3

To ze odklejony dziadek który wszędzie widzi spiski, ataki itd przeciwko Realowi ma nadal poparcie ponad 60% świetnie pokazuje jaka jest w większości społeczność tego obrzydliwego klubu.

0

Oby dziadek wygrał te wybory w Madrycie.

1

@kaamil1910 wszystkie.

1

@Transu96 Mogę ci opchnąć dwuręczna bron w metinie. Partyzana, Żal czy lodowa iglice.

5

Ale bym sobie taka maszynę Flicka obejrzal xD

1

Dziadek Perez widzi kupienie kolejnej gwiazdy jako rozwiązanie kłopotów Realu.
Stare, znalem xD

0

Kluby nie będą go raczej poważnie traktować po tym epizodzie w 1 drużynie Realu. Zrobił z siebie pośmiewisko z tym braniem wszystkiego na klatę. Może dziadkowi Perezowi podziękować.

0

@Faro Szkoda psa.

3

Kolejny dzban xD

0

Pubill nie chce chyba na Mundial jechać xD

3

Balde na sell, Grimaldo do nas. Idziecie na to?

3

@Cule1234 W Madrycie wierzą w Św. Negreire ktory dawal Barcelonie prezenty xD

2

@MessiForeverTheBest Jak go będą musieli sprzedać to opierdziela go do PSG.

0

Mi się wydaje ze Barca pracuje nad jakimś innym zawodnikiem niż Alvarez. Jakieś takie przeczucie mam xD

1

@Gibbon_FCB Weź nie strasz xD

2

@Gaucho Kontrakt do 2030, wartość rynkowa 90mln według transfermarkt, wiec 150 i siadamy do negocjacji nie wydaje się jakas wygorowana kwota jeżeli to prawda.

0

@4drian0 Wyczuwam ze tanie to nie będzie xD

7

Dobra to wracamy do spraw codziennych. Przyjdzie ten Alvarez w końcu do Barcy? xD

4

Kamil G został adminem Atletico xD

2

Ja się nie zdziwię jak te komunikaty to samowolka jakiegoś admina frustraty xD

0

Dopiero spojrzałem ze finał jutro o 18. Co to za jakas godzina z dupy na taki mecz? xD

5

Madryt to jednak stan umysłu xD

0

Po co publikuje się komunikat o tym ze zaraz się opublikuje kolejny komunikat? xD

5

@Lionel_Messi10 Sie nakreciles na tego Juliana xD Co wejdę na LR to widzę Twoje komentarze. Żebyś się gdzieś później nie załamał jak go nie kupią. To ogólnie ciezka operacja jest żeby wyrwać go z Atleti.

11

A tu cyk zaraz fichado here we go wraca Leo na last dance dobić ten obrzydliwy twór z Madrytu xD

3

@Roobo Ter Stegena mozemy im dać xD

5

Do dziennikarzy powinni mieć pretensje tak w sumie, a nie do Barcy xD

1

@Roobo Widziałem filmik jak laska biegala z ta kukla po lesie, zatrzymała się, zaczęła dyszeć i powiedziała ze kon sie zmeczyl xD

3

@RoberDzik 23:59 Kamil G przechodzi na jasna stronę mocy i zostaje kibicem Barcy.

0

@Rifek Ludzie codziennie tracą prace, musza szukać nowej, zmieniać branze itd, ale jak upada jakas nierentowna kopalnia to w mediach jest wielka gownoburza o biednych górnikach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?