Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB a to nie byla Schauma truskawkowa? :D
1
@cat_r37 może chce zakończyć karierę w klubie, który dał mu wszystko - ŁKSie :P
0
@koziar napisane, że na bramkę. Ja rozumiem to jako strzał celny.
5
@Harnas2 Leo ma tylko lewa i od 15 lat często jedynym sposobem na jego zatrzymanie jest faul :P
Nico za to ma niesamowity balans ciałem, cos co trzeba po prostu naturalnie mieć. I trzeba umieć to wykorzystać a ten robi to świetnie na tych skrótach.
0
@Fawrf Puiga bym wypożyczył do hiszpańskiego Villarreal, Valencii albo Betisu. Do ofensywnie grającej drużyny, co do reszty pełna zgoda.
2
@adamt1996 ale by jaja byly jakby Sevilla wygrała mistrza, w sumie jak nie my to bym był mega zadowolony, gdyby oni wygrali
23
W tym sezonie dla mnie najwieksza bolaczka to jest skuteczność. My naprawdę w porównaniu do ostatnich 3 sezonow gramy ładnie i tworzymy duzo sytuacji, ale ich nie wykorzystujemy
15
Piękny składzik. Alez się cieszę z braku Roberto...
0
Chciałbym zobaczyć środek z Araujo i Mingueza oraz Lengletem.
Valencia raczej się nie umie zamykać jak Granada, więc powinien wyjść Dembele.
1
@Messibestplayerintheworld No proszę, kto by się spodziewał ze Nazario będzie kluczowym zawodnikiem w Nowym sezonie? Od niego zależy czy Barca się wzmocni!
1
@Krzychu1010 na netflixie poszukaj wg kategorii. Bardziej mowie o filmach. Wpisz Contratiempo i szukaj w zakładce podobne.
1
@kamilo0066 ale trzymają w napięciu a o to chodzi w serialu czy filmie typu kryminal/thriller.
7
Nawet z fazy grupowej nie wyszli? A wielu Xaviego juz teraz widzi w roli trenera. Z całym szacunkiem, ale Pep gdy przychodził awansowal Barce B, co jest znacznie trudniejsze od wygrania ligi katarskiej z najmocniejszym i najbogatszym zespołem.
Koeman musi zostać na kolejny sezon i przebudować zespół do końca pod swoj projekt.
1
@Krzychu1010 mi tez sie podoba. W ogóle te seriale teraz czy filmy podchodzące po thrillery produkcji hiszpańskiej są doskonale.
Czekam na 2 sezon :)
0
@DonVincenzo No ale kto ma grac za nich? Próbował orzeciez wielu zmian, próbował z Puigiem, Pjanicem, Firpo... I nic. Pedri jest zajechany to fakt, ale kto ma grac. Mamy kontuzje w zespole
3
@batik17 skończyłem czytać po "obrażony na Puig" - z całym szacunkiem serio uważasz, że trener Barcelony jest obrażony na jakiegoś piłkarza i dlatego ten nie gra?
Do tego momentu doczytałem jeszcze o Minguezie i Araujo, ostatnio jak Araujo gral z RM czy później, to to nie jest Ten sam gisc ck przed kontuzja. A na treningach ich nie widzimy. Dla mnie nie gra, bo coś go obecnie blokuje i to widać gdy jest na boisku po urazie.
0
@DonVincenzo ale to by nie miało znaczenia czy by gral Busi czy Yaya bo technicznie oni byli tacy sami. Kluczem był Xavi z Iniesta i do tego Leo. Ja nic nie umneisjzam Pepowi bo trenerem jest wybitnym. Jednak atak na Koemana, który wreszcie przewietrzył trochę dzatnie i tchnął w nich ducha jest dla mnie nie na miejscu. Nie jest trenerem wybitnym, jednak kogoś takiego nam było trzeba.
0
@DonVincenzo tylko ze Pep miał najlepsze trio środkowych pomocników w Historii a z przodu młodego kosmitę :)
6
@Fetta nie jesteśmy zależni od siebie. Jak Real wygra wszystko i my też wszystko to Real na mistrza.
0
Jak ja mam dosyć Pique. Już wolę oglądać błędy mlodzikow którzy się czegoś naucza jiz cały czas te same błędy od kilku lat Poque ://
0
@geass obejrzałem, już MK 2 z 96 czy 98r jest dużo lepsze... masakra, a postać Liu Kinga to mogli dziecko jeszcze wziąć... dramat :P
9
@kamyk_23 haha, pierwszy mecz Moroby tak ważny od 1. Minuty. A jak kolega wyżej wspomnial, wygrywa pojedynki i nie gubi krycia. Jak ja nie lubię braku obiektywizmu...
0
Alez to jest przepaść między nami a Granada, tak jakby zwykły skład gral z juniorami. Nie umniejszam nic Granadzie, po prostu aż sie to docenia, tak utalentowanych zawodników jak Leo, Griez czy de Jong
2
Wreszcie... nareszcie się otworzy Granada, normalnie 11 w polu karnym
6
Byłem nie Roberto, nie mówię że Dest gra teraz lepiej, bo też jest pod formą, jednak ma coś czego Roberto nigdy kiec nie bedzie: dynamikę i przyspieszenie. Jak w ostatnim meczu Roberto nie doszedł do piłki zagranej przez Leo to myslalem ze tam biegnie 40letni Busi...
0
@geass No a jak się się do MK z 95? Tylko nie spoileruj :P
0
TAkie pytanko, Można gdzieś obejrzeć montaż kombat 2021?
1
@jeyx77x tez chciałem, jestem zdziwiony jego obniżka formy. Choć wydaje mi się że glowa nie nadąża. Zawodnik wysokiej klasy, którego widać że ewidentnie trema wcina. Coś jak Cou u nas. Są zawodnicy, którzy przez głowę, pomimo umiejętności, nie wskoczą na klasę światową.
2
Niestety, tym się charakteryzują naprawdę wielkie kluby, że wykorzystają te 1 okazje która mają, nawet jeśli cierpią cały mecz. Co z tego że Chelsea ma sytuacje jak nie potrafi tego wykorzystać... mieli 2 takie kontry, że jakby to szło w drugą stronę, to wiem zr byłoby 2 dla Realu... trzeba potrafić wykorzystać to co się ma, a w tym niestety Real jest doskonały.
0
Wow pięknie to zrobił :O