MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ze jemu nie jest wstyd takie nury robic w kazdym meczu xD
1
Brakuje jeszcze penalty i 10 doliczonych minut xD
2
Dalej oczy bola od tej ich gry, czyli jest git xD
4
Real sobie tyle okazji stwarza w 5 meczy co my dxisiaj w 1 polowie xD
1
Ze ta pierwsza polowa konczy sie tylko 2 bramkami Barcy to jest jakies nieporozumienie xD
5
@ZwyklyCuler48 Bayern w 2017 to koncettowo zostal przekrecony xD
1
Co to ma być ten spalony? xD Ja pierdole co za cyrk...
5
Jak to jest dokładnie w przepisach? Bo Vini tu kopie lekko piłkę czyli wykonuje już rzut rożny xD Ciekawe czy Guler piłkę rękami dotknął żeby sobie ją poprawić, bo nie widać na nagraniu. Jak tak to tu chyba wolny dla Levante powinien być xD
29
Jakby Yamal dał takiego nura jak Mbappe wczoraj i dostałby za to karnego, to by srogi lincz miał dzisiaj w mediach i necie, a tak cisza, wszystko jest git, jest dobrze, leci dobry przekaz, pozdrawiamy dobrych chłopaków z VAR xD
4
Był sobie taki Xavi Simons który też poszedł robić karierę do PSG i...
Gra teraz w Tottenhamie.
Mydlą mu oczy w tym PSG że dostanie szanse, a tak naprawdę wyczuli że można dobry deal na nim zrobić.
0
@VinDiesel Po pierwsze to użyłem tu tylko przykładu, a po drugie co to za argument te 100 meczow? To pokazuje tylko ze chłop w wieku 18 lat ma juz tyle meczów w seniorskiej piłce i wahania formy są normalne w tym wieku.
6
@marcin62 Nie przetłumaczysz i tak ludziom. Tu zawodnik z momencie zmiany koszulki z juniorskiej na meska ma juz grac na topowym poziomie. La Masia za bardzo rozpiescila kibicow.
0
A podam nie w tempo do tego terrorysty z Polski. Tam za nim wbiega Rapha i jak on przejmie piłkę to ja lepiej będę ustawiony do odegrania i zapakuje sobie na pustaka. Na koniec jeszcze zrobię gest ze przepraszam dla zmylki zeby Roberto nie krzyczał później w szatni xD
Lamine Yamal 200IQ
5
@LAMC_10 Helga, Kunegunda, Frania, Dzesika
6
Lewy by tą piłkę od Rashforda jeszcze dupą strzelił xD
16
Madrycki psychiatryk na X juz wrzuca stare filmiki jak Arbeloa twardo gral w klasykach. Im serio imponuja tacy boiskowi troglodyci xD
2
Syf u somsiada z Madrytu? Dla mnie bomba. Niech zrobia z tego smiesznego klubu FC Mbappe xD
1
Myslisz sobie za kazda blazenada Viniego ze gorzej sie nie da, a chlop udowadnia za kazdym razem, ze jestes w bledzie. Niesamowity czlowiek xD
27
Realowi zdarzylo sie kiedys przegrac i zachowac klase? Bo nie przypominam sobie takiej sytuacji. Kreuja sie na jakis galaktyczny czy krokewski klub, a na kazdym kroku pokazuja jak bardzo sa zalosni...
2
Pewien Kamil na X twierdzi ze popchniecie G.Martina przez Joana Garcie to niesportowe zachowanue i naszemu bramkarzowi nalezala sie kara xD
Psychiatryk lvl hard xD
2
Cancelo jako PO był dziurawy jak ser szwajcarski, ale nie zapominajmy że gość ma umiejętności i technikę żeby wejść z ławki np: do pomocy lub jako PO którego ktoś asekuruje z prawej strony i wierzę że w ataku może nam sporo dać.
1
@Frimpong Nie hejtuj xD
3
Ale Madrycioka spoceńca trafiłem teraz w FC 26. Skończył mecz z 2 czerwonymi i manitą w plecy. Herb i koszulka Barcy + dojechanie przez Messiego to było chyba za dużo dla chłopaka xD
2
@Varkond Jak dla mnie to kolejny jego nur. Wladze mu w nogach odcina jak czuje jakikolwiek kontakt przeciwnika.
6
Świetny występ Gonzalo. W nagrodę dostanie po powrocie Mbappe 10 zamiast 5 minut z lawki w końcówce któregoś meczu xD
2
@PatrychoO Najlepsze to były protesty białych lasek w Europie po śmierci Dzordza Florydy xD
1
Męczennik wytrzymał 7 minut w nowym roku bez nura w polu karnym xD
11
Jakby rządowi nie dostali takiego karnego jak dzisiaj na Pedrim przy stanie 0-0 i to w sytuacji gdzie mecz się nie układał, to by jutro w prasie po drzewie genealogicznym pra dziadków Negreiry obwiniali xD
0
Hansi im Blitzkrieg powinien w szatni zrobić żeby dupę ruszyli.
1
Niech to, że coraz więcej osób tu interesuje się Dartem nie odwiedzie was od tego, że Real Madryt to faworyzowany, zakompleksiony, roszczeniowy i obrzydliwy klub.