0

Alez bym Wernera u nas zobaczył... idealny pod Barce

1

@Ghotti atleti jak wygra LL to dzięki nam, jak gubiliśmy punkty w ostatnich minutach przez indywidualne błędu to co się dziwić...

0

@Gall poważnie tak jest?? Przeciez to totalne nieporozumienie...

4

Czy to liga włoska jest tak slaba? W sumie Juve odpadło z Porto a Atalanta chyba nie wie jak grac.

Jeżeli z tak słabym Realem przegramy w lidze to nie wiem...

11

Ten koleś juz nie powinien ani 1 meczu w najwyższej klasie poprowadzić w Hiszpanii przez rok. W sumie jego asystenci VAR tez.

0

@MarioVeB! Widzialem z Athletic. Od 2 sezonow liga włoska niesamowicie poszła w górę i uważam, że Levante gra gorzej od Cagliari.

0

@nitey No dla mnie lepsi nie są na pewno :)

5

@obiektywny12 dokładnie. A niektórzy z karnymi maja problem, niestety. I to daleko szukać nie trzeba...

1

Tutaj tez się każdy cieszy jak Leo zaladuje hattrick takiemu Levante (które pewnie jest na niższym poziomie niż Cagliari). Pomimo 36 lat CR świetna forma. Trzeba się cieszyć ze jeszcze możemy te dwójkę oglądać.
Z całym szacunkiem dla Mbappe i Haalanda, ale takiej dwójki jak CR i Leo raczej szybko nie zobaczymy :(

0

@AlexDark00 No tylko ze porównujemy młodego Hiszpana, który widać że ma niesamowicie poukladane w głowie, do brazylijskiej gwiazdki, która Neynar byl już jak do nas przychodził.

5

@Messibestplayerintheworld z tym ze Pedri przerasta Neymara po stokroć charakterem. To będzie nasz filar niedługo, jeszcze pod skrzydłami Leo zyska piłkarsko. Zarabiscie :)

43

Jak go patalachy rusza po sezonie, niezależnie czy zdobędziemy mistrzostwo czy nie, to Laporta od razu będzie miał u wielu kibiców minusa.
Dla mnie Koeman od początku dawal sygnalu, ze druzyna wreszcie będzie ewoluowac i tak się dzieje.
Podoba mi się w nim to, ze szybko wyciaga wnioski i reaguje w odpowiedni sposób. Czy jest doskonałym taktykiem? Na pewno nie, ale ma wiele innych cech, których nam było trzeba na ławce. Najlepszy trener na ta chwile.

4

Niech sprzedadzą Griezzmanna, Untitiego/Lengleta, Pjanica i kasa się znajdzie. Do tego za friko Depay, Garcia. Messi wtedy mysle, ze zostanie. Nic więcej nie trzeba :)

5

Wałęsa: i wtedy mu powiedziałem, Leo, nie wygłupiaj się, zostan. No i został.

0

@Joe_Barbaro pewnie Leo to i w wieku 60l by rozdawal ze środka lepsze piłki niz wiekszosc obecnie grających pomocników :P

3

@kejdzi na Pedrim tez niby nie mogliśmy a nikt już sobie nie wyobraża pomocy bez niego.
Wole czytać takie artykuły niz w stylu: Wijnaldum zamyka drzwi Moribie w awansie do 1 druzyny

1

@Coutinho007 ano... szkoda ze przelom nie przyszedł przed 1 meczem

10

Gdybanie, gdybaniem... każdy czasem lubi pogdybać. Szkoda, ze się nie udało. A moglo! Do przerwy juz mogło być pięknie. Ja widziałem 1 prawdziwa setkę u dembele, która powinna zaoonczyc się bramka. Do tego poprzeczka Desta, karny Leo.. i do przerwy 1:4 :) i później jedna vramka .. eh.

Jednak najważniejsze ze od kilku spotkan Barca gra jak za najlepszych lat z ubiegłej dekady. Wvzoraj Paryżanie nie wiedzieli co się dzieje momentami . Ogromne brawa dla Koeman i drużyny

0

Nie ma co gdybac, powinien trafić nie trafił:/ dranat jakis... jaki jest problem ze strzałem pod poprzeczkę? Nawet w środek...

Niech walczą i celowniki poprawia bo mogło być spokojnie juz 1:4

1

Wpuśćmy Moribe za Griezmanna błagam

1

Nawet na Icardiego nie patrzyl, ten wbievl i nawet do piłki by nie doszedł ktora leciała w Stegena.. gdzie wy widzicie karnego??

1

Prawda jest taka, że jeśli psg było w stanie nam strzelic 4 bramki to my tez jestesmy im zapakować tyle. Wszystko zależy jak się mecz ulozy, ciężko jest wierzyć ze się uda choc druzyna jest najmocniensza psychicznie od dluzszzego czasu

0

Jedynie widzę szanse jeżeli bez straty gola strzelimy 2 bramki w pierwszej połowie. Psg jest słabe psychicznie i się spali. Jak będzie 1:1 czy inny wynik, to raczej po nas :(

0

Widać że są mega zmeczeni po srodzie

11

Kapitan rezerw? To juz wiemy skąd u Oscara taka charyzma i wola walki, u nich to rodzinne :)

14

@CZaras to sa wlasnie te detale.

6

@toretto724 raczej Trincao bym zobaczyl, zaczyna łapać luz

0

@Majsteer tez to wczoraj zauważyłem. Zwróciłem uwagę tez na to, ze Mingueza jako jedyny po strzale ocamposa wystrzelił by wybić piłkę w razie próby dobitki - szacuneczek za to

1

@Comentateiro ja pierwszy raz widzę piłkarza, który jest po prostu kopia Iniesty. On ma wszystko to samo, krotko prowadzi pilka, doskonaly technicznie, zwody robi z taką łatwością, nie jest mega szybki. Ma takibspokoj oraz to co napisałeś- On ma w genach rozgrywanie. Pierwszy raz widzę coś takiego.

1

@Reiv111 nie zgodzę się. Tak grającego Busiegi nie widziałem od kilku sezonow, choć byl młodszy. Po prostu on zawsze operował na swojej niesamowitej inteligencji boiskowej. Tylko mając obok siebie drwali, których pilka parzy, nie można dobrze grac. On potrzebuje takiej formacji i takich texhnicznyxh i wybieganych graczy jak De Jong czy Pedri, którzy będą nadrabiać jego braki szybkościowe. On dzieki temu zagwarantuje nam spokoj w środku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?