4

Był sobie taki Xavi Simons który też poszedł robić karierę do PSG i...
Gra teraz w Tottenhamie.
Mydlą mu oczy w tym PSG że dostanie szanse, a tak naprawdę wyczuli że można dobry deal na nim zrobić.

0

@VinDiesel Po pierwsze to użyłem tu tylko przykładu, a po drugie co to za argument te 100 meczow? To pokazuje tylko ze chłop w wieku 18 lat ma juz tyle meczów w seniorskiej piłce i wahania formy są normalne w tym wieku.

6

@marcin62 Nie przetłumaczysz i tak ludziom. Tu zawodnik z momencie zmiany koszulki z juniorskiej na meska ma juz grac na topowym poziomie. La Masia za bardzo rozpiescila kibicow.

0

A podam nie w tempo do tego terrorysty z Polski. Tam za nim wbiega Rapha i jak on przejmie piłkę to ja lepiej będę ustawiony do odegrania i zapakuje sobie na pustaka. Na koniec jeszcze zrobię gest ze przepraszam dla zmylki zeby Roberto nie krzyczał później w szatni xD
Lamine Yamal 200IQ

5

@LAMC_10 Helga, Kunegunda, Frania, Dzesika

6

Lewy by tą piłkę od Rashforda jeszcze dupą strzelił xD

16

Madrycki psychiatryk na X juz wrzuca stare filmiki jak Arbeloa twardo gral w klasykach. Im serio imponuja tacy boiskowi troglodyci xD

2

Syf u somsiada z Madrytu? Dla mnie bomba. Niech zrobia z tego smiesznego klubu FC Mbappe xD

1

Myslisz sobie za kazda blazenada Viniego ze gorzej sie nie da, a chlop udowadnia za kazdym razem, ze jestes w bledzie. Niesamowity czlowiek xD

27

Realowi zdarzylo sie kiedys przegrac i zachowac klase? Bo nie przypominam sobie takiej sytuacji. Kreuja sie na jakis galaktyczny czy krokewski klub, a na kazdym kroku pokazuja jak bardzo sa zalosni...

2

Pewien Kamil na X twierdzi ze popchniecie G.Martina przez Joana Garcie to niesportowe zachowanue i naszemu bramkarzowi nalezala sie kara xD
Psychiatryk lvl hard xD

2

Cancelo jako PO był dziurawy jak ser szwajcarski, ale nie zapominajmy że gość ma umiejętności i technikę żeby wejść z ławki np: do pomocy lub jako PO którego ktoś asekuruje z prawej strony i wierzę że w ataku może nam sporo dać.

1

@Frimpong Nie hejtuj xD

3

Ale Madrycioka spoceńca trafiłem teraz w FC 26. Skończył mecz z 2 czerwonymi i manitą w plecy. Herb i koszulka Barcy + dojechanie przez Messiego to było chyba za dużo dla chłopaka xD

2

@Varkond Jak dla mnie to kolejny jego nur. Wladze mu w nogach odcina jak czuje jakikolwiek kontakt przeciwnika.

6

Świetny występ Gonzalo. W nagrodę dostanie po powrocie Mbappe 10 zamiast 5 minut z lawki w końcówce któregoś meczu xD

2

@PatrychoO Najlepsze to były protesty białych lasek w Europie po śmierci Dzordza Florydy xD

1


Męczennik wytrzymał 7 minut w nowym roku bez nura w polu karnym xD

11

Jakby rządowi nie dostali takiego karnego jak dzisiaj na Pedrim przy stanie 0-0 i to w sytuacji gdzie mecz się nie układał, to by jutro w prasie po drzewie genealogicznym pra dziadków Negreiry obwiniali xD

0

Hansi im Blitzkrieg powinien w szatni zrobić żeby dupę ruszyli.

1

Niech to, że coraz więcej osób tu interesuje się Dartem nie odwiedzie was od tego, że Real Madryt to faworyzowany, zakompleksiony, roszczeniowy i obrzydliwy klub.

5


Dodanie tego zdjecia do karty Leo to jedna z niewielu rzeczy ktora dobrze zribilo EA w tej grze.
Musze miec ta karte xD

11

Nowy Rok, a Real dalej jest obrzydliwy klubem.

0

@kuz Najlepsze jest to ze przeciwnicy doprowadzili do remisu i kibice skandowali na koniec meczu mu ,,Messi, Messi, Messi" xD

1

@misterio Mi kiedys nauczycielka w szkole powiedziala, ze mnie z kapusty wyciagneli, wiec nie wiem w koncu jak to naprawde bylo xD

0

Pilka odbila sie od plecow Ronaldo, a na X psychiatryk z Kamilem na czele orgazmu dostaje xD

0

@ArcziArtt Jazda z nimi mordo za takie zachowanie. Trzymam kciuki!

0

@michaleu Moze tak naprawde to te raporty byly o pomidorach xD

1

@michaleu pomidory cos szponca. Jeszcze nie wiem co, ale cos na pewno xD

0

@clyde skubane potrafia sie tez koncentrowac w koncentracie. Za duzo tu wskazowek i dowodow. Cos jest nie tak z pomidorami. Tym sie powinien jakis sad zajac zamiast np: Negreiry xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?