0

@MaziFCB a to nie byla Schauma truskawkowa? :D

1

@cat_r37 może chce zakończyć karierę w klubie, który dał mu wszystko - ŁKSie :P

0

@koziar napisane, że na bramkę. Ja rozumiem to jako strzał celny.

5

@Harnas2 Leo ma tylko lewa i od 15 lat często jedynym sposobem na jego zatrzymanie jest faul :P

Nico za to ma niesamowity balans ciałem, cos co trzeba po prostu naturalnie mieć. I trzeba umieć to wykorzystać a ten robi to świetnie na tych skrótach.

0

@Fawrf Puiga bym wypożyczył do hiszpańskiego Villarreal, Valencii albo Betisu. Do ofensywnie grającej drużyny, co do reszty pełna zgoda.

2

@adamt1996 ale by jaja byly jakby Sevilla wygrała mistrza, w sumie jak nie my to bym był mega zadowolony, gdyby oni wygrali

23

W tym sezonie dla mnie najwieksza bolaczka to jest skuteczność. My naprawdę w porównaniu do ostatnich 3 sezonow gramy ładnie i tworzymy duzo sytuacji, ale ich nie wykorzystujemy

15

Piękny składzik. Alez się cieszę z braku Roberto...

0

Chciałbym zobaczyć środek z Araujo i Mingueza oraz Lengletem.
Valencia raczej się nie umie zamykać jak Granada, więc powinien wyjść Dembele.

1

@Messibestplayerintheworld No proszę, kto by się spodziewał ze Nazario będzie kluczowym zawodnikiem w Nowym sezonie? Od niego zależy czy Barca się wzmocni!

1

@Krzychu1010 na netflixie poszukaj wg kategorii. Bardziej mowie o filmach. Wpisz Contratiempo i szukaj w zakładce podobne.

1

@kamilo0066 ale trzymają w napięciu a o to chodzi w serialu czy filmie typu kryminal/thriller.

7

Nawet z fazy grupowej nie wyszli? A wielu Xaviego juz teraz widzi w roli trenera. Z całym szacunkiem, ale Pep gdy przychodził awansowal Barce B, co jest znacznie trudniejsze od wygrania ligi katarskiej z najmocniejszym i najbogatszym zespołem.

Koeman musi zostać na kolejny sezon i przebudować zespół do końca pod swoj projekt.

1

@Krzychu1010 mi tez sie podoba. W ogóle te seriale teraz czy filmy podchodzące po thrillery produkcji hiszpańskiej są doskonale.
Czekam na 2 sezon :)

0

@DonVincenzo No ale kto ma grac za nich? Próbował orzeciez wielu zmian, próbował z Puigiem, Pjanicem, Firpo... I nic. Pedri jest zajechany to fakt, ale kto ma grac. Mamy kontuzje w zespole

3

@batik17 skończyłem czytać po "obrażony na Puig" - z całym szacunkiem serio uważasz, że trener Barcelony jest obrażony na jakiegoś piłkarza i dlatego ten nie gra?

Do tego momentu doczytałem jeszcze o Minguezie i Araujo, ostatnio jak Araujo gral z RM czy później, to to nie jest Ten sam gisc ck przed kontuzja. A na treningach ich nie widzimy. Dla mnie nie gra, bo coś go obecnie blokuje i to widać gdy jest na boisku po urazie.

0

@DonVincenzo ale to by nie miało znaczenia czy by gral Busi czy Yaya bo technicznie oni byli tacy sami. Kluczem był Xavi z Iniesta i do tego Leo. Ja nic nie umneisjzam Pepowi bo trenerem jest wybitnym. Jednak atak na Koemana, który wreszcie przewietrzył trochę dzatnie i tchnął w nich ducha jest dla mnie nie na miejscu. Nie jest trenerem wybitnym, jednak kogoś takiego nam było trzeba.

0

@DonVincenzo tylko ze Pep miał najlepsze trio środkowych pomocników w Historii a z przodu młodego kosmitę :)

6

@Fetta nie jesteśmy zależni od siebie. Jak Real wygra wszystko i my też wszystko to Real na mistrza.

0

Jak ja mam dosyć Pique. Już wolę oglądać błędy mlodzikow którzy się czegoś naucza jiz cały czas te same błędy od kilku lat Poque ://

0

@geass obejrzałem, już MK 2 z 96 czy 98r jest dużo lepsze... masakra, a postać Liu Kinga to mogli dziecko jeszcze wziąć... dramat :P

9

@kamyk_23 haha, pierwszy mecz Moroby tak ważny od 1. Minuty. A jak kolega wyżej wspomnial, wygrywa pojedynki i nie gubi krycia. Jak ja nie lubię braku obiektywizmu...

0

Alez to jest przepaść między nami a Granada, tak jakby zwykły skład gral z juniorami. Nie umniejszam nic Granadzie, po prostu aż sie to docenia, tak utalentowanych zawodników jak Leo, Griez czy de Jong

2

Wreszcie... nareszcie się otworzy Granada, normalnie 11 w polu karnym

6

Byłem nie Roberto, nie mówię że Dest gra teraz lepiej, bo też jest pod formą, jednak ma coś czego Roberto nigdy kiec nie bedzie: dynamikę i przyspieszenie. Jak w ostatnim meczu Roberto nie doszedł do piłki zagranej przez Leo to myslalem ze tam biegnie 40letni Busi...

0

@geass No a jak się się do MK z 95? Tylko nie spoileruj :P

0

TAkie pytanko, Można gdzieś obejrzeć montaż kombat 2021?

1

@jeyx77x tez chciałem, jestem zdziwiony jego obniżka formy. Choć wydaje mi się że glowa nie nadąża. Zawodnik wysokiej klasy, którego widać że ewidentnie trema wcina. Coś jak Cou u nas. Są zawodnicy, którzy przez głowę, pomimo umiejętności, nie wskoczą na klasę światową.

2

Niestety, tym się charakteryzują naprawdę wielkie kluby, że wykorzystają te 1 okazje która mają, nawet jeśli cierpią cały mecz. Co z tego że Chelsea ma sytuacje jak nie potrafi tego wykorzystać... mieli 2 takie kontry, że jakby to szło w drugą stronę, to wiem zr byłoby 2 dla Realu... trzeba potrafić wykorzystać to co się ma, a w tym niestety Real jest doskonały.

0

Wow pięknie to zrobił :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?