3

Aż mi przypomniales kawał o blondynce:



Po co blondynka przynosi do sypialni przed snem szklankę wody do połowy pełną?

Bo do końca nie jest pewna czy jej się będzie chciało pić czy nie :D

1

Powiedz jej, tylko delikatnie: "Powiedz jej, że bez względu na to ile ich na siebie wyleje, nie zatuszuje to smrodu papierosów i że wszyscy wokół to czują" - no delikatnie się nie da! :D

0

Obrona gra słabo obecnie, dodatkowo będą mocno uzależnieni od ataku z tego względu, że każda piłka będzie szła do Neymara. Dlatego trzeba będzie go wykluczyć z gry jak coś :) uważam po prostu, że w tym momencie atak z Neyem jest zdecydowanie najmocniejszą formacją.

0

Dzięki za info. Nie słyszałem o niej :)

31

W PSG wystarczy chyba atak zatrzymać obecnie. Coś jak Barca w tamtym roku. Jakbyśmy trafili na PSG, to Neymar przy Semedo nie będzie miał życia :) Ernesto jest dobrym taktykiem i teraz będzie łatwiej w meczach z ciezszymi rywalami bo bedzie taktyka pod przeciwnika. Tego brakowało za Lucho. Dodatkowo Leo taki pressing zakłada ze szkoda gadać. Jedyny minus to Suarez na skrzydle. Nieporozumienie totalne.

P.S. chciałbym serdecznie podziękować koledze który wczoraj dal mi linka do obejrzenia meczu na telefonie. Nie zdążyłem Ci podziękować pod postem, Ponieważ, jakże drobiazgowa, moderacja skrzętnie to usunęła po chwili. Na moje szczęście zdążyłem wejść w link i mogłem być świadkiem spektaklu jaki nam Barca przygotowała. Pozdrawiam moderację i życzę być tak dokładnym również w życiu codziennym :)

0

Sa takie rzeczy/sytuacje, że zawsze będą smieszyc i ta zdecydowanie do nich należy :D

0

Serio? A ja się ledwo dowiedziałem o co chodzi xd

33

Jeśli już było to sorki, właśnie na internetach to znalazłem:
Na gurze rurze,
Na dole kszaki,
Mam chorom curke,
Dej mi swierzaki

:D

0

Dzięki dobry kolego!

0

Cześć Wam! Wiem że się już przewinęło kilka razy, ale podajcie kod do fcbarca Fantasy UCL, proszę. Na wakacjach jestem i nie miałem jak wcześniej dodać.

1

Priorytety pokoleniowe!

Poza tym O gustach się nie dyskutuje, kogoś to jara i już :)

2

Niemal może oznaczać 10 zawodników. Wtedy 1 by został i z kolejnego zdania możnaby spokojnie wywnioskować że chodzi właśnie o Deulo. Kolega dobrze czyta ze zrozumieniem :)

3

Ty tak serio? Stricte zagranie pod publikę. Tacy ludzie jak on, na stanowiskach czy politycy często mają nauczycieli, którzy im mówią co powinno zrobic/mówić by utrzymać się na danym stanowisku.

0

Wiem, że to miasto w Syrii, ale Jakby Iran MŚ zdobył, to by atomówkę chyba ze szczęścia gdzie pierdyknął...

1

Zapodaj temat Tomka Hajto to będzie tysiące komentarzy :p

1

Brutal.

1

O 20:00 oficjalne ogłoszenie transferu Coutinho. [The Sun]

To mają informatorow:D

0

Gorzej jak rzeczywiście powiedział prawdę że sa jakieś zmienne, o których nikt nie wie. A patrząc na zarząd to wszystko możliwe :)

0

Otóż to. Dlatego licze, że teraz już żadne transfery nie zaslepią i pojda glosowac :)

0

No, ale przy braku Cou, Alena teoretycznie ma znacznie większe szanse na powoływania. Zobaczymy. Dlatego napisałem w każdym razie, że są już argumenty, aby wywalić ten absurdalny zarząd.

0

Szczerze? Ja się ostatecznie cieszę. Po pierwsze cieszy mnie to, że nie wydaliśmy nie wiadomo jakiej sumy na jednego piłkarza.
Druga rzecz - jakiś czas temu już O tym pisałem, że wolę sezon bez trofeów i dać szanse, ale realne, na grę wychowanków.
Ostatnia sprawa to fakt, że dzięki temu Benedito ma wszystko potrzebne argumenty, aby obalić obecny zarząd.

0

No jak to nie, mamy Andre!

0

Ponoć Robert F. Dal sobie czas do końca meczu Polska Dania by zobaczyć czy Lord B. Przypadkiem nie będzie realnym wzmocnieniem ataku Barcy.

0

Mocna ławka to podstawa.

0

No przecież to tylko kwestia godzin!

0

Lemar i DiMaria i może być naprawdę nieźle

0

Ewidentny brak Peszko na lawce daje się we znaki ...

0

Wrzuta rodem z fify :O

0

Ewidentnie czarna owca w rodzinie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?