0

@damian777 jakieś 250mln musi grać, niestety tak to wygląda :(

2

@Mysliwy zgadza się, Ale Busquets wygrał w życiu już wszystko co mógł. Nie zwalnia go to oczywiście z treningów, jednak Puig powinien ambitniej podejść do treningów, jeśli też chce sukces odnieść.
Taki Ronaldo potrafił przychodzić godzinę przed treningiem na siłownię i zostawać jeszcze godzinę ćwiczyć rzuty wolne.
To są właśnie te detale, które decydują o sukcesie, nie sam talent.

0

@barcelonaLM też uważam, że nawet zwykły whooper z BK zjada każda kanapkę z MCa :D

5

@AlexDark00 A czy czytanie ze zrozumieniem tak prostej wypowiedzi jest aż tak trudne?
Biorąc pod uwagę Twój przykład, wolisz od szefa usłyszeć konstruktywną kulturalną krytykę, czy może aby Cię wyzywal od najgorszych przy innych?

Kolega pisze o szacunku do drugiej osoby. To że w Polsce mowa nienawiści jest "na topie" to inna sprawa.

0

Za karę mu utna kity

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Catalanian1991 Ernesto odszedł :D

0

@masq czyli niewiele :D żarcik!

0

@BarcaInfo bardzo poukladany jest Pedri. Jednak mpimnzdaniem on za dużo gra - chodzi o to, że organizm jest jeszcze nieprzystosowany do gry na takim poziomie co 3 dni... widać, że obniżył loty, Ale nie że względu na brak umiejętności, tylko na zbyt duży wysiłek dla jego jeszcze młodego organizmu. Powinien grać ma zmianę z Puigem.

21

@Fawrf w takim razie na Messim też był oczywisty karny. Jak pójdziemy tym tropem, by gwuzdac takie jedenastki, to w każdym meczu powinno być po 4-5 jedenastek.

Drugi karny się należał, ale pierwszy w mojej ocenie nie, A sędzia powinien był skorzystać z varu , by mieć pewność.

0

@sendesara nie jest winny wszystkiemu, po prostu każdy ocenia jego grę, jego podejście A te są obecnie dalekie od ideału.
Jeżeli dla Ciebie kapitan w 80min meczu, który drużyna przegrywa, drepta po boisku i nie potrafi zmotywować kolegów jest w porządku, to ok. Dla mnie nie i nie godze się na to, by jeden piłkarz, nawet Leo, był ponad klubem.

1

"Dziś brakowało nam także agresywności w momentach, gdy nie mieliśmy piłki przy nodze." Zawsze tak jest od jakiś 2 sezonów, gdy w składzie gra nasz kapitan.

Do tego tragiczny Busquets. Teraz się okaże czy ma jaja nazz trener i posadzi najszybsza 5 w historii na ławce.

0

@AdiKingu96 dokładnie.. w dodatku wtedy zawszebgramy o 1 gracza mniej w obronie i pressingu. Nie uważam że Cadiz jest mocniejsze niż Ferencvarosz A mecze stały na kompletnie innych poziomach.

Do tego tragiczny Busquets i chyba najsłabszy mecz De Jonga.

0

@Zip ostatnio w LM pokazał każdy swój potencjał z ofensywy i nagle każdy potrafił zagrać kilka takich podań. Z dupy argument.

1

Znowu każda piłka musi przez Leo iść? Oni może podpisali wszyscy jakiś aneks że jeśli nasza 10 jest na boisku to w każdej akcji choć 1 zawodnik musi do niej zagrać?

0

@Pawlak1992 to piłka jest przecież... właśnie to jest piękne, że każdy może z każdym wygrać, niezależnie od formy tak naprawdę. Więcej emocji w ostatniej kolejce :)

1

@dymator niech wygra Borussia, Inter odpada i ma już wywalone w ostatniej kolejce z Szachtarem A Szachtar będzie zalezny tylko od siebie.

3

@kamyk_23 Ty tak serio?

0

@GeraltzKatalonii miał doskonałą sytuację ponzagraniu Alby w pierwszej połowie. Powinien strzelić bramke A nie wiedział co z piłką zrobić i ostatecznie wręcz podał do bramkarza. Najsłabszy sezon Leo od lat, Ale to jego wina. Myślami jest gdzie indziej.

4

Ale wy ludzie lamentujecie... masakra. Mecz się jeszcze nie zaczął A już takie podirytowanie.
Czy naprawdę nie lepiej zapewnić sobie 12 pkt po 4 kolejkach i w 2 ostatnich meczach, gdy awans z 1 miejsca będzie już pewny, dac grać zmiennikom?

Skład się nie podoba, to przynajmniej gładko wygramy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Coutinho007 jeszcze bym dodał, że się dużo uśmiecha i ogólnie taki przyjazny dla oka jest. Fajny gość. Resztę się wytnie jak mówisz i mamy napadziora :)

0

Messi nie wiem co robi... ma grać jako napastnik A gramy bez napadxiora...

6

Ale jaja :O zarabisty skład, La Rambla się cieszy = będzie niespodzianka :D

0

0

@Mat_Cat Oczywiście, że są różnice, nie neguję tego. Ale jest to wynik właśnie braku "znajomosci" przez nasz organizm wirusa. Nie ma odpowiedzi immunologicznej. Niestety tak to jest - gdyby popularna grypa była nowa, to byłaby groźna również dla wszystkich grup wiekowych jednakowo.

0

@Odcinkowy Poczytaj o powikłaniach pogrypowych, wszystko co podales grypa moze rownież uszkodzic. Najwieksza roznica jest taka, ze grype organizm zna i potrafi z nią walczyć, a ten wirus jest powiedzmy "nowy" i nieznany dla naszego organizmu, a przez to wysoce zaraźliwy. I tu jest problem.

2

@Arkadio90 przecież w pierwszej połowie Dembele też miał lotnisko nieraz, problem polegał na tym że on nawet po tym pasie nie potrafił jeździć.
Błędy w przyjęciu, odskakiwanie piłki, niepotrzebny drybling. Rozumiem, że pierwszy mecz od pierwszych minut, Ale na treningu też pIlki przyjac nie potrafi?

0

@Tomo1989 no to Dembele w takim razie na murawę wychodzić nie powinien :P

0

Kiedy zagramy z Fatim, Trincao, Cou i Messim wysuniętym, który by się wymieniał z Cou pozycjami?
Do tego mamy tak zdolna młodzież... To gra Dembele, który moim zdaniem jest wypalony i niezdyscyplinowany oraz Griezz który zostawił w AM swój charakter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?