Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord boli, że Wojtyła okazał się podłym kłamcą?
8
@pt9 dziewczyna jest w ciąży, nic nie zrobisz :P
0
@mkord nie obchodzi mnie kanonizacja. Dla mnie osoba kryjąca latami pedofilię ma tyle ze świętym wspólnego co Dziwisz z głodem
0
@BarcaInfo dokładnie, to jest chore i uważam, że Laporta powinien podjąć decyzję już teraz.
Cenie Koemana za zrobienie czystki i wprowadzenie młodych jednak to wszystko. Warsztat trenerski mega słaby i nic nie wniósł do naszej gry.
Do tego ta szopka.... Większość znanych piłkarskich legend na starość "glupieje"...
0
@pele1282 z jakiej racji "św"?
0
@masq to ironia? Pytam, bo nie znam go w ogóle.
Ciekawe jakie nazwisko się przewija jako zastępca? Może Xavi?
22
Jaki Roberto na lewej? Oni powariowali... Balde wciąga go nosem... Ta motoryka, luz, szybkie myslenie.
Chce obejrzec z Granada sklad, jaki konczyl mecz z Bayernem z Gavim, Cou, Demirem i Balde w podstawie. WOle zobaczyc zaangazowanie i zostawienie serca na boisku od człapania Busquetsa i "umiem tylko do tyłu" Roberto :/
0
@Survier oj tak, już za Martino go chciałem :(
2
@4drian0 on i tak by się cieszył że o nim mówią. :P
0
@Momals11 ale co, teraz? Pewnie Real oglądaja :P
1
@Riverand klopp :P sorki
0
@FCMichalo ale ma jakiś niezły warsztat trenerski i doświadczenie
1
Wszystkie dobre drużyny trenuje top trener: Tuchel, Kłopot, Nagelsmann, Pro, Ancelotti. A u nas Koeman :(
1
@gumaz pokazuje mecze z Koemanem i i tłumacze, że tak grać nie wolno
0
@BartqRKO Nie no jasne, ale on musi teraz już tego próbować, on to widzi ale się wstrzymuje. Nie wiadomo czemu :(
0
Waszym zdaniem też Pedri pewien czas temu jakby się zatrzymał w dalszym rozwoju? Oczywiście, to co robi bardzo mi się podoba, jednak on musi pójść krok dalej. Aż nazbyt było to widoczne wczoraj, a mianowicie było kilka sytuacji, w których mógł i powinien próbować zagrań w uliczkę lub na wolne pole. Miał okazję do kilku penetrujących zagrań, szczególnie przy kontrach w pierwszej połowie a nie posłał chyba ani jednego takiego zagrania.
Przeraża mnie postawa Koemana, bo o ile w zeszłym sezonie i początku tego robił czystkę i wprowadzał młodych, za co jestem mu mega wdzięczny, tak poza tym on kompletnie nic nie daje. Nic! Zero pomysłu, zero taktyki... Straszne to jest na tym poziomie. Bayern wygrywał 2:0 a Nagelsmann przy linii bocznej skakał i podpowiadał, w tym samym czasie ujęcie na Ronalda a ten siedzi głęboko w fotelu i duma...
3
Mi się podobała zmiana obrazu gry gdy zeszli wolny Busi, "nie umiem podać do przodu" Roberto i "nie wiem co tu robię" Alba. Nagle się pojawiła gra na jeden kontakt, dryblingi, coś się zaczęło z przodu dziać... My na początku pierwszej połowy, zamiast ruszyć do roessingu i ataku, to czekaliśmy jakbyśmy wygrywali ten mecz ..
0
@tbas z Infantila :P
1
Naprawdę się cieszę że Koeman odświeżył i wyczyścił szatnie ale teraz czas na jakiegoś Trenera, w zeszłym sezonie go broniłem ale to jest przesada. On nawet nie daje wskazówek tylko siedzi... nagelsmann przy takim wyniku cały czas się drze przy linii...
0
@sebo939 dla mnie to kwestia trenera, gramy piłkarzami którym się nie chce grać jak Bus, Rob, Alba
0
Mam dosyć tego Busquetsa Roberto, oni wszystko tak zwał iaja i zagrywają do tyłu dramat
0
@barteq tego od napastnika się wymaga? Widzisz jak on się wolno rusza? :o jakby sił nie mial
2
Jaki ten Luuk jest daremny ... Oby Aguero lub Dembele szybko wrócili
3
@kejdzi ależ to było jasne że jest jeden wielki kryzys. Ludzie na tej stronie nie rozumieją w większości tragicznej sytuacji w jakiej się FCB znalazła przez patałachów z poprzedniego zarządu.
Większośćy mówiła, by Leo zatrzymać - to było ekonomicznie nierealne. Albo zawodnik i bankructwo, albo odchodzi grajek Messi (myślę że Griezmann również miał odejść, by ratować klub) albo zostają obydwaj, cieszymy się z gry Leo i za rok - upadłość. Dla mnie nie było innego wyjścia. Jestem kibicem klubu a nie zawodnika (nawet jeśli to nasz Leos).
0
@Timishiru1337 kupiłem niedawno Xiaomi redmi note 10 pro, może troszkę ponad budżet, ale dla mnie najlepszy fon jaki miałem. A trochę ich już przerobiłem. Tak szybkiego i intuicyjnego ntelefonu nie miałem nigdy. Doskonały wybór i się nie zawiodłem. Do tego tak się niesamowicie szybko ładuje.
0
@Kidd Decydowanie nieprawda. Świetnie rozbudowali trylogię. Po pierwszej części mogli obrać jadą że ścieżek a podążyli właściwą
0
@klopx to współczuję zrozumienia trylogii. Doskonały zwiastun. Piękny filnsie szykuje
1
Ciężka sytuacja Hiszpanów, jako narodu. Wyobrażam sobie za na LM z najmocniejszm rywalem ceny biletów są całkiem drogie.
Dodatkowo, wyobrażenie o słabym seOznie. Wydaje mi się, że chcąc nie chcąc, kibicuje się zwycięskim projektom o drużynom. Gdyby Barca wygrała mecz z Bayernem to automatycznie, z psychologicznego punktu widzei, znaczna większość kibiców uwierzy w zespół, co z kolei sprawie że na stadionach zasiądzie wie ej kibiców.
1
@Rust_Cohle masz rację! Ja to jednak głupi jestem... Przecież wielokrotnie też przypadkowo usuwałem różne programy...
7
@kazbychu Z ciekawości, jak można przypadkowo usunąć nessengera z telefonu? :p