Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A tu będzie boooom i wymieniamy za Felixa :D
2
@kamiVeB inny trener, inna wizja. Lucho potrafi z zawodników wykrzesać więcej moim zdaniem i jest lepszym trenerem, stąd Busi i Pedri byli najlepsi na tym Euro z ekipy Hiszpanii. Dlatego w Barcelonie graja inaczej, bo inne zadania im trener daje.
0
Onet: "Hubert Hurkacz eliminuje z Wimbledonu jego legendę, Rogera Federera!" :P
2
@bartekvisca bo na strachu ludzi najwięcej się zarabia i najłatwiej nimi manipulować. Od wiekow tak jest i będzie, są tylko inne metody.
3
Oglądam Euro od 2004 (wcześniej wiek za mały:D) i takiego nie pamiętam jak to... niesamowite widowiska po prostu czysta przyjemność prawie każdy mecz
0
@Ying tylko ze jak odeszli Xavier z Iniesta, to Messi nadal był w składzie. Ile od tego momentu wygraliśmy LM?
2
@ranger3120 wlasnei sobie wyobraziłem jak siada kilka osób, a ta wjeżdża że słojem smalcu i łyżkami :D
3
Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co musQ czuć Szwajcarzy jak oglądaja taki mecz ich repki... chciałbym kiedyś to poczuc :(
1
@DejMian111 a co ma nazwa wspólnego z posiadaniem i udziałami? Serio?
2
Świętny wybór kilka lat temu, mi Mbappe imponował już w Monaco. Fajnie Bartek że postawiłeś na innego Francuza, dziekujemy :)
6
@Chaoss jeśli jest czas na dzielenie się tym na Rambli to chyba całkiem normalny ten stan :P
13
@patrykzmc2000 pewnie Everton daje 0 a Barca by z 10 chciała :P
0
@Sulimo co w tym dziwnego? Ty byś nie chciał ze swoją babką? ;P
8
@socha ale tu bramkę się komentuje :)
0
@koziar on zawsze błyszczy z tego co zauważyłem :P
2
@Cobra303 wchodzi w najlepszy wiek dla obrońcy. Ale brak mu ambicji. Jakby miał choć cząstkę z Puyola to jeszcze byśmy mieli z niego pociechę.
0
@blaugrana_36 czemu?
0
@socha Chelsea mocno juz broniła wyniku wyniku duzo ciężej mu było. Od początku by to inaczej wyglądało.
1
@MesQueUnClub96 akurat wczoraj go zabrakło. On by strzelił setki, które City miało i na pewno by spowodował swoją obecnością i ciągłym ruchem rozrywanie obrony Chelsea. Pep zaszze kombinuje... szkoda. Choć Tuchel zrobił kawał dobrej roboty i brawa dla niego i Chelsea, która wczoraj była po prostu lepsza.
0
@Michael24 Polska MS albo Euro, najbliższe i Lewy ze złota pilka... :)
1
@Danchos to najlepiej nie pracować, nie przyjaźnić się, nie rozmawiać z jakim bo a nuż nam duża mucha wpadnie do gardła i się udusimy przez to że była gruba mucha...
1
@VenoM wystarczy żeby strzelał setki, które marnowali wymienieni zawodnicy i o obronie byśmy zapomnieli :)
1
@kakusus jak patrzę co w klubie rrobi Dembele na skrzydle, Pjanic w środku czy Lenglet z Umtitim na obronie, to niech będą zawodnicy z Barcy B jak Ansu, typu Konrad, Moriba czy Araujo z Mingueza.
0
@Ratamahatta mam też takie odczucia. Wreszcie w wielu meczach gra Barcy cieszyła pod wodzą Koemana i wiele z drużyny wycisnął, jego charakter, charyzma uważam że są bardzo potrzebne, jednak nie jest on dobrym trenerem sam w sobie. Wiele razy go broniłem, bo wreszcie po wielu latach były mecze w tym roku na które naprawdę czekałem z niecierpliwością.
Jednak finisZ rozgrywek i kluczowe mecze pokazały, że taktykiem jest bardzo słabym... wygral PK, Barca szła jak burza pierwsze 4 miesiące tego roku i w ciągu 3 męczy wszystko się zepsuło a po żadnym z tych meczów nie zostały wyciągnięte wnioski.
Dlatego myślę że w klubie zostać powinien ale może jako asystent? Albo inna funkcja?
1
@Messibestplayerintheworld doskonałą wiadomość, potrafi dryblować i ma przyspieszenie, chce tu grac i widać, że jest liderem Lyonu, który od kilku sezonow jest w czołówce Ligue1.
Ale to co dla mnie najważniejsze, porównując go do Dembele, potrafi grac na małej przestrzeni. To może byś strzał w dyszke, taka lepsza wersja Pedro, którego mi brakuje :)
1
@BarcaInfo to co piszesz o relacjach to sama prawda. Moim zdaniem jeśli Pep wygra LM, czego mu szczerze życzę, to wygra MC wszystko co może i wtedy jego powrót byłby całkowicie realistyczny, może wtedy również Xavier na asystenta?
Z Laporta wszystko jest możliwe, najlepszy prezydent jaki mógł się trafic.
3
@Lukas82 i wymagasz od gościa za ponad 100mln tylko tyle? W bramkę za tyle kasy to powinien trafic z zamkniętymi oczami.
Alez się skompromitowalem :O
18
Duzo większe pretensje powinien mieć do siebie Dembele że tek główki nie skierował nawet w światło bramki...
0
"Po zejściu Busquetsa straciliśmy nieco kontrolę, to normalne, jeśli spojrzysz na naszą pomoc" - może nie zrobił tego celowo, ale niesamowita szpila w de Jong i Pedriego :P i niestety prawda, nie sądziłem że w tym roku (od stycznia) naszym najlepszym pomocnikiem będzie Sergio, którego osobiście sam skreśliłem prze sezonem.
1
Chciałbym Mingueze na prawej :D