Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM jeżeli finanse klubu są tak fatalne, jak piszą, a przedłużenie kontraktu Leo mogłoby spowodować bankructwo w ciągu 3 lat to jako prezydent z jajami musiał tak postąpić. Dla mnie to może być prawda. A Laporta jako sternik okretu nie może pozwolić go rozbić przez jednego, nawet najlepszego, marynarza.
0
A ja jestem mega ciekaw nowego sezonu, to samo miałem bp Ronaldinho gdy odchodził on, Deco i inni.
Każdy zacznie grac dla zespołu i wreszcie z przodu będzie więcej opcji do rozegrania niż jedna: podać do Leo.
Oby tylko Koeman ustawił zespół pod 4 3 3.
0
@ShinobiQWE tu nie chodzi o kasę, tylko o projekt. Messi się męczył widząc nieudolność Antka, Dembele i innych patalachow z przodu. Idzie do drużyny, gdzie 2 grajków z przodu większość jego doskonałych zagrań zamieni na gola. Chcę wygrav LM i mu się to pewnie uda.
0
Jakby Barca odpaliła i zdobyła LM w finale z PSG :D
Tak wiem, wstawaj Mati...
0
Juz niebawem na grafice El Clasico:
Marianooooo vs Brajtłaaaaajt
1
No i nastała nowa era. Należy mu się dozgonny szacunek, gdziekolwiek nie pójdzie za to że przez tyle lat niósł na barkach całą Barce.
F e n o m e n.
Dzięki Leo!
Musiał juz odejść. On się już tutaj dusił, Barto zniszczył ostatnie lata kariery Leo, Leo chce jeszcze podnieść LM i pewnie wybierze PSG lub MC i z nim w składzie ta drużyna, do której dołączy, podniesie w przyszłym roku ten puchar :)
1
@Werka7 tak trochę współczuję w sumie :p
0
Prawda jest taka, że Leo to robi, by La Bombla tętniła życiem, tak jak teraz!
1
@baczmus coś czuję że to będzie arcydzieło. Mają szansę zrobić największy serial w historii. Wystarczy odwzorować Dzieło Sztuki Tolkiena, bez dodawania czegokolwiek.
1
@Norkusik może zatoki po rowerze przeziebiles?
3
@GoLem ale wiesz ze takich nieoficjalnych stron, które słaby informatyk w ciągu godziny zrobi, jest cala masa? Ja mam pełno znajomych co się zaszczepili i nic się nie dzialo nikomu, za wyjątkiem słabych objawow poszczepiennych.
Dodatkowo nie mainformwcji czy nie choroba ta kobieta (jeśli to w ogóle prawda) na inne schorzenia. Alez jest łatwo ludźmi manipulować.
10
@Mathew16 z domu wyjdziesz w doskonałym nastroju :P
0
@Sulimo nie wiem czy ktoś by sprostał ekranizacji Silmarillionu. Co więcej, jeśli miałoby to być godne odwzorowanie yo koszt produkcji byłby niesamowicie wysoki. Taki trochę ryzyk :)
1
@FC1899Barca ja też bym chciał Gwiezdne Wojny, w mrocznym klimacie, chronologicznie od pojawienia sie Sithow :D
0
@Sulimo dla mnie 1, długa i rozbudowana (ponad 3h) część powinna być, mocne odwzorowanie książki, choć szczerze mówiąc postać tego dowódcy Orków mi bardziej się spodobała.
Może w sumie nasz racje, 2 części.
0
@Seledynowy ale porównując książki to władca jest w znacznie mroczniejszym stylu niż Hobbit. Dla mnie tego sie w ogóle nie powinno porównywać, to nie miał być film na wzór Władcy, a odwzorowanie krótkiego opowiadania Tolkiena.
0
@patry295 frytki z maca są smaczne, ale jest to taka chemia że szok. Zawsze smakują tak samo :O
Dla mnie kurczak z KFC dużo lepszy jiz z maca:P
3
@ranger3120 dali kaskę, to mają głosy. Przeraża mnie fakt że tak łatwo ludzi kupić za jakies frytki, które finalnie i tak z podatków zabierają.
A bardziej przeraża mnie fakt, że znaczna większość ludzi głosujących na nich tego nie widzi. Dramat.
1
@marko111122 inne rzeczy też rosną... :D
2
@Odcinkowy No ale chyba warto sprawdzić coś, nim się doda lub uprzedzić i podać źródło :P tak mi się przynajmniej wydaje
2
@Herato CR7 w jego wieku harował jak wół na treningach i był ogólnie kilka klas wyżej.
Kilian chodzi po ulicach w tym czasie i tylko zabija...
0
@Comentateiro legend = nail
0
@FC1899Barca ten Maxwell to jest jakiś ewenement :P
0
@kewin zdecydowanie tak, solidny obrońca, dopiero wchdozacy w najlepszym wiek defensora, do tego zejście z ogromnej pensji i kasa.
Jako że Laporta wrocil, myślę że to możliwe:)
1
@KapiFCB coutinho + dembele i już :) może Cou by chciał dołączyć do Lyonu?
2
@DaPidejpi a tam koncert odwołany :P
2
@Kgorecki2500 a kto umarł ten nie żyje!
0
@kuz dokładnie. Krótka piłka :P
1
@macio_944 i to też wtedy był "eksperyment medyczny", gdzie wiedzą była na znacznie niższym poziomie. Nie rozumiem, jak można się bać szczepieńna covid wymyślając przy tym niestworzone historie o chipach i depopulacji.
3
@KmN kod nuklearny uruchomiła, rakiety leco na Rusków :O