0

@jakub1906 a czemu Bernabeu jest ciężki? Tam często gramy jak u siebie. Jeszcze Wanda, Anoeta już nie jest taką straszna.

2

Dla mnie jeden z dwóch najtrudniejszych wyjazdów w sezonie mamy za sobą. Nigdy, czy to za Lucho czy Guardioli, nie grało nam się łatwo na San Mames. Baskowie u siebie, tym bardziej pod wodzą Marcelino, grają naprawdę dobry futbol. Cenny punkt i przebłyski pięknej zespołowej gry.

Jedynie donczego się przyczepie to gra Alby, który powinien już schodzić ze sceny, bo on cały czas gra ten sam schemat, z tą różnicą że już nie ma u nas Leo.
No i Roberto.. ale tu nic nie powiem, bo nic odkrywczego nie dodam.

Po tych dwóch pierwszych meczach, bralbym w ciemno 4 pkt :)


2

Przecież każdy jeden mecz z Baskami i nich na stadionie to jest jeden z najcięższych w sezonie.. co więcej, tak było od zawsze. Najważniejsze że nie straciliśmy bramki, teraz będzie lepiej już, oni włożyli w pierwszą połowę 110%

0

Chciałbym zobaczyć na środku Depaya i Demira z przodu w pewnym momencie meczu. :)
Kurcze jak mi tego brakowało. :D

2

@Karzel dla mnie jedynka świetna. W ogóle nie mogli chyba lepszego aktora znalezc ;p

1

@DonAndrzejos 2gi koszyk

0

@Ryjewski no to wykażą totalny brak profesjonalizmu, choć może im to zwisa :P

3

@CarloCule Bo? Czy Chodzi o Puiga, który taktycznie nie potrafi się nawet ustawić, a jest to w dzisiejszym futbolu jeden z najwazniejszych parametrów u piłkarza? Nie mówiąc o jego fizyczności, która również jest nieodzowną częścią dzisiejszego futbolu?

Pedri, Mingueza, Araujo, Moriba - były to "młokosy", mimo gry w Las Palmas to rownież Pedri, a jednak dzięki Koemanowi weszli na świetny poziom.

9

Może tak już zrobił Laporta, ale moim zdaniem bierze na stronę Umtitiego i Pjanica i wprost im mówi, że nie zagrają w ani 1 meczu w tym sezonie i niech się decydują, co wolą. Wtedy ich wcisnąć gdziekolwiek za jakąkolwiek sumę i finito. Tak czy siak są to wtopy - może Umtiti był świetny przez 2 sezony, ale później oszalał - sprawa z "szamanem".
Podobnie bym zrobił mimo wszystko z Moribą, są gracze jak Pedri czy nawet Braithwaite, którzy serce by zostawili na boisku dla Barcy.

0

@Don-Corleone to twój własny post? Bo w necie widziałem coś Podobnego, tylko że autor się podpisał :p
tekst oczywiście trafiony :)

1

@Pewex no bo piłeczka jest po jego stronie. Jak za rok zdecyduje się odejść to odejdzie gdziekolwiek będzie chciał. Jeśli jednak zdecyduje się zostać to mu w sekundzie dadzą mega kontrakt w psg.

0

@amanter zdecydowanie więcej krótko do Messiego było i traciliśmy przewagę z stałego fragmentu bo każdy znał ten schemat :)

20

@tbas miał nie strzelić? Miał 2 setki, które trafił, a gol z glowki nie należał do łatwych dlatego nie zaliczyłbym go do bramek "na pustaka".
Harowal dodatkowo w obronie i pressing aż miło.

27

Fajna wypowiedź, nie przepadałem za nim, dalej uważam że nie ma umiejętności na Barcę ale taka gra, zaangażowaniem i pewnością siebie pewnie da finalnie nam więcej od choćby Coutinho, bo to jak harowal wczoraj na całej długości boiska to aż mile dla oka było. Przede wszystkim jest pokorny i skromny a tacy goście doceniają miejsce w jakim są.
Jeśli ma być takim uzupełnieniem składu jak wczoraj to nie mam nic przeciwko.
W końcu był kolektyw i każdy brał ciężar gry dla siebie. A to jak wczoraj chodził pressing w 70 min to aż miło było coś takiego oglądać.

1

I Depay z pierwsza asysta w LL :) ależ mi się ich gra podoba :)

0

@Ying nie widzę tego. Messi był już wypalony, może wrócić za jakiś czas na jakiś pozegnalny mecz. Ale już nie da Barcelonie tego co może, bo dla mnie sie wypalił tutaj.

0

@patry295 nie wiem, jak można na nich głosy oddawać.

1

A dla mnie Leo się już dusil w Barcy, podobnie jak Barca juz była zbyt długo uzależniona od Leo. Poniekąd był to swojego rodzaju "toksyczny ziwazek".
Jestem niesamowicie ciekaw następnego sezonu w Barcy, wydaje mi się, że zobaczynyvw końcu drużynę, w której "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".
Każda epoka dobiega końca. Czas na nowe :)

3

Bo Martin jak kobra, czai się cały czas, ale jak już sieknie to nie ma co zbierac

0

@dv_7 No to całkiem nieźle się prezentujemy w takim razie, dzieki

1

Ile Juve grało już sparingow przed Gamperem?

21

Można już liczyć 2 0 po świetnej akcji bo nie było spalonego i var by yo wychwycił. Fajnie gramy

0

Pressing jest i to najważniejsze :D

0

@szymonex10 teraz brakuje żeby Alba tylko Deoaya szukał...

1

@Kapitan hawk tak, dzisiaj widziałem, że będzie gorzej niż Milan. Takich ciasteczek sporo :D

3

@VamosRakieta pijesz do mnie? Czy ze mną?

10

Ponoć Barca, szukając oszczędności, wykonała dzisiejszy puchar z drewna.

0

@LuisSalvano chciałbyś inwestować pieniądze w rzecz, która może nagle stracić bardzo dużo na wartości?

0

@tbas akurat Superliga dla mnie powinna postać, nie mówię że w takiej formie, ale powinna być jakaś konkurencja dla Uefy.

Kogo mial sie pozbyć, skoro Barto dal tak chore kontrakty, że nikt teraz nie chce kupić grajków typu Pjanic, Coitinho?

0

@tbas a jak Ty byś postąpił na jego miejscu? Co miałem chłop zrobić? Szukał jeszcze sponsora przez ten czas. Mysle ze żałuje juz widząc co Barto zrobił, czegoś takiego się pewnie nie spodziewal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?