Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@martin3131 jechali z Pedrim :P
1
Alez szkoda, remis byłby najbardziej sprawiedliwy.
Mecz ogólnie w naszym wykonaniu bardzo dobry w drugiej polowie. Ciężko się gra również przeciwko sędziom, nie mowie o faulu na Nazario ale na Dembele w pierwszej. Po co ten var skoro sędziowie wiedza lepiej? Niech go wywala I juz.
W drugiej mogliśmy spokojnie wyrównać, były okazję, szkoda poprzeczki Moriby. By 2 wychowanków, ktorzY w tym roku dołączyli do 1 składu, strzeliło bramki :)
Na koniec nie wiem co myśleć o Messim, wczoraj po prostu był zbędny i przeszkadzał w grze i konstruowaniu akcji... z kolei z PSG gral doskonale i był liderem.
1
Mówiłem przed meczem ze kluczem jest wyłączenie Kroosa.
Nic, mimo wyniku Barca mj się naprawdę podobała. Zabrakło szczęścia plus sędziego który gwizdnie oczywistego karnego (Dembele). Koeman pięknie Barce układa. Brakuje nam napastnika jak choćby Karim. Będzie dobrze :)
0
@ShawnC każdy prezydent byłby w stanie za takie pieniądze :P
0
@ObiektywnyKibic121 ale ja nie mam na myśli meczu z Live, on ogólnie jest mózgiem. Modrić tez, ale Kroos uważam że daje znacznie więcej Realowi obecnie niż Chorwat.
1
@Barca_Big_Moment dla mnie akurat Arthur to była pomyłka. Żałuję bardzo że swojego czasu nie ściągnęliśmy Gundogana z Borussii, gdy jeszcze była okazja. No i jak mówisz - Verratti.
No ale z Bartomeu co mogliśmy zrobić?
2
Dla mnie dzisiaj Koeman powinien wyłączyć z gry Kroosa. De Jong powinien mieć zadanie za nim cały czas biegać i mu przeszkadzać. To jest mozg Realu od kilku lat. Doskonały pomocnik, bez niego Real nic nie rozegra.
2
Dobrze ze Real jest w formie. Sobota nas wyjaśni, pokaze czy jesteśmy godni zdobycia LL w tym sezonie.
Mnie zadziwia duch walki w Realu od zawszebpo prostu.
6
Jak oni tak wlidze graja to się nie dziwie ze takie Becki Live dostaje w Premier League
4
Jacy oni są daremni... jak ten zespół doszedł tak wysoko... mowa o Live
0
Ja mam tylko nadzieję że te plotki łączące Wijnalduma z Barca to tylko mrzonki... juz wole z powrotem Rakietę od niego...
0
@socha kolega normalnie spytał, na koncu zdania jest pytajnik, który zwykle oznacza, że ktoś czegoś nie wie, zadaje pytanie i oczekuje odpowiedzi a nie uszczypliwego komentarza.
5
@Ghotti tak.
0
@Katalonbar i 2 obrońcami! Ta jest!
0
@wroclawianin89 kolega wyżej ci odpisal. Chyba nie zrozumiales mojego komentarza skoro uważasz że moimbzdaniem Unia kasę rozdaje. Na czytanie ze zrozumieniem jeszcze nie jest za późno.
0
@kordyl1010 taki rzad sobie sami Polacy wybrali. Mowie o pomocy Unii, ktora powinno się doceniać.
0
@wroclawianin89 lepiej żeby ludzie tracili prace, nie?
1
@Zoker ten moment, gdy sobie uświadamiamy ze ktoś ma 4 Lengletow w obronie :P
4
@Dzemix111 juz bym wolał Ansu z tym numerem
2
@fcbarcafan19 kolega pije do sytuacja u nas w kadrze :)
1
@FCB24 bol dupy wyczuwam ze Polak tak daleko zaszedl
0
@Ghotti tez tak mam :D piona!
4
@Szreko wystarczy ze by Kryptonit mieli i po Supermanie. Sam nieraz o tym myślałem :P
A wtedy Hulk by rozwalił wszystkich z pomocą Thora i Dr Strangea. A dodam, że mózg, czyli IronMan by zrobil wszystko by zdobyć Kryptonit i by to zrobił.
1
Czy tylko ni się nie wyświetla często sklad rywali czy po prostu go nigdy nie ma?
Uważam, że dobrze byłoby tez podawać skład rywali Barcy.
7
Nie mówię o tej złej części charakteru, bo raczej jej nie ma skoro wychowywał się w La Masii, ale poza tym to niesamowicie mi Ramona przypomina i jego poczatki :P
A taki zawodnik jak Ramos dla swojego klubu to skarb. Życzę mu podobnej kariery w barwach Barcy.
1
@ranger3120 ja bym go widzial w rezerwach lub jako asystent koemana
0
@greymid dokladnie, tym bardziej, że wprowadził wiele nowych twarzy do podstawowej 11 i wymienil czesc składu.
4
@BulaKG napisz z zadaniem o numer listu przewozowego. Jak ci nie dadzą to zagroz zgloszeniem sprawy na policję.
0
@yoli my doceniamy gdy nasz DM w ogóle biegnie :D
1
@FCB24 a w Lipsku jak strzelal? To ze w danej drużynie gra poniżej oczekiwan nie znaczy ze by się nie sprawdził. A jego gra naprawdę się podoba