MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wszyscy oprócz Barcy dostają za takie zagrania karny xD
5
Panie sędzio Barce tak faulowalismy i nic nie było xD
13
Ale to jest przyglup xD Bede zdziwiony jak rządowi go nie sprzedadzą po sezonie.
4
Podobno w sytuacji na koniec meczu z Casado nie było interwencji VAR bo sędziowie odpowiedzialni za tą technologię w żałobie opuścili już swoje stanowiska xD
3
Już mnie wkurwia na max ta dwójka pseudo komentatorów. Cały mecz się zachwycają pieprzonym anty footballem Getafe.
2
Śmiechom nie było końca z tej murawy. Dwa dzbany na mikrofonie...
3
Kręcidło i Laboga... Tu pasuje tylko mem ,,ale ekipę zmontowaliście'' xD
2
karma za rękę Tchuameniego z poprzedniego sezonu dopadła rządowych xD
9
Czyli typ dostal 6 meczy zawieszenia za obrazliwe slowa ktore powiedzial drugiemu pilkarzowi w czasie meczu xD
Przeciez to cyrk jest xD
0
Ale cringe. Rozplyneli sie nad tym Rudigerem jakby kolbę mu chcieli opierdzielic xD
0
@vangoor Z miasta Vitoria-Gasteiz w Kraju Basków xD
0
@Gaucho Deportivo.
0
Gwiżdżą na męczennika xD
0
Pamiętacie czasy gdy Asensio miał lepszą lewą nogę od Messiego? xD
7
To jeszcze na dziurę od Arsenalu w LM i wakacje xD
15
Flip i Flap wyznaczeni na takie spotkanie xD Jakoś mnie to nie dziwi. Będzie wesoło xD
7
Nie siadł mi kupon i przewaliłem 200 zeta. Jest jakaś szansa że Arbeloa weźmie to na siebie?
1
Przecież Cubarsi tu nie wykonał nawet minimalnego ruchu żeby zachaczyć przeciwnika. Simeone fifraka noga robi i celowo ją zostawia...
2
@norbi77 Dla mnie w LM to oby dojść do np 1/4 i pokazać się z dobrej strony i juz jestem zadowolony z drużyny.
12
Ta narracja madrycioków, że to najgorszy od wielu lat Real jest tak żałosna jak ich klub xD
0
@Pawlusek Ale Ty piszesz o jakimś najmniejszym wymiarze kary chłopie... dla Bayernu xD
1
No nie wiem czy tam czysto było xD
1
Real biega za pilką przez wiekszość czasu, a Bayern i tak ma 7km więcej w nogach xD
3
Upamecano impostor xD
4
Pudło na pustą już mamy. Czekamy na resztę zestawu farta Realu xD
2
Do lodówki to bym władował tą całą Madrycką kastę wiecznie pokrzywdzonych płaczków z ego wywalonym w kosmos. Jedna decyzja przeciwko Madrytowi i to jeszcze taka z której w sumie sędziowie się mogą wybronić, a płacz jakby ktoś wynik meczu wypaczył. Dupa zaczyna boleć bo mistrzostwo coraz bliżej Barcelony.
2
Yamal z pucharem na końcu xD
2
@Kapitan9 Wczoraj po wejściu od razu piłował morde do sędziego. Mecz z Benfica gdzie odstawił cyrk tez był w sumie niedawno.
1
Pięknie. Koniec farta paździerzy xD
2
I oni maja czelność narzekać na sędziowanie. Brak kartek za faule i wszystko stykowe na ich korzyść od poczatku meczu.