4

Dla mnie największym problemem Barcelony, uważam tak juz od zeszłego roku, jestem niestety Messi oraz Busquets. O drugim zawodniku wszystko zostało powiedziane.

Co do Leo, nie chodzi o jakosc, bo on cały czas ma niesamowity wpływ na grd i daje gwarancje bramek czy asyst. Ale to starcza na LL, nic więcej. On jest mentalnie wypalony w Barcelonie. Nie można już na nim budować nowej Barcy. Jest kapitanem, a nie widzę u niego ani jednej (!) Cechy kapitana.

Problem z nim jest taki, że każdy na boisku probuje grac do niego, każdy myśli ze zagra do Leo, bo jest lepszym zawodnikiem i coś wykombinuje. To ogranicza moim zdaniem potencjał takich zawodników jak Pedri, De Jong czy Dembele - choc on musi jeszcze koncentrację poprawić.

Co do Leo, on chce robić wszystko na boisku, alvo się cofa do pomocy, gdzie wtedy taki De Jong z Pedrim nie wiedzą co mają robić, albo jest nagle na skrzydle i Dembele musi z niego uciekać. Rozumiem, ze jest to wolny elektron, ale nie może on "przeszkadzac" kolegom.

Druga sprawa, że nie wiemy jaka panuje sytuacja za kulisami, jaka naprawdę panuje atmosfera w szatni i jaki wpływ na różne rzeczy ma Messi.

Nikt sobie nie wyobraża Barcy bez Messiego, ja sobie nie wyobrażałem Barcy bez Roniego gdy odchodził. Ale to daje niesamowita świeżość i powoduje że inni zawodnicy zaczynają brać ciezar gry na siebie, niesamowicie się przy tym rozwijajac. A obecna relacja Messi-Bar a jest dla mnie nieco toksyczna. Szkoda, ze nie sprzedali Leo tego lata za kilkadziesiąt mln i ze nie zrobili nu należytego pożegnania. No ale prezydentem był Bartoszu, to jakoś mnie to nie dziwi.

1

@SonBarcaGoku tez tak uważam, niestety czasu się nie oszuka

0

A ja cały czas uważam że od jakiegoś czasu jest Messi i liczby jakie robi w LL całkiem na mnie nie robią wrazenia.

Ciekaw jestem jakby gra wyglądała jakby zagrali bez Messiego ale kilka meczy pod rząd.

12

@Batys no on już 2 lata temu powinien odejść. Brak klasy moim zdaniem, Barca dala mu wszystko, on powinien teraz Barcelonie tez dać wszystko co najlepsze czyli odejść :P

0

@Szpenser mam nadzieje, ze położyli nowe tynki i ocieplili budynek.

2

@Mario96w w sumie miesiac w kosmosie w te czy wewte...

28

@Mario96w jak widać, zdania ekspertów są podzielone.

1

@FDJ zarządzanie tylko i wyłącznie, szkolenie młodzieży i cała struktura PZPN. Tak jak w Barcelonie, ryba psuje się od głowy.

16

"Z kolei reszta do Ter Stegena" :D

0

@Kubix93 mozesz mieć rację, choć pytanie czy nie jest dobrym trenerem, czy po prostu zawodnicy nie wykonują jego zalozen. Bardziej bym się skłaniał ku drugiej opcji. Rozwala mnie to, ze w takich meczach Leo nie stosuje pressingu

0

@Yosemite No dokładnie... złoto po prostu. Dla mnie porównanie go do Ronaldo nie jest na wyrost. Przypomina go niesamowicie, nie ma może az takiego balansu ciała, ale chyba jest szybszy z pilka.

4

Mnie ciekawi czemu nasi wyszli z takim kompleksem, przeciez Dembele, Pedri czy de Jong w pierwszej połowie, jakby się piłki bali.
W drugiej juz przestali grac, najlepszy byl moment, gdy de Jong przeszedł zawodników PSG i nie mial do kogo zagrać, bo nikt za akcja nie poszedł :O
To z takim podejściem, niech nawet nie wychodzą na rewanz.

0

Niebywale jak my fizycznie odstajemy :( wszedzie o krok spoznieni..

0

Dramat u nas nie ma ruchu do piłki, niech wpuści Puiga...

0

Ale wy narzekacie, gramy na zbudowana mega drużynę, gdzie my jesteśmy w przebudowie i nie mamy dobrze poukładanej obrony. Przynajmniej nie dostajemy tylko jest remis. A jakby Dembele trafił co powinien byliby duzo lepiej.

0

Oby Pique strzelił bramkę z różnego, bo on jako chyba jedyny to potrafi u nas... i zamknie buzie niektórym użytkownikom z tej strony. Wole jego po kontuzji niz Umtitiego.

4

@PanPatrykk ale enta to ty szanuj.

0

@MesQueUnClub96 uwodownij koksownosc swą.

1

@MesQueUnClub96 nigdy nikogo nie zgłaszałem, trzeba podać powod? Bo nie jesteś największym koksem!

2

@Pilka_jest_okragla but we have many reasons!

1

@Coutinho007 wiedziałem, że coś pomieszałem... :D

0

@Coutinho007 a gdyby baba była wąsem to by miała dziadka!

Jakby trafil z Sevilla to przede wszystkim mecz by się inaczej potoczyl :(

14

Niesamowicie ciekaw jestem tego meczu - jak zaprezentuje się Barca na tle takiego rywala, to pierwsze.
Druga rzecz, ze jak patrze na przewidywane składy z francuskich dzienników to PSG poza atakiem nie jest jakieś wybitnie silne.

Nasza bolączka to obrona. Oby Araujo dal rade, bo z nim każdy lepiej gra w defensywie.

0

@Omoziu zdjął Busquetsa, dla mnie tk jasny sygnal, ze ma grac we wtorek

4

Najgorsze, że w meczu z PSG wyjdzie Busi... i nasza ponoc leży, bo on nie nadazy wychodzić spod pressingu PSG :/

7

@Pilka_jest_okragla szkoda ze w napadzie nie możemy mieć 4 takich grajków :P

9

@LuisSalvano jakby Dembele miał tyle miejsca co Kondue to by walił bramkę za bramka...

0

@PanPatrykk spojrz na statystyki wg wykształcenia. Sądzę że masz znajomych z ukończona szkoła/ studiami, ale jest pełno młodych co kończą zawodowke i koniec nauki. Stąd takie wyniki :)

2

@tbas Barto doskonały negocjator!

2

Niech Pjanic i Martin opuszcza ten klub... nie chodzi o sam poziom pilkarski, ale o fakt ze zabierają niezbędne minuty naszym młodym adeptom, jak Konrad czy Moriba... wole stokroć bardziej oglądać słabsze występy wychowanków, niż tragiczne takich "jokerow"...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?