Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pluszek można by rzec, co wynika z Twojej wypowiedzi, że Messi to pasożyt :P
0
@maroon nie rozumiesz mojego postu. I wyjeżdżasz z gorszym sortem...
3
@Triv44 spowiedź... XXI w A ludzie dorośli wciąż chodzą do mężczyzn w sukienkach i mówią na ucho co źle zrobili...
0
@4drian0 mam to samo :D
5
@4drian0 kot już Obrany :D
0
Michael Jordan.
6
@bartoszekkk Mathieu wszedł lepiej w tej akcji w pole karne niż Firpo przez całą przygodę z FCB...
0
@Avada Kedavra prawda, totalna prawda, epicka gra.
1
@lukasbarca86 ppdsma szyneczke, cebulke i papryczke, zalej jajkami i smaż podorzykryciem robiąc omlecika :D
0
@LuisSalvano zagłada - nieraz myślę o tym zakończeniu, bo jest po prostu epickie :D
Aa już znalazłeś, ok :D
0
@Jarema1987 pomnóż kurs jaki jest A mecze z rosyjskiej ligi mnoż przez 1.
0
@ShinobiQWE zupa, taa...
0
@tadzik447 Gorzej jak pokaze 43oC :P
0
@elplacek44 współczuję:D
5
@mmaciass przecież teraz kompletnie inaczej drużyny z Barca grają... zobacz ile wtedy miejsca było do takiej gry A ile teraz (choćby wczorajszy mecz z Napoli)
0
@4drian0 dzięki za wyjaśnienie :D
1
@Hushovt zaraz powstanie szczepionka, przemysł farmaceutyczny musi żyć. To nie jest teoria spiskowa, już się pojawiały "przecieki", Ja tylko duzo czytam na ten temat. Ale przeciez nie kaze wierzyc, kazdy moze miec swoje zdanie np. Ze wirus wziął się że zjedzenia nieswiezego mięsa (wirus potrzebuje żywego zywiciela, to nie jest bakteria) lub innych istot.
0
@barcelonaLM ? Co oznacza "xD"
https://ksiazki.wp.pl/dean-koontz-przewidzial-wirusa-z-wuhan-napisal-o-nim-40-lat-temu-6474653427337345a
Jeżeli w Wuhan jest takie laboratorium i już 40 lat temu wiadome było że pracują nad wirusami i nagle pojawia się wirus nieznany wcześniej ludzkości to chyba nie trzeba być wystarczająco inteligentnym aby fakty połączyć.
Ze wyszedł nagle od zwierząt? Od nietoperzy, które ludzie od wieków konsunowali, przerabiali itd? I nigdy w historii taki wirus nie wystąpił wcześniej? Jeżeli w to wierzysz to ok, nie oceniam :)
0
@Criss18Barca te serwisy to dosyć słabe źródła. Testy na pewno robią, w końcu sami wypuścili wirusa więc trzeba to opanować ale wierzyć takim portalom?
6
@KamQiX Ciekaw jestem czy tak samo byśmy mysleli jakby się znaleźć w jego skórze. Łatwo jest mówić, kiedy sami nie padliśmy nigdy ofiarą rasizmu. Myślę, że "nie ma czym się przejmować" nie do końca jest takie proste w tym wypadku, tym bardziej, że nie wiemy czy aby przypadkiem ktoś z jego bliskiej rodziny nie padł prawdziwą ofiarą ataku rasistów.
1
Dobrze niech Real ciśnie bo kupon! :D
1
Nie jestem fanem teorii spiskowych Ale odniosłem wczoraj wrażenie jakby nasi nie chcieli wygrać... przecież to jakie miny dawał Ter Stegen to pierwszy raz w życiu widziałem żeby w jednym meczu tyle trudnych piłek zagrać.
Zawodnicy mają konflikt duży z zarządem od dłuższego czasu. Opadniecie w PK nie jest tak bolesne A może wpłynąć na zmianę zarządu, bo to kolejna kompromitacja jakby nie patrzeć.
2
@Uukasz_93 dokładnie... zszedł rakitic na którego już patrzyc nie mogę nie szedł Arthur który pierwszym kontaktem z piłka zagrał doskonale podanie na wolne pole... Potem DO Messiego to było coś w stylu Xaviego CZY Andresa.
15
@Suzu czytanie że zrozumieniem na nieosiagalnym poziomie :D
1
@4drian0 no dla mnie po problemie :D
1
A Lord Bendtner ma klub?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kimar zdecydowanie. Nawet pod koniec pierwszej połowy. Niestety później strzelili w drugiej pomimo znacznej poprawy w naszej grze. A wtedy piłkarze mają dodatkowe siły.
6
Mimo przegranej widzę znaczną poprawę w grze. Zdecydowanie więcej gry do przodu, momentami szybkiej i kombinacyjnej gry gdzie pilkarze Valencii naprawdę wyglądali na zagubionych. Nie przypominam sobie takich akcji za Valverde z tu w jednym meczu i to z Valencia było ich kilka w drugiej połowie.
W obronie niestety nadal jak pacholki... ciężko będzie w tym sezonie poprawić grę obronną.
Brakowało mi wczoraj jedynie większego ryzyka w podaniach na wolne pole górą- tak jak to często bywało za Xaviego i Iniesty kiedy to Alves lub Pedro wychodzili na czysta pozycję i dostawali podanie. Stad Alves miał tyle asyst. A wczoraj? Chyba z 5 razy samAnsu tak wychodził i ANI jednej piłki takiej nie dostał. A to by przerwali cały szyk obronny...
Podobala mi się jednak druga połowa mimo straty dwóch bramek. Widać poprawę w grze, lepszy pressing i szybsze wychodzenie na pozycje. A to dopiero 2 tygodnie pod wodza trenera ktory calkowicie zmienia 3letnie przyzwyczajenia piłkarzy. Brawo Setien.
0
@bartekvisca za Pepa jak oglądałem mecz to się nie martwiłem ile bramek stracimy bo dzięki ofensywnej grze i naszemu stylowi często gwarantowało to zdobycie choć 1 bramki więcej od przeciwnika. JEŚLI Setiena charakteryzować będzie podobne podejście, nie mam nic przeciwko.