8

Wszyscy oprócz Barcy dostają za takie zagrania karny xD

5

Panie sędzio Barce tak faulowalismy i nic nie było xD

13


Ale to jest przyglup xD Bede zdziwiony jak rządowi go nie sprzedadzą po sezonie.

4

Podobno w sytuacji na koniec meczu z Casado nie było interwencji VAR bo sędziowie odpowiedzialni za tą technologię w żałobie opuścili już swoje stanowiska xD

3

Już mnie wkurwia na max ta dwójka pseudo komentatorów. Cały mecz się zachwycają pieprzonym anty footballem Getafe.

2

Śmiechom nie było końca z tej murawy. Dwa dzbany na mikrofonie...

3

Kręcidło i Laboga... Tu pasuje tylko mem ,,ale ekipę zmontowaliście'' xD

2

karma za rękę Tchuameniego z poprzedniego sezonu dopadła rządowych xD

9

Czyli typ dostal 6 meczy zawieszenia za obrazliwe slowa ktore powiedzial drugiemu pilkarzowi w czasie meczu xD
Przeciez to cyrk jest xD

0

Ale cringe. Rozplyneli sie nad tym Rudigerem jakby kolbę mu chcieli opierdzielic xD

0

@vangoor Z miasta Vitoria-Gasteiz w Kraju Basków xD

0

@Gaucho Deportivo.

0

Gwiżdżą na męczennika xD

0

Pamiętacie czasy gdy Asensio miał lepszą lewą nogę od Messiego? xD

7

To jeszcze na dziurę od Arsenalu w LM i wakacje xD

15

Flip i Flap wyznaczeni na takie spotkanie xD Jakoś mnie to nie dziwi. Będzie wesoło xD

7

Nie siadł mi kupon i przewaliłem 200 zeta. Jest jakaś szansa że Arbeloa weźmie to na siebie?

1

Przecież Cubarsi tu nie wykonał nawet minimalnego ruchu żeby zachaczyć przeciwnika. Simeone fifraka noga robi i celowo ją zostawia...

2

@norbi77 Dla mnie w LM to oby dojść do np 1/4 i pokazać się z dobrej strony i juz jestem zadowolony z drużyny.

12

Ta narracja madrycioków, że to najgorszy od wielu lat Real jest tak żałosna jak ich klub xD

0

@Pawlusek Ale Ty piszesz o jakimś najmniejszym wymiarze kary chłopie... dla Bayernu xD

1

No nie wiem czy tam czysto było xD

1

Real biega za pilką przez wiekszość czasu, a Bayern i tak ma 7km więcej w nogach xD

3

Upamecano impostor xD

4

Pudło na pustą już mamy. Czekamy na resztę zestawu farta Realu xD

2

Do lodówki to bym władował tą całą Madrycką kastę wiecznie pokrzywdzonych płaczków z ego wywalonym w kosmos. Jedna decyzja przeciwko Madrytowi i to jeszcze taka z której w sumie sędziowie się mogą wybronić, a płacz jakby ktoś wynik meczu wypaczył. Dupa zaczyna boleć bo mistrzostwo coraz bliżej Barcelony.

2


Yamal z pucharem na końcu xD

2

@Kapitan9 Wczoraj po wejściu od razu piłował morde do sędziego. Mecz z Benfica gdzie odstawił cyrk tez był w sumie niedawno.

1

Pięknie. Koniec farta paździerzy xD

2

I oni maja czelność narzekać na sędziowanie. Brak kartek za faule i wszystko stykowe na ich korzyść od poczatku meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?