od napastnika się wymaga? Widzisz jak on się wolno rusza? :o jakby sił nie mial

2

Jaki ten Luuk jest daremny ... Oby Aguero lub Dembele szybko wrócili

3

@kejdzi ależ to było jasne że jest jeden wielki kryzys. Ludzie na tej stronie nie rozumieją w większości tragicznej sytuacji w jakiej się FCB znalazła przez patałachów z poprzedniego zarządu.

Większośćy mówiła, by Leo zatrzymać - to było ekonomicznie nierealne. Albo zawodnik i bankructwo, albo odchodzi grajek Messi (myślę że Griezmann również miał odejść, by ratować klub) albo zostają obydwaj, cieszymy się z gry Leo i za rok - upadłość. Dla mnie nie było innego wyjścia. Jestem kibicem klubu a nie zawodnika (nawet jeśli to nasz Leos).

0

@Timishiru1337 kupiłem niedawno Xiaomi redmi note 10 pro, może troszkę ponad budżet, ale dla mnie najlepszy fon jaki miałem. A trochę ich już przerobiłem. Tak szybkiego i intuicyjnego ntelefonu nie miałem nigdy. Doskonały wybór i się nie zawiodłem. Do tego tak się niesamowicie szybko ładuje.

0

@Kidd Decydowanie nieprawda. Świetnie rozbudowali trylogię. Po pierwszej części mogli obrać jadą że ścieżek a podążyli właściwą

0

@klopx to współczuję zrozumienia trylogii. Doskonały zwiastun. Piękny filnsie szykuje

1

Ciężka sytuacja Hiszpanów, jako narodu. Wyobrażam sobie za na LM z najmocniejszm rywalem ceny biletów są całkiem drogie.
Dodatkowo, wyobrażenie o słabym seOznie. Wydaje mi się, że chcąc nie chcąc, kibicuje się zwycięskim projektom o drużynom. Gdyby Barca wygrała mecz z Bayernem to automatycznie, z psychologicznego punktu widzei, znaczna większość kibiców uwierzy w zespół, co z kolei sprawie że na stadionach zasiądzie wie ej kibiców.

1

@Rust_Cohle masz rację! Ja to jednak głupi jestem... Przecież wielokrotnie też przypadkowo usuwałem różne programy...

7

@kazbychu Z ciekawości, jak można przypadkowo usunąć nessengera z telefonu? :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?