Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker była gwalcona przez ojczyma i jego kolegów, matka ja biła i tez ja "sprzedawała" za pieniądze, dodatkowo była alkoholiczką. Były tez inne rzeczy, ale myślę że to głównie wpłynęło na jej późniejsze życie.
1
@Zoker o tym właśnie mowie, dla mnie nie była świadoma czynu, skoro po nim nawet nie wiedziala co zrobila ani nie była świadoma, że sad skazał ja na karę śmierci (opinia lekarzy). Wiec o czym my mówimy?
Na początku tez się oburzyłem jak przeczytałem sam artykul. Ale poznając jej doświadczenia życiowe jasne się stało, że nie mogła być świadoma czynu. Po prostu żaden człowiek nie jest w stanie psychicznie wytrzymać i zyc z taką trauma cale życie bez znacznego śladu na swojej psychice.
0
@kamilkrycha zgadza się, że popełniła okropny czyn i ja jej nie bronie. Chodzi mi o to, ze mając odpowiednią pomoc, jeśli byłaby pod opieką, dostawała leki i pomoc, to nie byłoby w ogóle tej sytuacji. Ale tak się nie stało, takie osoby moim zdaniem tracą kontakt ze swiatem i nie są już świadome. Sami lekarze mówią ze nie była świadoma nawet tego ze jest skazana na karę śmierci. Wiec o czym tu mówić?
0
@Zoker pytanie czy byla świadoma mając cały szereg chorob psychicznych stwierdzonych DOPIERO przez lekarzy więzienia, którzy DOPIERO pod koniec stwierdzili choroby i to bardzo mocne. Nie bedac leczonym, raczej się nie jest świadomym swoich czynów.
2
@tbas napisałem że zle zrobiła, powinna dostać dożywocie, ale tej tragedii można było uniknąć. Mnie zaskakuje łatwość osadzania w naszym społeczeństwie drugiego człowieka. Nie znając nawet 1% doswiadczen życiowych danej jednostki.
0
@MESSIah16 popierasz karę śmierci dla niej? A czytałeś co przeszła ta kobieta czy zimny osąd jak to ludzie lubią najbardziej?
Przeszła przez piekło bedac dzieckiem, Nikt jej nie pomógł, przez całe życie. Nie trafila na choc 1 dobra osobę, która by do niej rękę wyciągnęła. Zle zrobiła, to jasne, ale ciekawe jak my byśmy przeszli, co ona, to jacy byśmy byli. Nie znoszę takich osądów.
0
@ShinobiQWE jakby Linda gral, to by spadl razem z Gandalfem :D
0
Szkoda Stocha, spoznil wybicie. Jego błąd, pewnie w 2 poleci 140, trudno się mówi.
0
@jeyx77x czemu wszystkich do jednego worka chowasz?
0
@KapiFCB mimo wszystko chciałbym go zobaczyć np. z AM, ale w momencie jak bedzie zgranie z De Jongiem i Pedrim. Na pewno masz dużo racji, ale Busi i tak wygląda lepiej niż rok temu, bo tam to nawet rozegranie szwankowało, nie mówiąc o błędach, które notorycznie popełniał.
2
@KapiFCB to się zgadza, tylko ze Busi nigdy ale to nigdy nie bazował na szybkości. On zawsze przewidywał, zastawiał i gral na małej przestrzeni (dodatkowo posiada świętny drybling "w miejscu"). To nigdy nie byl demon szybkości czy zawodnik bardziej fizyczny.
0
@BarcaInfo Busi może też odżyje, gdy ma wokoło wreszcie po tylu latach graczy technicznych, potrafiących grac na małej przestrzeni. Myślę, że on też obniżył loty przez to, że wokół miał takiego Rakitica czy Vidala (a ciężko nagle grac z kimś takim po latach gry z Xavim czy Iniesta)
1
@max1982 ponoć 21
1
@Tomo1989 spróbowałbym w Pucharze Króla na miejscu Koemana jeden wariant, 4 3 3 z De Jongiem nieco cofniętym i Puigem z Pedrim nieco wyżej, ale z pełną wymiennością pozycji tej 3 i pelna asekuracja.
1
@lukasz9197 dobre, nie? :D ja bym poszedl dalej, Puig wciąga nosem Xaviego i Inieste!
11
@FutbolToMagia po czym poznać ze Puig ma większy takent od Iniesty? Bardzo go lubie, ale takich tez wyprowadzanych z jakichś wzorów Hajty nie rozumiem totalnie na tym etapie jego kariery. Ineista byl jedyny w swoim rodzaju.
7
@Murazor szczeka opada, bo to powinno być normalne w każdym meczu, a dopiero za Holendra wrocil pressing. I to się chce oglądać.
16
Kurcze, dla mnie gra Barcy za Koemana jest kompletnie inna niż za Setiena czy Valverde. Mamy dużo okazji, grany duzo lepiej, szybciej, ładniej dla oka. Początkiem sezonu brakowało nam skuteczności, jednak teraz jest skutecznosc i od razu się mecz podoba. A my tak gramy juz długo.
Niech wroci jeszcze Ansu i więcej szans dostaje Pjanic, Puig i Araujo (po powrocie Pique) i mamy ogromne szanse na wszystko :)
Dla mnie Koeman jest świetnym trenerem - zna klub, ma charyzmę, charajter, ma doświadczenie z boiska bardzo duże, ma wizje. Stawia na młodych.
1
@El dominatore bylibyśmy. Zgadzam się w pełni.
Zmień tylko "podarzam " bo razi w oczy :(
0
MD - oby taki sklad wyszedł. Dla mnie najlepszy obecnie, wole Pjanica, który przynajmniej potrafi choc kawałek sprintem przebiec niż Sergio, który na boisku porusza się jak 50latek.
0
Niech się Cou i Griezz uczą gry od mlokosa :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I te wejścia de Jonga to widać udział Koemana, bo on tak nie gral
0
Messi i znow de Jong :) 3 graczom się chce grać no i Dembouz jeszcze :)
3
Czy to znowu Budquets w środku tak poszedl??
1
@Ratamahatta cukru pudru dosypują
1
@doc no bo oni grają gorzej tylko ze wygrywaja
0
Messi jak dzisiaj oglada ten mecz z trybun, to od jutra zacznie jednak negocjować z innymi klubami :P
3
Spalony chyba będzie:/
7
Gdzie Wy widzicie narzekanie? Odpowiedział na pytanie dziennikarza, nic więcej.
Czytacie cała wypowiedź czy sam nagłówek?