Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dla mnie największym problemem Barcelony, uważam tak juz od zeszłego roku, jestem niestety Messi oraz Busquets. O drugim zawodniku wszystko zostało powiedziane.
Co do Leo, nie chodzi o jakosc, bo on cały czas ma niesamowity wpływ na grd i daje gwarancje bramek czy asyst. Ale to starcza na LL, nic więcej. On jest mentalnie wypalony w Barcelonie. Nie można już na nim budować nowej Barcy. Jest kapitanem, a nie widzę u niego ani jednej (!) Cechy kapitana.
Problem z nim jest taki, że każdy na boisku probuje grac do niego, każdy myśli ze zagra do Leo, bo jest lepszym zawodnikiem i coś wykombinuje. To ogranicza moim zdaniem potencjał takich zawodników jak Pedri, De Jong czy Dembele - choc on musi jeszcze koncentrację poprawić.
Co do Leo, on chce robić wszystko na boisku, alvo się cofa do pomocy, gdzie wtedy taki De Jong z Pedrim nie wiedzą co mają robić, albo jest nagle na skrzydle i Dembele musi z niego uciekać. Rozumiem, ze jest to wolny elektron, ale nie może on "przeszkadzac" kolegom.
Druga sprawa, że nie wiemy jaka panuje sytuacja za kulisami, jaka naprawdę panuje atmosfera w szatni i jaki wpływ na różne rzeczy ma Messi.
Nikt sobie nie wyobraża Barcy bez Messiego, ja sobie nie wyobrażałem Barcy bez Roniego gdy odchodził. Ale to daje niesamowita świeżość i powoduje że inni zawodnicy zaczynają brać ciezar gry na siebie, niesamowicie się przy tym rozwijajac. A obecna relacja Messi-Bar a jest dla mnie nieco toksyczna. Szkoda, ze nie sprzedali Leo tego lata za kilkadziesiąt mln i ze nie zrobili nu należytego pożegnania. No ale prezydentem był Bartoszu, to jakoś mnie to nie dziwi.
1
@SonBarcaGoku tez tak uważam, niestety czasu się nie oszuka
0
A ja cały czas uważam że od jakiegoś czasu jest Messi i liczby jakie robi w LL całkiem na mnie nie robią wrazenia.
Ciekaw jestem jakby gra wyglądała jakby zagrali bez Messiego ale kilka meczy pod rząd.
12
@Batys no on już 2 lata temu powinien odejść. Brak klasy moim zdaniem, Barca dala mu wszystko, on powinien teraz Barcelonie tez dać wszystko co najlepsze czyli odejść :P
0
@Szpenser mam nadzieje, ze położyli nowe tynki i ocieplili budynek.
2
@Mario96w w sumie miesiac w kosmosie w te czy wewte...
28
@Mario96w jak widać, zdania ekspertów są podzielone.
1
@FDJ zarządzanie tylko i wyłącznie, szkolenie młodzieży i cała struktura PZPN. Tak jak w Barcelonie, ryba psuje się od głowy.
16
"Z kolei reszta do Ter Stegena" :D
0
@Kubix93 mozesz mieć rację, choć pytanie czy nie jest dobrym trenerem, czy po prostu zawodnicy nie wykonują jego zalozen. Bardziej bym się skłaniał ku drugiej opcji. Rozwala mnie to, ze w takich meczach Leo nie stosuje pressingu
0
@Yosemite No dokładnie... złoto po prostu. Dla mnie porównanie go do Ronaldo nie jest na wyrost. Przypomina go niesamowicie, nie ma może az takiego balansu ciała, ale chyba jest szybszy z pilka.
4
Mnie ciekawi czemu nasi wyszli z takim kompleksem, przeciez Dembele, Pedri czy de Jong w pierwszej połowie, jakby się piłki bali.
W drugiej juz przestali grac, najlepszy byl moment, gdy de Jong przeszedł zawodników PSG i nie mial do kogo zagrać, bo nikt za akcja nie poszedł :O
To z takim podejściem, niech nawet nie wychodzą na rewanz.
0
Niebywale jak my fizycznie odstajemy :( wszedzie o krok spoznieni..
0
Dramat u nas nie ma ruchu do piłki, niech wpuści Puiga...
0
Ale wy narzekacie, gramy na zbudowana mega drużynę, gdzie my jesteśmy w przebudowie i nie mamy dobrze poukładanej obrony. Przynajmniej nie dostajemy tylko jest remis. A jakby Dembele trafił co powinien byliby duzo lepiej.
0
Oby Pique strzelił bramkę z różnego, bo on jako chyba jedyny to potrafi u nas... i zamknie buzie niektórym użytkownikom z tej strony. Wole jego po kontuzji niz Umtitiego.
4
@PanPatrykk ale enta to ty szanuj.
0
@MesQueUnClub96 uwodownij koksownosc swą.
1
@MesQueUnClub96 nigdy nikogo nie zgłaszałem, trzeba podać powod? Bo nie jesteś największym koksem!
2
@Pilka_jest_okragla but we have many reasons!
1
@Coutinho007 wiedziałem, że coś pomieszałem... :D
0
@Coutinho007 a gdyby baba była wąsem to by miała dziadka!
Jakby trafil z Sevilla to przede wszystkim mecz by się inaczej potoczyl :(
14
Niesamowicie ciekaw jestem tego meczu - jak zaprezentuje się Barca na tle takiego rywala, to pierwsze.
Druga rzecz, ze jak patrze na przewidywane składy z francuskich dzienników to PSG poza atakiem nie jest jakieś wybitnie silne.
Nasza bolączka to obrona. Oby Araujo dal rade, bo z nim każdy lepiej gra w defensywie.
0
@Omoziu zdjął Busquetsa, dla mnie tk jasny sygnal, ze ma grac we wtorek
4
Najgorsze, że w meczu z PSG wyjdzie Busi... i nasza ponoc leży, bo on nie nadazy wychodzić spod pressingu PSG :/
7
@Pilka_jest_okragla szkoda ze w napadzie nie możemy mieć 4 takich grajków :P
9
@LuisSalvano jakby Dembele miał tyle miejsca co Kondue to by walił bramkę za bramka...
0
@PanPatrykk spojrz na statystyki wg wykształcenia. Sądzę że masz znajomych z ukończona szkoła/ studiami, ale jest pełno młodych co kończą zawodowke i koniec nauki. Stąd takie wyniki :)
2
@tbas Barto doskonały negocjator!
2
Niech Pjanic i Martin opuszcza ten klub... nie chodzi o sam poziom pilkarski, ale o fakt ze zabierają niezbędne minuty naszym młodym adeptom, jak Konrad czy Moriba... wole stokroć bardziej oglądać słabsze występy wychowanków, niż tragiczne takich "jokerow"...