1

Oby Ney wrócił i kadra kompletna. Ogromna Jakość z miejsca ną co najmniej 4 lata.
Stałem murem za Dembele Ale jak koleś po takim czasie nie potrafi zrozumieć w jakim miejscu się znalazł i nie daje z siebie 100% ani na boisku ani poza nim (poza konsolą) to dla mnie nie ma o czym mówić.

Ney czekamy :)

10

A może jeszcze wprowadzić oceny dla redakcji za wystawianie ocen? Stronniczość aż razu i nie będę pisał konkretnie, bo każdy widzi, że obiektywizmu brak :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@betonito 30 mln Max. Cou nie jest wart 120mln, nie po takim sezonie słabym jaki miał. Można powiedzieć że PSG też kupuje kota w worku.

0

@Odesseiron A ostatnio coś dodawał, że nie odchodzi? Bo ja jiz dlugo nic takiego nie widziałem.
Myślisz że zawodnicy nie zmieniają zdania pod wpływem swoich agentów? Skąd wiesz że nie doszło do spotkania zarządu Barcy z Rakiticem i go nie przekonali że w Barcy nie będzie już grał za wiele? A jemu akurat zależy na regularnych występach. Dla mnie jest to jak najbardziej realny scenariusz. Może Leonardo sam dzwonił do Rakitica i przekonał to do projektu PSG.

1

Dla mnie osobiście niech PSG bierze Rakitica i Cou, z dopłatą nawet. Drugi spalił się w Barcelonie i Już się nie ludze że odzyska formę, bo przerósł to ten transfer i oczekiwania wobec niego. Z kolei Rakitica tez niech biora bo choć wi3le nam dał to więcej już nie da A przy Ernesto będzie na pewno blokował miejsce w pomocy, bo będzie grał w większości meczów...
Pensje Rakiety i Cou pewnie pokryja pensję Neya, który zgodzi się na obniżenie wynagrodzenia. A tu mamy ogromną jakość w zasadzie z miejsca. A potrzebujemy gościa, który choć na kilka lat wejdzie w buty Leo.

1

@Pressinho nieważne, w Barcy dzięki powrotowi Jedi będzie przebudzenie mocy i wygramy LM.

1

@gimmeq1 cały świat - Valdek
Wybierz jedno!

4

@Bartek22 dużo lepiej? Dla mnie zdecydowanie podobny poziom przy znacznie mniejszej liczbie minut Firpo. Co więcej Roma jest drużyna znacznie mocniejsza.

0

@Murazor pewnie o Realu sprzed roku.

0

@czosnekfcb jak Ney do nas wroci to koszulka sama się odrodzić jak Fenix.

1

@Commando wolę nie wiedzieć jakiego łososia w życiu jadłeś jeżeli śledź w sosie przypomina ci łososia:P

0

@FafitFCB parabole tańczą!

1

@Colon film doskonały w każdym szczególe. Tom Hardy jest świetny. Ciekawe czy będzie kontynuacja.

0

@Bobo25 w roku obrotowym 18/19. Wydaje mi się ze de Jong i Neto wliczają się w nowy rok obrotowy.

0

@Copernicus oczywiście. To oznacza pewny transfer Neya ale do drugiej drużyny PSG.

0

@Janiama w czyjej?

4

Oj Andrzeju, toż Ty byś nadal dawał więcej w ofensywie niż każdy z naszych obecnych środkowych kreatorów gry.
Byłeś jak dobre czerwone wino i powinieneś jeszcze chwilę lezakowac w tej Barcelonskiej winnicy...

3

Jak spojrzeć na sylwetkę Daniego i jego dbanie o siebie i formę, to gość wygląda lepiej niż większość zawodników z ekstraklasy 10 lat młodsZych. Dałby jeszcze sporo radości, może dorzucilby do tego kilka asyst :)

2

@Terminatorexi12 musisz mieć doskonale pocZucie humoru!

0

@ViscaBarca123 ilość skośnych musi się zgadzać :P

0

@wachaFCB przecież granat pogrubia :V

0

@AzulgranA1899
Będzie ciekawie jak CA 2019 wygra Japonia :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessi1994 Odejdzie wtedy Dembele, uwazam tez ze pozegnamy sie z Rakiticem i innymi graczami.

0

@Bykunn Własnie tak, poczatkowo mial z tym problemy, pozniej bardzo pomagal Albie i mocno sie cofal. Zwracalem na to uwage jak gral i bardzo sie w tym aspekcie poprawil za czasow gry  w Barcy

3

Dla mnie powrót Neymara byłby wymarzony. On jest skrojony pod Barce. Mając gość, Leo miałby dużo większe pole.manewru z przodu. Do tego dojdzie De Jong i może Arthur złapie formę. Dodatkowo, Neymar doskonale pracuje w obronie, wtedy dałoby się upchnąć Cou do środka bo Neymar będzie go wspomagać w defensywie. Z De Jongiem i Arthurem w formie nasz środek odzyska blask A przy Neyu może jeszcze Suarez zlapalby lepsza formę... Wtedy pozostaje kwestia boków obrony które trzeba wzmocnić. 

0

Valverde zmieni teraz Vidala za Alene :D taki zonk!

0

@Momalsino niż Coutinho przede wszystkim 

0

@Deraxium wystarczyłoby żeby nasi biegali i zakładali pressing, poczynając od bramkarZa Liverpoolu. A nie myśleli że są już w finale, dla mnie winę ponosi zarówno EV za brak reakcji oraz piłkarze, przede wszystkim oni, za brak motywacji i mentalna porażkę. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?