0

@KamQiX wylosował się od razu po napisaniu :D

0

@tekken9  Bo tam się nie zmienił, proste :P

0

Wiele razy byłem po pieciu piwach, więc nie masz racji.
Co ma zdrada do wiary? Nie wiem po co mieszasz tematy.
Jeśli masz problemy w związku i się uciekasz do zdrady to znak że czas zakończyć związek.
Ja bym wolał wiedzieć że mnie zdradziła połówka i mieć możliwość wybaczenia niż żyć w nieswiadomości. Ale co kto woli, życzę udanego związku :)

1

Dokładnie. Jak czytam, żeby nie mówić, to współczuję osobie.
Niech te osoby teraz staną i się zastanowia czy chciałyby żeby druga połówka je Zdradziła i się do tego nie przyznała? Jak tak, to spoko. Ja bym wolał poznać najciezsza prawde, jaką by nie była, niż być takim jeleniem.

6

Jesteśmy na La Rambli, nie spodziewaj się że tu wszyscy mają IQ chociaż małpy.

0

W finale zatem dwie drużyny które nigdy nie puchna :D może zrobić finał 180 minutowy?

0

Szkoda że na najlepsZe lata Leo mamy tak tragiczną pomoc :(

2

Busquets zawsze ma takie ruchy..

0

Ja mam wrażenie że poza trenerem w obecnej Barcelonie najwięksZym problemem jest Busquets... niestety jego statycznosc, brak dynamiki są dramatyczne.. A co za tym idzie? Słaba gra pozostałej dwójki pomocników, bo nie mają co z piłką zrobić więc zwalniają grę. Pomijam to jak sie wolno porusza... jak dzisiaj oglądam grę chłopaków z Amsterdamu to mi się przypomina Barca z 2009r. Chęć gry, gra na jeden kontakt, wyraźna radość i zapał.

0

Ależ bym chciał ujrzeć na ławce Barcy trenera pokroju Kloppa... A konkretniej właśnie jego z jegobcharyzma i charakterem. Z jego motywacją i umiejętnością zintegrowania szatni. Co Za trener, z każdej drużyny jaką trenował robił maszynę. Dzisiejsze zwycięstwo i piękne gra w dwumeczu, bo przed tygodniem mieli po prostu pecha, to zasługa jego i jego reakcji na boiskowe wydarzenia - wprowadzenie Wijnalduma.
Rzut rożny tez na pewno wypracowany przez Niemca :)
Uwielbiam gościa.

0

U Valverde nie jest normalna :P

1

Mi najbardziej doping spodobał, chyba najlepszy w tym sezonie. Szkoda że co mecz nie ma takiej atmosfery bo zawodnikom chce się bardziej wtedy grać, dodatkową motywację mają :)

2

W tych to nawet po betonie się dało :D

20

"Dwa razy rywalizowałem z tym zespołem w fazie pucharowej w barwach Manchesteru City i nie uzyskiwałem dobrych rezultatów"

1

Najważniejsze to we wszystkim znaleźć pozytyw :D

69

Najgorzej jak rezerwujesz, jedziesz A tam nie ma domku :P

1

Brak szukania wszędzie Messiego, świeża krew w pomocy, dwa huragany na skrZydłach, mega skład!

0

Raczej Vidal zAgra na wahadle i gramy 3 z tylu, tak sądzę :)

7

Zdominowalibysmy jakby nie przekręt w Mediolanie. No ale i tak jest dobrze w tym XXI wieku :)

1

Trzeba było się z talentem urodzić :D

5

A jak się zatrzymuje klauzulę śmiechu?

1

Zależy z.jaką prędkością je klepie w tych 25° :D

0

Telewizor lepiej odbierał? :D

3

Miał czas spytać bramkarza w który róg...

0

Serio?

.....

0

Spójrz jak ManU Solskjaera zaczął regularnie punktowac w lidze po zwolnieniu Mou. A Realowi została tylko liga i będą do końca cisnąć. W piłce już mnie nic nie zdziwi.

1

Jak co raz więcej ludzi, niestety :( chociaż czasem zabawnie to wyglada jak ktoś coś mówi A ba koniec zdania sam sobie zaprzecza :D

0

Ale nie mnie przepraszaj :D

0

No gdyby przyszedł De LigHt to świetlana przyszłość by go czekała!

0

Ja od czasów R10 i nie zamienilbym się mistrzostwami LL z LM bo dla mnie Liga hiszpańska jest większym wyznacznikiem formy zespołów. Dla mnie lepsza przez ostatnie kilkanascie lat była zdecydowanie Barca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?