MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Był sobie taki Xavi Simons który też poszedł robić karierę do PSG i...
Gra teraz w Tottenhamie.
Mydlą mu oczy w tym PSG że dostanie szanse, a tak naprawdę wyczuli że można dobry deal na nim zrobić.
0
@VinDiesel Po pierwsze to użyłem tu tylko przykładu, a po drugie co to za argument te 100 meczow? To pokazuje tylko ze chłop w wieku 18 lat ma juz tyle meczów w seniorskiej piłce i wahania formy są normalne w tym wieku.
6
@marcin62 Nie przetłumaczysz i tak ludziom. Tu zawodnik z momencie zmiany koszulki z juniorskiej na meska ma juz grac na topowym poziomie. La Masia za bardzo rozpiescila kibicow.
0
A podam nie w tempo do tego terrorysty z Polski. Tam za nim wbiega Rapha i jak on przejmie piłkę to ja lepiej będę ustawiony do odegrania i zapakuje sobie na pustaka. Na koniec jeszcze zrobię gest ze przepraszam dla zmylki zeby Roberto nie krzyczał później w szatni xD
Lamine Yamal 200IQ
5
@LAMC_10 Helga, Kunegunda, Frania, Dzesika
6
Lewy by tą piłkę od Rashforda jeszcze dupą strzelił xD
16
Madrycki psychiatryk na X juz wrzuca stare filmiki jak Arbeloa twardo gral w klasykach. Im serio imponuja tacy boiskowi troglodyci xD
2
Syf u somsiada z Madrytu? Dla mnie bomba. Niech zrobia z tego smiesznego klubu FC Mbappe xD
1
Myslisz sobie za kazda blazenada Viniego ze gorzej sie nie da, a chlop udowadnia za kazdym razem, ze jestes w bledzie. Niesamowity czlowiek xD
27
Realowi zdarzylo sie kiedys przegrac i zachowac klase? Bo nie przypominam sobie takiej sytuacji. Kreuja sie na jakis galaktyczny czy krokewski klub, a na kazdym kroku pokazuja jak bardzo sa zalosni...
2
Pewien Kamil na X twierdzi ze popchniecie G.Martina przez Joana Garcie to niesportowe zachowanue i naszemu bramkarzowi nalezala sie kara xD
Psychiatryk lvl hard xD
2
Cancelo jako PO był dziurawy jak ser szwajcarski, ale nie zapominajmy że gość ma umiejętności i technikę żeby wejść z ławki np: do pomocy lub jako PO którego ktoś asekuruje z prawej strony i wierzę że w ataku może nam sporo dać.
1
@Frimpong Nie hejtuj xD
3
Ale Madrycioka spoceńca trafiłem teraz w FC 26. Skończył mecz z 2 czerwonymi i manitą w plecy. Herb i koszulka Barcy + dojechanie przez Messiego to było chyba za dużo dla chłopaka xD
2
@Varkond Jak dla mnie to kolejny jego nur. Wladze mu w nogach odcina jak czuje jakikolwiek kontakt przeciwnika.
6
Świetny występ Gonzalo. W nagrodę dostanie po powrocie Mbappe 10 zamiast 5 minut z lawki w końcówce któregoś meczu xD
2
@PatrychoO Najlepsze to były protesty białych lasek w Europie po śmierci Dzordza Florydy xD
1
Męczennik wytrzymał 7 minut w nowym roku bez nura w polu karnym xD
11
Jakby rządowi nie dostali takiego karnego jak dzisiaj na Pedrim przy stanie 0-0 i to w sytuacji gdzie mecz się nie układał, to by jutro w prasie po drzewie genealogicznym pra dziadków Negreiry obwiniali xD
0
Hansi im Blitzkrieg powinien w szatni zrobić żeby dupę ruszyli.
1
Niech to, że coraz więcej osób tu interesuje się Dartem nie odwiedzie was od tego, że Real Madryt to faworyzowany, zakompleksiony, roszczeniowy i obrzydliwy klub.
5
Dodanie tego zdjecia do karty Leo to jedna z niewielu rzeczy ktora dobrze zribilo EA w tej grze.
Musze miec ta karte xD
11
Nowy Rok, a Real dalej jest obrzydliwy klubem.
0
@kuz Najlepsze jest to ze przeciwnicy doprowadzili do remisu i kibice skandowali na koniec meczu mu ,,Messi, Messi, Messi" xD
1
@misterio Mi kiedys nauczycielka w szkole powiedziala, ze mnie z kapusty wyciagneli, wiec nie wiem w koncu jak to naprawde bylo xD
0
Pilka odbila sie od plecow Ronaldo, a na X psychiatryk z Kamilem na czele orgazmu dostaje xD
0
@ArcziArtt Jazda z nimi mordo za takie zachowanie. Trzymam kciuki!
0
@michaleu Moze tak naprawde to te raporty byly o pomidorach xD
1
@michaleu pomidory cos szponca. Jeszcze nie wiem co, ale cos na pewno xD
0
@clyde skubane potrafia sie tez koncentrowac w koncentracie. Za duzo tu wskazowek i dowodow. Cos jest nie tak z pomidorami. Tym sie powinien jakis sad zajac zamiast np: Negreiry xD