Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX wylosował się od razu po napisaniu :D
0
@tekken9 Bo tam się nie zmienił, proste :P
0
Wiele razy byłem po pieciu piwach, więc nie masz racji.
Co ma zdrada do wiary? Nie wiem po co mieszasz tematy.
Jeśli masz problemy w związku i się uciekasz do zdrady to znak że czas zakończyć związek.
Ja bym wolał wiedzieć że mnie zdradziła połówka i mieć możliwość wybaczenia niż żyć w nieswiadomości. Ale co kto woli, życzę udanego związku :)
1
Dokładnie. Jak czytam, żeby nie mówić, to współczuję osobie.
Niech te osoby teraz staną i się zastanowia czy chciałyby żeby druga połówka je Zdradziła i się do tego nie przyznała? Jak tak, to spoko. Ja bym wolał poznać najciezsza prawde, jaką by nie była, niż być takim jeleniem.
6
Jesteśmy na La Rambli, nie spodziewaj się że tu wszyscy mają IQ chociaż małpy.
0
W finale zatem dwie drużyny które nigdy nie puchna :D może zrobić finał 180 minutowy?
0
Szkoda że na najlepsZe lata Leo mamy tak tragiczną pomoc :(
2
Busquets zawsze ma takie ruchy..
0
Ja mam wrażenie że poza trenerem w obecnej Barcelonie najwięksZym problemem jest Busquets... niestety jego statycznosc, brak dynamiki są dramatyczne.. A co za tym idzie? Słaba gra pozostałej dwójki pomocników, bo nie mają co z piłką zrobić więc zwalniają grę. Pomijam to jak sie wolno porusza... jak dzisiaj oglądam grę chłopaków z Amsterdamu to mi się przypomina Barca z 2009r. Chęć gry, gra na jeden kontakt, wyraźna radość i zapał.
0
Ależ bym chciał ujrzeć na ławce Barcy trenera pokroju Kloppa... A konkretniej właśnie jego z jegobcharyzma i charakterem. Z jego motywacją i umiejętnością zintegrowania szatni. Co Za trener, z każdej drużyny jaką trenował robił maszynę. Dzisiejsze zwycięstwo i piękne gra w dwumeczu, bo przed tygodniem mieli po prostu pecha, to zasługa jego i jego reakcji na boiskowe wydarzenia - wprowadzenie Wijnalduma.
Rzut rożny tez na pewno wypracowany przez Niemca :)
Uwielbiam gościa.
0
U Valverde nie jest normalna :P
1
Mi najbardziej doping spodobał, chyba najlepszy w tym sezonie. Szkoda że co mecz nie ma takiej atmosfery bo zawodnikom chce się bardziej wtedy grać, dodatkową motywację mają :)
2
W tych to nawet po betonie się dało :D
20
"Dwa razy rywalizowałem z tym zespołem w fazie pucharowej w barwach Manchesteru City i nie uzyskiwałem dobrych rezultatów"
1
Najważniejsze to we wszystkim znaleźć pozytyw :D
69
Najgorzej jak rezerwujesz, jedziesz A tam nie ma domku :P
1
Brak szukania wszędzie Messiego, świeża krew w pomocy, dwa huragany na skrZydłach, mega skład!
0
Raczej Vidal zAgra na wahadle i gramy 3 z tylu, tak sądzę :)
7
Zdominowalibysmy jakby nie przekręt w Mediolanie. No ale i tak jest dobrze w tym XXI wieku :)
1
Trzeba było się z talentem urodzić :D
5
A jak się zatrzymuje klauzulę śmiechu?
1
Zależy z.jaką prędkością je klepie w tych 25° :D
0
Telewizor lepiej odbierał? :D
3
Miał czas spytać bramkarza w który róg...
0
Serio?
.....
0
Spójrz jak ManU Solskjaera zaczął regularnie punktowac w lidze po zwolnieniu Mou. A Realowi została tylko liga i będą do końca cisnąć. W piłce już mnie nic nie zdziwi.
1
Jak co raz więcej ludzi, niestety :( chociaż czasem zabawnie to wyglada jak ktoś coś mówi A ba koniec zdania sam sobie zaprzecza :D
0
Ale nie mnie przepraszaj :D
0
No gdyby przyszedł De LigHt to świetlana przyszłość by go czekała!
0
Ja od czasów R10 i nie zamienilbym się mistrzostwami LL z LM bo dla mnie Liga hiszpańska jest większym wyznacznikiem formy zespołów. Dla mnie lepsza przez ostatnie kilkanascie lat była zdecydowanie Barca :)